Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4861
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
De lehet, hogy másoktól, jó nagy fejbevágásokat fogok kapni, azért, mert mindeki a legújabb Shakira számot akarja visszahallani a villamoson, mert az a gizda.

#4862
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
EGYETÉRTEK!
pedig, mikor megkaptam a telcsimet akkor minnél szuperebbeket akartam letölteni, de most már szarok rá! az a lényeg, hogy csengjen és meghalljam!

#4863
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ring-Ring RULEZ !!!!!  ;D ;D ;D
De most komolyan, mindenben követem a divatot, meg a szokásokat, technológiát, mindent, de ebben az egy dologban maradi vagyok. Nem szeretem, hogy az emberek a trolin ezt zenéltetik, mert ez olyan sznobizmus. Egy egyszerû csengõhang nálam jobban bejön. Most nem általánosítottam, ne értsetek félre, mert én is meghallgatok egy új slágert csengõhangként, méfg talán le is töltöm, csak épp nem azt használom. ::)

#4864
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
És ki milyen csengõhangot használ?

Üdv:ML


#4865
Major_lacika

Major_lacika

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 338 hozzászólás
NOKIA 3330 FOREVÖR! ;D

#4866
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Na akkor meg vannak mentve a siemensek!
De lehet, hogy a szervíz jobb ötlet, mert ott garantált a hatás (pozitív értelemben, persze)  8)

#4867
BoGar

BoGar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
csak most jutottam el ide a szabim után. a C35 többször is szétszedhetõ és összerakható, de csak akkor, ha tudod, hol kell szétszedni. Az M35 is szétszedhetõ házilag, de akkor már nem lesz vízálló. Csak akkor érdemes szétszedni, ha házat (is) cserélsz.

#4868
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
rájöttem vmire.. nekem régebben ilyen telcsim volt,http://www.pgsm.hu/kinalat/keszulekek/166_hu.html csak nem fért be a zsebembe.. azert jó kiis bunkkofon

#4869
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Szép kis párosítás. Én azt szeretném megérni, hogy Warcraft III-at tudjak nyomni a telefonomon, miközben várok a Postán... ;D Az elég érdekes érzés lehet...Kinyírom az Orkok hõsét, és szólnak, hogy lehet menni csekket befizetni, fantasztikus... 8)

#4870
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
T 100:  8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D ;D :D :D :D :D :) :) :) :) :)

4096 színes, bár én az egyik Telecom újságban(jún.) a CeBiT hírekben láttam egy másik japán csodát. 65536 színt tudott megjelenyteni. Telefon+Számítógépmonitor. 8) 8) 8)

#4871
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Az az igazság, hogy valamilyen szinten minden telefon ütésálló, én pl a 6210-esemet többször is leejtettem kõre, és semmi baja, azt leszámítva, hogy van rajta 1-2 karc, dehát melyik telefonon nincs fél éves használat után?
Én azt mondom nem feltétlenül kell ütésálló telefont venni, mert nem éri meg az árát. Ami esetleg megérné -szerintem- az a Nokia 6250-ese volt anno, na olyat még vettem is volna.

#4872
Shaggi

Shaggi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 403 hozzászólás
A T100 nagyon király telefon lehet!Szerencsére több parktikusabb és használható dolgot épatettek bele mint az elõdjébe(A300).Nekem ez volt/van de soha többet nem vennék ilyet de nem azért mert nem jó hanem nekem nem való egy ilyen kirakat telefon!Most pl beázott de ugy hogy egy csepp víz nem érte!És már volt kijelzõ csere is bár az az én hibám volt egy buli után ugrottam egy hasast és a zsebembe összetört:-) Egyet sajnálok hogy nincs egy normális ütésálló telefon a világon ami nekem is tetszene!Nokiát nem szeretem ezért nem is venném meg az 5210-et!

#4873
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Hát persze, egy Nokia mindig is közönségkedvenc volt, ez vitathatatlan, de túl egyhangúak.
Ami most nagyon király az a Samsung T100; errõl mi a véleményetek?

#4874
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
nekem má vót!!! nem nagyon szerettem, pedig sokat tudott  :-/ :-X (szerintem jobb egy Nokia nála)

#4875
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ja kicsit drága, de megéri mert állítólag nagyon sokat tud, mondjuk ha már Siemenset vennék biztos, hogy az SL45i lenne az áldozat :)

#4876
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Nem nagyon iszonyat drága az ? ? ? Nekem S45öm van... Jó kis darab csak Én nem szeretem!!! De újra most nincs, lé szóval marad!!!

#4877
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
Ebben az esetben csak egyvalamit tudok javasolni:
Vedd meg!!!!  ;D

#4878
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Már lehet kapni a kedvenc telefonom (ME45) a westelnél meg a pannonnál is.

#4879
zylexy

zylexy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 523 hozzászólás
ja nem tudtam, azt hittem képlékenyebb a telefon  ;D

#4880
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Nekem már majdnem sikerült ;D