Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

yasec.hu

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
637 hozzászólás a témában

#621
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
A Yasecnak csak annyi volt a weboldalán, hogy hamarosan, + elérhetõségek...

#622
vendég__*

vendég__*
  • vendég
És azt hallottátok-e, hogy a Star Wars III. részében Yasec fogja alakítani Anakin Skywalker ángyomjának a tántiját?

#623
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Komolyan csak ott nem néztem! ;D

#624
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Na figyuzzatok! ezt meg en irtam be annak idejen , hogy Yasec egyutt fog dolgozni Carl Heinz Nikolai-al... de ezt nem en talaltam ki hanem a Karcsi maga irta aztan mondta nekem telefonba..
A DH geperol kerdeztem, hogy latta e hogy Nikolai is csinalt hasonlot (agyvalto kozepen) szoval, hogy koppint -> erre o irta, hogy nem koppintas , mert ismertek egymas terveit, mar elotte is , ugyanis nagyon jo haverok...
Aztan irta, hogy megbeszeltek,majd egyutt fogjak tovabbfejleszteni a DH cicat...
Nem tudom miertt zarna ki a dolgot az, hogy a N. egy komolyabb= nagyobb darabszamban gyarto ceg??
De hogy ez mikor lesz azt meg nem tudja/tudjak, mert most o valami hiperszuper trial vazon es szinten hitech trial agyon dolgozik, az amcsiknak....
Na ez van.
Miert a Bikkmakk mit irt?

Stormb: a speci vazas jelenleg a Tech elso oldalon van meg.

vadkan



#625
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Hányadik oldalon van a Spéci vázas topic? (pedig akkor mennyit írtam bele!) ::)

#626
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
OK, hagytam magam beugratni...

#627
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mirol beszelsz??
Ez szerintem nagy hulyeseg. Egyreszt mert a Nicolai eleg komoly ceg, es sajat tesztgardajuk van, meg sajat csapat, es az ilyen altalaban nem ker segitseget egy egyszeru maganembertol. A masik, hogy szegeny Yasec bizony csinalt egy ossztelos gepet, eleg egyedi is lett, de sajnos a gyakorlatban tobb volt a hatranya mint a haszna. Sajnos. Pedig tetszett a dolog.

Gondolom olvastad a bikemag -ot, es abban volt egy megjegyzes, de az szerintem csak vicc volt, te meg komolyan vetted....  :) :)

Ja, es Yase gyonyoru szep merevvazakat csinal, meg jok is, de szerintem megmarad a sajat gyartasnal, kis tomegszamban.


#628
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Arról mit tudtok, hogy a Nicolai Yasec-kel akarja együtt fejleszteni a vázakat ?

#629
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Nagy M vaza valami iszonytatoan gyonyoru.

#630
vadkanur

vadkanur

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ha akarsz a Maestrotol valamit, felhivod, vagy irsz neki egy mailt es megbeszeled vele.
Ennyi.
Egy vaz kb. 3 het alatt keszul el, ez tenyleg nem gyors ,de valamit valamiert...
Honlap azert nincs , mert meloja van boven mindkettojuknek, es aki komolyan akar valamit az ugyis utana megy a dolgoknak, de bizti lesz azert azt o is belatja, hogy fontos.

vad

#631
Sekee

Sekee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 309 hozzászólás
Hát nem akarom bántani a Kareszt, de nem dolgozik valami gyorsan! Ismerettségi körben mondták már páran! Mondjuk én nem tudom mennyi idõ lehet összehegeszteni egy vázat, de bizti nem fél év.

#632
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
'S mi van ha valaki akar venni/rendelni tõle egy vázat? Vannak elõre legyártott vázai, vagy csak megrendelésre készít? Milyen elérhetõsége van, hol dolgozik? Egy kis sufni otthon, vagy egy mindenki elött nyitott üzlet/vállalkozás?

#633
nagy_M

nagy_M

    vendég

  • fórumtag
  • 95 hozzászólás
Tom eltalálta, nincs ra ideje, mert lekoti a munka , ezt maga Yasec mondta.
terve termeszetesen benne van,
(ja jut eszembe Yasec mindjart folrakok par honapokkal ezelott beigert kepet Yasec aluvazrool, ha erdekel menjetek a Techbe es keressetek a Spéci vázak vs. tömeg. témát.)

M

#634
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Volt mukodo weblap.
Majd megkerdezem hogy miert nem muxik.. ;). De tul kepp nem volt ertelme, mert olyan hudesok info nem volt rajta. Persze biztos tervbe van veve... ;)

Legvaloszinubb az lehet hogy a sok dolog miatt erre jutott a legkevesebb ido...

Tul kepp nem is volt annyira fontos szerintem. Mert aki Yasectol komolyan akar valamit az megtalalja. Es aki ismeri a Karcsit  az tudja a hogy O inkabb foglalkozik egy kicsit az emberekkel, vagy /at/tervez valamit mint hogy idot es penzt forditson a reklamozasba. Ez egy teljesen mas filozofia, mint amit a nagy cegek kovetnek manapsag .Es epp ez tetszik benne :>

#635
vendég__*

vendég__*
  • vendég
amúgy vannak saját ötleteim is:
- valamivel le kell takarni a váznak azt a helyét is mert baromi üresnek tünne.
- több bringán is van ilyen, úgyhogy követni kell a trendet
- már készül az oldal csak lassan mert nagyon csecsét akarnak
- volt ilyen oldal, csak valamilyen okból megszünt
- yasec viccel hogy sokan "lyukra" fussanak ha netán rákeresnek

Biztosra veszem hogy a helyes megoldás itt áll.

#636
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Köszi fityisz, jó az ötlet, egyre segítõkészebb vagy!  ;)

#637
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ezt kérdezd meg yasectõl: mail@yasec.hu  hehe

#638
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
miért van a legtöbb yasec vázra rávésve a webcím amikor nem létezik?