Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

yasec.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
637 hozzászólás a témában

#1
sz4kerto

sz4kerto

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Jaja, az arakkal kapcs. kepben vagyok. :) Koszi.

#2
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
erre konkretan csak o tud valaszolni, szerintem ahogy van ideje/kedve

meg azert arra is szamits hogy 200e folott lesz egy aluvaz
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#3
sz4kerto

sz4kerto

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Kivalo, koszi, majdnem 100%-os a valasz - esetleg a 4. pontrol van tobb infod?
(Bar igazabol barmilyen hosszu is, asszem beallok a sorba.)

#4
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás

Udv,

valaki tudja, hogy mi a helyzet Yasec-ekkel? Megy meg az ipar? Csinalnak meg vazakat? Van varolista? :)


1. Yasec el es virul.
2. Megy.
3. Igen.
4. Van.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#5
sz4kerto

sz4kerto

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Udv,

valaki tudja, hogy mi a helyzet Yasec-ekkel? Megy meg az ipar? Csinalnak meg vazakat? Van varolista? :)

#6
Stevie1968

Stevie1968

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Már késõ, elindult a csomag az elsõ mondat végénél. :)
Lehetõleg lakatlan helyen nyisd ki, de elõtte tegyél fel képeket a vázról. :)

Egyértelmû hogy hazudtam, múlt héten vette le a méreteimet, kedden megyek érte :)

(viccelek csak, tényleg használtat veszek. :) )



#7
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ja, akkor jó. Már csomagoltam neked a levélbombát, mint csókos protekciósnak, akinek nem kell sorbanállni.... :D


Egyértelmû hogy hazudtam, múlt héten vette le a méreteimet, kedden megyek érte :)

(viccelek csak, tényleg használtat veszek. :) )

#8
Stevie1968

Stevie1968

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Ja, akkor jó. Már csomagoltam neked a levélbombát, mint csókos protekciósnak, akinek nem kell sorbanállni.... :D

Semennyi :) Régóta készen van ez a váz, nem az elsõ tulaja leszek, de a méretem.



#9
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Mennyi volt Yasecnél a várakozási idõ? Én 2010 február óta állok sorba....


Semennyi :) Régóta készen van ez a váz, nem az elsõ tulaja leszek, de a méretem.

#10
Stevie1968

Stevie1968

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Mennyi volt Yasecnél a várakozási idõ? Én 2010 február óta állok sorba....

A-a, oda már megvan az Orbea (csak jönnének meg a CRC-s cuccok...), a YASEC az pálya lesz :)



#11
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

országúti-e?


A-a, oda már megvan az Orbea (csak jönnének meg a CRC-s cuccok...), a YASEC az pálya lesz :)

#12
andris

andris

    mod

  • globális moderátor
  • 10.714 hozzászólás

Nos, kedden márkatárs leszek. kopp-kopp-kopp. :)

országúti-e?

Kerékpáros hírek - bikemag.hu
Blog - blog.bringasandras.hu



#13
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás
Nos, kedden márkatárs leszek. kopp-kopp-kopp. :)

#14
kiskubai

kiskubai

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.925 hozzászólás

Ez Szabolcsi Szilvi gépe, valahol láttam egy fotót, amin ezzel a zölddel megy.


ITT :)
Feltöltött kép

#15
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Ez Szabolcsi Szilvi gépe, valahol láttam egy fotót, amin ezzel a zölddel megy.
11:38:11 IM 2012

#16
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Na, lassan kezd visszajonni, hogy miert csak 4-5 evente szoktam ebbe a forumba irogatni. 15 perc, my ass.
Termeszetesen em idofutam-, hanem palyabringa a zold. De mar nem tudom javitani.

LGee


#17
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Akkortajt (2002-2003) az acelvaz ketfele csotipussal volt rendelheto, a nehezebb (Dedacciai Zero Tre, 25CrMo4) 90.000 Ft, a konnyebb (Dedacciai Zero Uno, 18MCDV6) talan 120.000 Ft volt, az enyem (nehezebb) konkretan 2220 g volt kb 20"-os meretben a nem "A" tamvillaval (tehat a tamvilla szinte kozvetlenul a felsocso vegehez volt rogzitve). Ugy emlekszem, osszesen legalabb 3 honapot kellett ra varni, a festessel volt valami gond akkor.

Sajna a kesz vazzal voltak gondok: a feknel a tamvilla olyan szuk volt az S-bend ellenere, hogy a 2.1"-os kulso (talan Velociraptor) nem fert ki, vagy a feket kellett levenni, vagy a kereket leereszteni... Emellett meg a rovid Bomberrel is nagyon lapos volt a fejcsoszog, ahhoz kepest, hogy mintanak otthagytam az idealis geometriaju Balance vazamat (egy "ugyanolyat" akartam). De amiert vegul eladtam, az megis a tomeg volt, a 20" Pyxis Team '02 (Easton Ultralite) 1680 g. Tudom, nem fair az osszehasonlitas.

Mellesleg a Pyxist csak azert vettem, mert a Yasec vazra vartam. A Balance meg korabban kicsit elrepedt a nyeregbilincs alatt, de a javitas nem sikerult igazan jol, ugyanis a nyeregcsovet onnantol nem tudtam rendesen visszatolni bele...

A Pyxissel azota is jol megvagyunk (par horpadason kivul semmi baja), bar lehet, hogy iden lesz utodja...

LGee


#18
stp1

stp1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.283 hozzászólás
awww. baromi szépek. azt a DH-t szívesen megjáratnám. a zöld fixi is gyönyörû :D
kösz, hogy elõtúrtad :)

#19
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

Hehe, nalam valahol van rola egy papirkep, meg ugy 2002-bol, mikor ott jartunk...


Leszedtem az albumokat a szekreny tetejerol, a csalad alszik, fanatizmus rulez!

Ime a fotok:

Tesztelesre kapott 'konnyu' festetlen A vaz: http://i.imgur.com/ij8aj.jpg
A DH gep csaknem kesz allapotban: http://i.imgur.com/NBdXV.jpg
Orszaguti karbon tamvillaval (szerintem a mester sajat gepe volt): http://i.imgur.com/lS6eh.jpg
Idofutam bringa (ugye nem Sziszka gepe?): http://i.imgur.com/KvRo6.jpg
A muhely akkori allapota: http://i.imgur.com/SNEmu.jpg

Bocs a gyatra minosegert, ezeket a papirkepeket mar anno is szar geppel csinaltam (valami kompakttal), es most par perce a konyhaasztalon fotoztam le, a Petzl Tikka XP-t segedfenykent hasznalva, hogy ne arnyekoljak ra.
A muhelyben keszult kepek nagy valoszinuseggel 2000-ben, a nyers vazrol a foto 2002-ben keszult.

Hehe, az utolso kepen kozepen narancssargan vilagit a javitani hozott Balance CR.750 vazamra sajatkezuleg alkotott fejcso-emblema ;-)
  • blash kedveli ezt

LGee


#20
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás

Hehe, nalam valahol van rola egy papirkep, meg ugy 2002-bol, mikor ott jartunk...


Sot, egyre tobb dologra emlekszem - szerintem acel volt, talan dupla alsocso (??) meg bal oldalon fixen futo lanc (??), ami viszont biztos, hogy vilagoskekre volt festve ;-) Meg valami fura kormany is remlik, talan Funn volt.

LGee