Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

yasec.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
637 hozzászólás a témában

#41
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
en is irtam imelt bill gatesnk hogy legyen holnaptol ingydnes a windows. nem se valaszolt. mekkora rohadek
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#42
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Csak fel kellett volna lépned ide a fórumra, én úgy tudom csak merevfarú gépek készülnek, fully nem. Nekem azok a fránya határidõk esnek egyre rosszabbul.
11:38:11 IM 2012

#43
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A sok dícséret mellé nyomok egy kis negatív véleményt is.
Kb. 1 hónappal ezelõtt írtam egy e-mailt a honlapon lévõ címre,hogy érdeklõdjek,hogy fullyt egyáltalán készíten-e Yasec mester és ha igen,akkor az mibe fájna nekem. Leírtam,hogy erõs a gyanúm,hogy egy ilyen gép nem olcsó mulatság,de hátha mégis olcsóbb,mint amire gondolok. stb(ha gondoljátok beillesztem az eredeti levelet,mert szerintem még megvan az elküldöttek közt)
Másnap kaptam is a visszaigazolást,hogy elolvasták a levelem. De mást se kaptam azóta se.
Jó. Elismerem,hogy anyagilag nem vagyok a toppon és "csak" egy sz@r konára telt a pénzembõl és lehet,h ezután már arra se fog,de attól még örültem volna egy korrekt válasznak. Kezdve attól,hogy ne haragudj,de nem vállalok fullyt, vagy nem lenne olcsó,nem tudnád megfizetni, vagy csak natúrban egy álmodozz csak, vagy egy felejtsd el, vagy bármilyen válasznak.
De azt nagyon útálom mikor semmibe vesznek és arra se méltatnak,hogy válaszoljanak.

Ennyit a panaszkodásról.
A képek jól néznek ki. Dögösek a cuccok.És továbbra is álmodozok egy ilyen kaliberû géprõl,bár kicsit sértve.

#44
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Szia! Olyan 220eFt magassága. Pontosat majd kalkulálunk, mert jövõre még lehet hogy a csövekben is lesz némi változás, azaz jöhet hozzá másféle márka is.

#45
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
Csak arról érdeklõdtem, hogy milyen árkategória...nem azt akartam tudni, hogy forintra pontosan mennyi...mert nyilván függ attóm milyen váz készül...érted

#46
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Mindenkinek Boldog Karácsonyt! ;)
Yasec

#47
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Yas: majd a leányzó viszi az adminisztrációt, a gyerekek közül az egyiket festõnek képzed a másikat meg szállítással fizetéssel kapcsolatos intézõnek és minden olajozottan fog menni. :)

Maggi nem illik árakról kérdezgetni, ha kell egy váz, hívd fel akkor úgyis kiderül. Képzelem naponta "mennyi egy váz?" emailt kaphatsz..
11:38:11 IM 2012

#48
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
A csúszópapucsot a Fityisz Úr szerezte be, én azt se tudom hogy mibe került!
Nem vagyok ennek a híve, én excenterrel oldottam meg.
Mindennek van elõnye/hátránya, ez a papucs max. a súlya miatt volt problémás, maga az állítós része nagyon jól meg volt csinálva, a kerék nem került a hornyon belül máshová, így nem folyt szét a papucs az állítástól.

#49
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hát a határidõvel tényleg elég fosul állok, ezt elismerem...
Mindig van mit fejleszteni!
Azt sokan nem tudják, de 2009 nyara óta egyedül nyomom az ipart, sokáig kollégámtól sajna meg kellett szabadulnom, részleteket inkább nem írnám ide.
Annyi minden esetre megmaradt bennem, hogy ettõl kissé zárkózott lettem, és nem nagyon hiszek abban, hogy valaha is dolgozni fogok "külsõs" emberrel.
Ellenben van 3 gyerekem, Olivér fiam mindig ott téblábol a mûhelyben, szóval elõbb/utóbb lesz segítség bõven. :)
( az elsõ gyerkõc lány, a másik 2 fiú, de nem zárkózom el a nõi munkaerõtõl sem. Múltkor hegeszteni próbálgatott a kiscsaj, ha van hozzá keze, felõlem csinálja. :))

#50
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
hogyér lehet most csináltatni egy ilyen SS-csúszópapucsos szépséget? ilyen tól-ig ár érdekelne...
valami rendes acélbú....

#51
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Nee ne vidd... !!! Megtiltom. :)

elõször az enyémnek kell kész lennie már egy éve és két hónapja várok.
11:38:11 IM 2012

#52
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 hozzászólás

Az a bringa a Fityiszé volt csak, nem Õ árulja amúgy. A színért Õ felel, Õ hozta a festéket hozzá! :)))


Most miért??? Szerintem szép! :-D gyöngyház milka lila....

Selyemcukor kék:
http://www.deviantmt...g2_itemId=31538
(Yasec, ezt majd vinném valamikor átalakításra)

#53
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

es most akkor ne akarjak egy yasec vazat.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!

ennyi, látod? Yasec belinkel 5 képet, többet ér el vele, mint a nagy gyártók a hatalmas pénzekkel, amit a reklámba ölnek :)

a galériában a fehér országúti elég ütõs! ;)

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#54
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
még mindig irigylem Zsizsitõl azt a szép fehér vázat excenteres középaggyal.
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#55
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
es most akkor ne akarjak egy yasec vazat.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#56
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Sosem hagytam egy csõillesztést se varrat nélkül a vázaimon, mégha normál esetben nem is látszik...
Posted Image

#57
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Ha már bovdentartó, ezt a hibát
Posted Image

szolgáltatott kiküszöbölni ez: (csak MTB)
Posted Image

#58
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Acélból is lehet integrált fejcsapágyas vázat készíteni!
Mellette meg a saját bovdentartó
Posted Image

#59
zeezoltano

zeezoltano

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.068 hozzászólás
Nagyon szépek
Amíg van más aki idegeskedjen helyettem, tegye meg az !
Ha nem kergeted az álmaid akkor csak vegetálsz!

#60
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Ja, tévhiteket eloszlatandó: sosem dolgoztam a Lotusnak, õk meg azt se tudják hogy ki a rák vagyok. :D
Cosworth-fan vagyok, ha már...
Sajna jövõre elhagyja a Cossie-t a Lotus, így már ez a szál se köt oda. Ez már csak nevében Lotus Team, semmi közük az igazi legendához. Hogy õszinte legyek, azt se tudom hogy minek vannak...