Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4901
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Akkor add meg a számod! ;DJODA

#4902
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
már nem mer vettem egy 6150-t, köszi az ajánlatokat ;D

#4903
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
keresek 5210-t  vagy Siemens S25-t kurva olcsón, sürgõs!

#4904
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Jah és még vmi hogy a hõmérõ full felesleges mert ugy is a zsebedbe van és ott kivétel nélkül mindig 35-40 fok van.De legalább tudod hogy pénztárcádnak mit kell elviselnie! ;D

#4905
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
Az 5210-el csak egy gond van(már amelett hogy nekem nem tetszik) hogy ha sokszor szeded szét vagy szedik szét haverok kiváncsiságból akkor kilazul a telefon rész és lötyög az XpressOn Shell-be!És ha pl vibrál akkor kibaszottul berezonál az egész tok és elég hangos!

#4906
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
en 3330al, de eccer repült ki s a zsebemböl, es semmi nem törtent vele. jo kis nep telefon: )

#4907
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
azért  annál többet adok neki.. szerintem a vizet nem fogja bírni, de azért az eséseket ki fogja bírni!!!

#4908
DHR

DHR

    vendég

  • fórumtag
  • 253 hozzászólás
  • LocationBudapest
Be fog ázni 1,5 másodperc alatt. 100%

#4909
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Update. Lecseréltem a Nokia 7110-et. És megvettem az 5210-et használtan, hozzávetõleg emberi áron.

Elsõ ránézésre: az XpressOn Shell körbe gumis, belül elég kemény müanyag, és szvsz elég jó megoldással kapcsolódik magához a telefonhoz. A shell alsó és felsõ része között tömítõgyûrû van, ugyanakkor mindkét végén van luk, tehát nem vízálló, de leöntésálló. Szoftverileg szerintem rendben van eléggé. Kicsi, könnyû, kényelmes. Azt hiszem, hogy fogom szeretni.

A valós körülmények közötti teszt még hátra van. Nem estem vele, nem vágtam földhöz, és nem is öntöttem le. De mindennek eljön az ideje.

--Trifo

#4910
vinnie

vinnie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 424 hozzászólás
szereny velemenyem: siemens sl45i
kicsi, ertelmes tokban meg utesallo is, 64 vagy 128 megas mmc-vel, ha telepakolod a kedvenc mp3-aiddal, akkor pont jol kibir egy jo bringazast, es ha megis csorogne, akkor sincs elokotoraszas meg ilyesmi.  ;D

#4911
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Érdekes. Ezek szerint a kiscsaj nem tudta, hogy vezetés közben nincs telefonálás és azt büntetik? Vagy szerinte a biciklizés nem tartozik a vezetéshez? Nekem még sose csörgött bringázás közben, de ha csörögna, nem menet közben venném fel, hanem szépen megállnék, nem vészfékkel!

#4912
pitzu

pitzu

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Én is viszek telefont.Nekem C35 van,de mindig kikapcsolom,hogy senki ne zavarhasson.

A multkor a Dunaparton esett meg velem.Ment elõttem egy fickó a barátnõjével.Már egy ideje tébláboltam mögöttük,mire olyan részre értünk,hogy meg lehetett õket elõzni.Elkezdtem gyorsítani,amikor hirtelen mindketten satufék,a koma kivágott elém,hogy ne menjen neki a csajának,én meg beleszaladtam a fickó bringájába.Mázli,hogy nem nagy sebességgel csak a váltóvédõjét kaptam el.Elõször nem tudtam mi történt,aztán látom,hogy a hülye picsa veszi elõ a telefont.Hát beszarás...Ezért kapcsolom én mindig ki!!!!!

#4913
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Nekem még nincs nagy tapasztalatom a M35-tel, de haveromnak eddig bejött, nekem pedig kb egy hónapja van meg.  Régebben C35-ön volt, az esett és szenvedett a kezeim között eleget, de jól bírta. majdnem kibírta a két évet. Mégis jelenleg az M35-öt preferálom. Ez azért vízálló is, nem csak ütésálló!

#4914
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Na jó lebuktam, mert a gumivédelmet én raktam rá utólag ;D A porállóságát nálam gyakorlati teszt bizonyítja, mivel poros munkám van néha szegény retekben fürdik, de jól bírja.  :P

#4915
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
T29 nekem is volt,de nálam megfeküdt. Mivel ráestem. Pedig marhaszép kis telcsi,csak kényes.
Egyébként nem porálló!!! és az aksin sincs plusz védelem beázás ellen,mint a többi átlagtelefonnál.
De ha drabális,akkor Ericsson R250s PRO! A legdurvább... ilyet nyel a dög a Jurassic Park 3ban ;D jaaa és full vízálló!
De akkor is ME-45...  8)

#4916
Astro

Astro

    vendég

  • fórumtag
  • 69 hozzászólás
Nekem ericsson t20e-m van, és ez nem egy strapa telcsi, ez rajta a 4. ház, de eccer sem használtam, max seggrecsúszásra :)

#4917
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
;Dr310-OLYAN MINT ÉN,CSÚNYA,NAGY DE MINDIG TALPON VAN!Nekem is szarakodott fél év után,rányomták a szervizben a frissebb szoftvert,azóta überfasza,4-5 nap,és telefonálni is tudok vele!!

#4918
nyilas

nyilas

    vendég

  • fórumtag
  • 20 hozzászólás
Nekem Ericsson T29-em van, bár semmi reklámozott védelem nincs rajta azért leesett már innen-onnan, esõben is volt/ az akkumulátoron körbefut egy szigetelõ gumiréteg!/, és porálló is!
Szoftveresen semmi baja, a térereje is baró. Valamint a kijelzõ elõtti plexi nem karcosodik, mint
a Nokiáknak, mellesleg erõsebb is mert kisebb, vastagabb és jobb a védettsége is./Elõtte Nokia 3310-em volt, egy hónap alatt túladtam rajta./

#4919
Esss

Esss

    vendég

  • fórumtag
  • 110 hozzászólás
Siemens ME-45... no comment ;)

#4920
PowerUser

PowerUser

    újonc

  • fórumtag
  • 4 hozzászólás
Hi!

Szerintem a nokia 5210 lenne az ideális freeride telcsi  :) Csak hát aaz áraa... inkább tárcsát veszek  ;D  8)