Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4881
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
hazilag _egyszer_ lehet szetszedni ;-)

#4882
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
lehet hogy nem sms-bajnokoknak tervezték, de billentyûzetet bagóér lehet kapni bárhol, a szervizesek meg beszerelik, vagy te -nem tudom, hogy a M/C35-öt mennyire lehet szétszerelni házilag...  :)

#4883
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás

Hát erre csak azt lehet írni, hogy: kifogtad, kifogtad a százezredik darabot, ami gyári hibás volt  :-/
mindenesetre biztos, hogy muszály volt kidobni? azért 1-2 alkatrész még biztos használható volt rajta, nem hiszem, hogy az alaphiba miatt minden gallyra ment... vagy ennyire taragikus volt a helyzet? :(

Nem is az a baj, hogy elromlott, hanem hogy nem lehet megjavitani, ettol vagyok csalodott. Sajnos manapsag sokmindent eleve ugy gyartanak, hogy nem nagyon van lehetoseg az alkatreszek cserejere, merthogy mire elromlik, ugyis kimegy a divatbol, es ujat veszel. Szepen nevelgetik bele a fogyasztasi oruletet generacionkba...

Egyebkent valoban nem dobtam ki a kukaba, de nem sok hasznalhato dolog van benne: mikrofon, hangszo, rezgomotor, kijelzo (ezt lehet, hogy hasznositjuk egy baratom C35-osebe, ami egy leejtes utan kisse kijelzohibas lett..). Ha valakinek szuksege van ezekre, szoljon, megegyeznuk :-)

Es megegy negativum: masfel ev alatt _teljesen_ elkoptak a gombok rajta. Ez mar nem gyari hiba, hanem tervezesi.

#4884
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát erre csak azt lehet írni, hogy: kifogtad, kifogtad a százezredik darabot, ami gyári hibás volt  :-/
mindenesetre biztos, hogy muszály volt kidobni? azért 1-2 alkatrész még biztos használható volt rajta, nem hiszem, hogy az alaphiba miatt minden gallyra ment... vagy ennyire taragikus volt a helyzet? :(

#4885
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Nehany napja dobtam ki az M35-osomet: alaplaphiba, javithatatlan, ket szerelo is ezt mondta :-(( Pedig nagyon kimeletesen bantam vele. Azon kivul, hogy taskaban, zsebben, ovtaskaban hordtam, semmi sokk nem erte: nem volt elejtve, vizbedobva, napon hagyva. Ja, es masfel eves volt, szoval no garancia.
Amig mukodott, elegedett voltam vele (bar a keszenleti ideje lehetne hosszabb is), de tobbet Siemenst nem veszek.

#4886
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ok :D ;)

#4887
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ne viccelj, el se tudod képzelni milyen sz*r állapotban volt(mert már nem tudom, hogy megvan-e egyáltalán) biztos, hogy rosszul járnál vele, inkább ne eröltessük, rengeteg hírdetés van az Interneten, és ki lehet fogni jó cuccokat!
A mobilhirek, vagy mobilforum.hu-n kell keresgélni!

#4888
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ha elakarja majd a 9110-est passzolni, akkor szoljon nekem, megegyezhetünk!!

#4889
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Most mondtam a gyereknek, vegyen 9210-est, de sajnálja rá azt a koszos 100 ezret, pedig szerintem egyáltalán nem drága, mondjuk neki csak az a lényeg, hogy elmondhassa magáról, hogy "jaj nekem most 9210-esem van" közbe pedig 3210-est használ, mert a 9-es fagy mint állat, ráadásul nem fér bele a deszkás nacijába  ;D ;D ;D


#4890
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
ááá dehogyis
azota volt már három telefonom

mert sikerült eladnom 14 ért ami azér félév használat után nem szar. de ha kell irány egy tel bót azt végy eggyet bagóért

#4891
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ja, az a király!! jaa maceee megvan még az r310??? nekem kéne!!!

#4892
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
akkor ugynézki hogy 5210 mert legtöbben aliket megkérdeztem emellett voksoltak

#4893
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
hááát ja 30-ért!!!!!!

egyébként már annyira nem túl drága, nekem 1,5-éve volt!

#4894
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
30 ezer... :o :o ::)

Nekem M35 van de eccer már betörtem, mikor ráugrottam... 8)

Amúgy SIEMENS rulez! Eddig semmi baj nem volt vele az ég-világon. Bringázni az M35, ME45 RULLEZZZZZZZZ

#4895
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Most gondold el milyen 9110i-t kapsz 30 ezerért, a csávó ezt bele sem kalkulálta  ;D amikor megvette, hát volt rajta karc bõven... ;D

#4896
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
ahha a 9110 KURVA strapa leejtettem és a belsõ lcd összefolyt (30e FT :o :o :o)

ja és ezt 2x!!!!

#4897
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Én biztos 5210-est vennék, szerintem, az inkább egy Bringás Telefon, mint a 3510-es. ;)

#4898
maceee

maceee

    vendég

  • fórumtag
  • 163 hozzászólás
na hogy visszatérjünk ehhez a szar r 310 hez az enyémnek a csavarmenetjét megszkitottam és igy már szart sem ért.
ja meg alkatrésznek akarták bevenni a tel bótban

szerintetek mejik jobb?
5210 vagy 3510 mert az eggyiknek a külseje a másiknak edig az ujitásai jönnek be

#4899
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Haverom tiszta hülye: kitalálta, hogy vesz 30 ezerért egy 9110i-t és majd azzal fog biciklizni, mert hogy az olyan nagy, biztos strapabíró...
De azt nem mondta, hogy biciklizés közben fog E-mailt írni... Azóta se látom nála  ;D

#4900
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
mihelyst lesz számom természetesen neked küldöm elõször istállótárs! :-*