Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

yasec.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
637 hozzászólás a témában

#21
LGee

LGee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
Hehe, nalam valahol van rola egy papirkep, meg ugy 2002-bol, mikor ott jartunk...

LGee


#22
coco11punk

coco11punk

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Üdv Mindenkinek!
Most olvasom, hogy várható a Yasec-féle DH bringáról pár kép.
Nagyon várom, még régen az MBAH-ban láttam róla fotókat.

#23
inzsi

inzsi

    vendég

  • fórumtag
  • 40 hozzászólás
Yasec MTB -Tune-Syncros-Precision Billit usw. nur EDEL bei eBay.de: Fahrräder (endet 05.12.10 21:54:09 MEZ) Egy ilyen készült Veszprémbe is, jó tíz éve. De akkor pace carbon villa volt benne. meg dura-ace váltó... Sztem õ az!

#24
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás
Lássuk lássuk.. :) vevõ vagyok mindenféle exkluzív dologra..
11:38:11 IM 2012

#25
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Köszi, sztem nem töltöttem ki a szülinapos rovatot, azért van itt ma a szülinapom. :))) Amúgy május 29.

Nem Rohloff agy van benne, az már akkor is nagyon drága volt. Egy Nexave agy van benne leesztergált küllõperemekkel.
Sztem keresek róla régebbi képeket, mert most nagyon nem fotogén így. :)

#26
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

nem volt az rossz, csak a súlyát kellett volna jól lefaragni. és csak rakd fel, hadd csámcsogjunk rajta, szerintem sokan nem látták még.


Jól emlékszem, ha valami beépített Rohloffos DH gép ugrik be?

#27
zscs

zscs

    bringás

  • fórumtag
  • 3.301 hozzászólás
  • LocationBdapest - Wien - Mondsee
Yasec mester, boldog születésnapot! :->

#28
rob

rob

    This is the way

  • globális moderátor
  • 16.879 hozzászólás
szerintem nem nagy was az össztelós ipraba való "beszállás"
a dolgok nagy része már le van fikszálva, nem a kilencvenes évek próbálkozós szakaszában vagyunk, hanem kialakult és elterjedt pár megbízható rendszer (fsr, 4-bar, single pivot, maestro, vpp, dw-link) amiket vagy lehet licencelni, vagy nem is kell licencelni õket, szóval ezen már fölösleges agyalni.

"A man always has two reasons for doing anything: a good reason and the real reason." J.P. Morgan

"Science is not a democracy that can be voted on with the popular opinion." Earl R. Geddes P.h.D.


#29
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás

Abból való igaz csak 1db létezik, és elvileg most került vissza hozzám. :) (Még én se láttam, ott van az egyik barátomnál) Lefotózhatom, de szerintem azért látszani fog hogy miért nem készült belõle több! :))) Mondhatnánk úgy is hogy az egy büdös traktor a mostani high-tech gépekhez képest! :)))


nem volt az rossz, csak a súlyát kellett volna jól lefaragni. és csak rakd fel, hadd csámcsogjunk rajta, szerintem sokan nem látták még.

#30
KandÚr

KandÚr

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás

Hali!
Bocsánat hogy a válasz nem érkezett meg az össztelós kérdésre.
Így igaz, a honlapon látható mailcímre érkezõ leveleket nem én olvasom, hanem a Madarász Gábor.
Részemrõl próbálok mindenre válaszolni, de elõfordult már hogy kimaradt valami, és nem leszariságból, hanem tényleg valahogy kimaradt.
Ha megkésve is, de itt a válasz: sajnos nem gyártunk fully-t. Egy ilyen projektre jól rá kéne készülni, oda nem elég hogy bizonyos részmegoldásokat jól meg tud csinálni az ember. Megmondom õszintén hogy nem értek hozzá, még csak nem is mentem soha ilyennel, tapasztalatom sincsen róla, azt se tudnám hogy mi a rossz vagy jó, min változtassak, stb...
Más cégek gyönyörû cuccokat gyártanak már, és számomra behozhatatlan elõnyre tettek szert ebben a témában. (Fõleg úgy, hogy nem is készülõdök behozni õket. :))

Nem arról van szó hogy elítélném a fully bicajokat, de van más amiben van mit fejleszteni. Elõbb lesz szuperkönnyû gyerekbicaj mint ilyesmi a palettán, mert abból tényleg nincsen a világon semmi.
Kicsit másképp látom én a piacot, nem akarom én ezt a márkanevet minden áron mindenhol látni, így járt anno a hajtókar is, bár kétségtelen abból többet gyártottam mint az össztelósból. Abból való igaz csak 1db létezik, és elvileg most került vissza hozzám. :) (Még én se láttam, ott van az egyik barátomnál) Lefotózhatom, de szerintem azért látszani fog hogy miért nem készült belõle több! :))) Mondhatnánk úgy is hogy az egy büdös traktor a mostani high-tech gépekhez képest! :)))

Ja, és nyugodtan meg lehet írni a kritikát is, tök jó lenne ha hibátlan lennék, de nem vagyok az. Minden esetre törekszem rá, de rögös az út odáig! :)))


Húúú, én nagyon megnézném azt a "büdös traktort"! jöhet a kép.

#31
Yasec

Yasec

    vendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali!
Bocsánat hogy a válasz nem érkezett meg az össztelós kérdésre.
Így igaz, a honlapon látható mailcímre érkezõ leveleket nem én olvasom, hanem a Madarász Gábor.
Részemrõl próbálok mindenre válaszolni, de elõfordult már hogy kimaradt valami, és nem leszariságból, hanem tényleg valahogy kimaradt.
Ha megkésve is, de itt a válasz: sajnos nem gyártunk fully-t. Egy ilyen projektre jól rá kéne készülni, oda nem elég hogy bizonyos részmegoldásokat jól meg tud csinálni az ember. Megmondom õszintén hogy nem értek hozzá, még csak nem is mentem soha ilyennel, tapasztalatom sincsen róla, azt se tudnám hogy mi a rossz vagy jó, min változtassak, stb...
Más cégek gyönyörû cuccokat gyártanak már, és számomra behozhatatlan elõnyre tettek szert ebben a témában. (Fõleg úgy, hogy nem is készülõdök behozni õket. :))

Nem arról van szó hogy elítélném a fully bicajokat, de van más amiben van mit fejleszteni. Elõbb lesz szuperkönnyû gyerekbicaj mint ilyesmi a palettán, mert abból tényleg nincsen a világon semmi.
Kicsit másképp látom én a piacot, nem akarom én ezt a márkanevet minden áron mindenhol látni, így járt anno a hajtókar is, bár kétségtelen abból többet gyártottam mint az össztelósból. Abból való igaz csak 1db létezik, és elvileg most került vissza hozzám. :) (Még én se láttam, ott van az egyik barátomnál) Lefotózhatom, de szerintem azért látszani fog hogy miért nem készült belõle több! :))) Mondhatnánk úgy is hogy az egy büdös traktor a mostani high-tech gépekhez képest! :)))

Ja, és nyugodtan meg lehet írni a kritikát is, tök jó lenne ha hibátlan lennék, de nem vagyok az. Minden esetre törekszem rá, de rögös az út odáig! :)))
  • blash kedveli ezt

#32
zsizsi

zsizsi

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.939 hozzászólás
Skacok! Yasec-nek is karácsony van, kis türelmet! ( Egyébként nem õ foglalkozik az e-mailekkel, rendelésekkel, stb...) ;)

#33
rocsipeti

rocsipeti

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.770 hozzászólás
yasec mester! a norbi dh bringájáról nincsenek képek valahol? szerintem sokan örülnének neki, ha láthatnák!

#34
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Nyugi, mi ez a nagy ingerültség Karácsonykor??

Akkor felejtsd el a többit, a lényeg úgyis csak annyi, hogy szerintem is megéri áldozni energiát a megkeresések megválaszolására, még akkor is, ha egyértelmû, hogy nem lesz belõle üzlet. Így jobb? :P

#35
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
ja hogy sikerult a 120-at kiragadni holott te is nagyon jol tudod hogy az egy random szam volt. ugyes vagy.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#36
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
De ha csak heti kettõt, akkor lehet, h megfontolnám, h akár egy elõre megírt sémát ("Bocs, ilyesmivel nem foglalkozom. Egyikünknek sem érné meg.") visszaküldök a delikvensnek. Amióta kerékpározom, tudom, hogy a Yasec név egyet jelent a minõséggel, és arról is van fogalmam, hogy az egyszemélyes üzlet milyen kemény lehet, de valahol ez is hozzátartozik az igényességhez.
Napi 120 mondjuk 10 éven át azt jelentené, hogy több százezer elitista bringás van. Ez még az egyéb európai érdeklõdõkkel együtt is szép szám lenne :D

#37
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
de ha te is 120 hulyeseget kerdezo emailt kapnal minden nap, akkor lehet te se valaszolnal mindegyikre. sot biztos.
YETI CYCLES - RIDE DRIVEN SINCE 1985. BEFORE MOUNTAIN BIKING WAS EVEN CONSIDERED AN INDUSTRY.

RAUH-Welt
B E G R I F F


#38
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
A merev váz ára is csak tegnap lett kitéve,h 200. De már rég elvetettem a dolgot,csupán ma írtam ki,hogy még ha hülyeséget is kérdeztem,akkor is illett volna válaszolni.

#39
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.232 hozzászólás
  • LocationSvájc
ha egy sima merev váz 200k felett van szerinted egy egyedileg nulláról indult váz mibe fájna? Uj sablonok, tervezés.
simán egy milla felett lenne

üdv
fuck me, i'm famous!
-- Go ahead, Droids! --->

#40
forest

forest

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.146 hozzászólás
Azért a kettõ között én erõs különbséget érzek......
Mellesleg elolvastam a fórumot és rengetegszer olvastam,h árak és részletek utáb e-mailben kell érdeklõdni. Én ezt meg is tettem,így szerintem jogosan vártam választ.
És Yasec készített már DH vázat,amirõl volt is cikk a bikemagban,akkor miért ne készíthetne megint fullyt?