Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4921
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
én azt utáltam az r310-ben, hogy nem lehetett vele telefonálni és hogy kiírta, hogy még 30 órát bírja és abban a pillanatban lemerült. akkor inkább ne rakták volna bele ezt a funkciót, csak összezavar.

#4922
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
az enyémet fél év alatt egyszer sem kellett cserélni... pedig én már az új szoftverrel vettem (használtan)
igaz én egy ericssonos sráctól vettem, ami azért számíthat...
szóval én a szoftverre nem panaszkodom és azért itt a fórumon elég sok embernek van és a szoftverre még nem hallottam ilyen panaszt...

#4923
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egy jótanács. Soha ne frissitsétek a szoftvert a telón, a régi mindig jobb. Lehet, hogy nem törik az R310, de ha úgyis havonta cserélni kell teljes meghülyülés miatt, akkor meg minek?

#4924
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali AngeLujo:Nekem is Sony J6-om van.Múlt hétig szerettem is,de...ha szétszeded látod,hogy van benne egy "flexibilis"szalagkábel,ami az alaplapot köti össze,azzal a hátsó hangszóróval,ami a csengõhangot adja.Na ez törik meg minden Sony telefonnál elõbb utóbb.A rázódástól elõbb!!Sajna a cseréje 5000ft.Ha olyan cégnél dolgozol(mint én),akkor a robotvezérlésû gépekben találsz nagyon rugalmas,kis átmérõjû vezetéket,amivel helyettesíteni tudod ezt.Valszeg én is ezt teszem,és utánna veszek egy nagy dög ütésállót brinyóhoz.Remélem nem rémísztettelek meg,csak vigyázz ;D
Üdv:Thommey

#4925
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali AngeLujo:Nekem is Sony J6-om van.Múlt hétig szerettem is,de...ha szétszeded látod,hogy van benne egy "flexibilis"szalagkábel,ami az alaplapot köti össze,azzal a hátsó hangszóróval,ami a csengõhangot adja.Na ez törik meg minden Sony telefonnál elõbb utóbb.A rázódástól elõbb!!Sajna a cseréje 5000ft.Ha olyan cégnél dolgozol(mint én),akkor a robotvezérlésû gépekben találsz nagyon rugalmas,kis átmérõjû vezetéket,amivel helyettesíteni tudod ezt.Valszeg én is ezt teszem,és utánna veszek egy nagy dög ütésállót brinyóhoz.Remélem nem rémísztettelek meg,csak vigyázz ;D
Üdv:Thommey

#4926
angelujo

angelujo

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
Szerintem a Sony J70 is nagyon jól bírja. Nekem az van és még semmi baja nem lett, pedig kapott már rendesen. És amúgy is imádom a Sonyt!  ;D

#4927
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A 6250 csak akor villog ha vizet kap, vagy ha 0 fok alá kerül a hõméséklet!!!  :)

#4928
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
az r310 mellet az is szól hogy van benne sajátteszt és akkor villog a képernyõ meg a tetején az antennánál a led pirosan. tehát bringalámpaként is használható :D

#4929
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!Mondjuk nagy,és nehéz az R310is,de legalább olcsó:)
Üdv:Thommey

#4930
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Jó kis telefon az is, csak marah nagy, nehéz és kicsit ehéz nyomogatni a gombjait!!! Ér rohadt drága!!!

De tutira semmi baja nem lesz semmitõl!!!!!! Iszonyat nagyon brutál!!! Nem semmi darab!!!

#4931
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hali!Akkor szerintem a Siemens M35,és a Ericsson között kell választanom:)
A Nokia 6250-rõl tud vki vmit?

#4932
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás

Az Ericsonok meg tényleg szoftver-gyengék,tapasztalat.


nekem mondjuk nem a gyári szoftver van benne...
é sez stabil... kicsit talán lassú de amúgy semmi panasz rá...
de én még nem nagyon hallottam leamortizált R310est, viszont siemenst már jópárat...

és nekem a csengetéssel soha nem volt bajom... mondjuk alapból erõsõdõre van állítva :) (amúgyis kicsit süket vagyok néha...)

de a térerõ az sajna igaz... ami szerintem a spéci antennából adódik...

#4933
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Szerintem inkább tekernetek kellene ahelyett, hogy ilyen agyament topikok kreálásával töltitek az idõt, de ha már megvan: nekem 3110 van. Régi, nem lehet vele játszani (de ez nem is Mintendó vagy Gámeboly), nem lehet rá 50000 csengõhangot tölteni (egyet sem) nincs rajta óra (mert ez nem az, hanem telefon) csak telefonálni lehet vele, érzem ha nálam van vagy kiesett, rendesen meg lehet fogni. Nekem elég. Egyébkén tudjátok hol lehet legolcsóbban Nokia 6250-est kapni és mennyibe kerül? Az mégis csak jobb lenne, mert: nagy, ütésálló, nincs antennája (legalább is kivül). Az sem érdekel ha illegális (hú ez most orvgazdaságra való jelentkezés).

#4934
Hegylako

Hegylako

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás

Én egy "bejáratós" 6210-zel nyomom, a napszemüveg zacsijában utazik, hogy a legkisebb károsodás se érje. ;D

#4935
zsjako

zsjako

    vendég

  • fórumtag
  • 50 hozzászólás
Az r310-re esküszöm. :D :D
De van két apró bajom:
-szerintem nagyon halkan csörög még full hangerõn is
-a térerõ kisebb, mint más telcsin.

Ennek ellenére én nem cserélnlm el semmire. ;D

Zs

#4936
Peppencs

Peppencs

    vendég

  • fórumtag
  • 103 hozzászólás
Egyetértek kedves /majdnem/szomszéd,ezért kedden be is vásároltam egyet!
Ma reggel meg volt az elsõ próba is:
levettem a polcról,lenyomtam az ébresztõt és ugyan ezzel a lendülettel mellé raktam az asztalnak/szoba másik végéig pattogott/.Ha a többit is így fogja bírni...Az Ericsonok meg tényleg szoftver-gyengék,tapasztalat.
                                         Peti

#4937
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Egyértelmûen a Siemens a legstabilabb telefon mind szoftverileg, mind hardverileg. Ericcson egy nulla, most is van egy gallyrament nálam, vihetem a szervizbe. A Nokia röhejesen drága, semmit nem tud. Nézd meg, az 5210-zel az ME 45 van egy árban, de ég és föld a két telefon. Most az M35 a legjobb vétel a piacon.

#4938
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
a siemens a király mert lehet vele telefonálni bárhol bármikor, és ezt manapság elég kevés telefon tudja- csak csillognak villognak, milyen furcsa.

#4939
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
most miért ilyen jó ha már gyakorlatilag tropára nyomtad a cuccot??? Ericsson R310 rulez 8)

#4940
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
nekem m35öm van lassan 1 éve. széttört benne a hangszóró. utánna teljes belsõ csere. utánna eltört az elõlap. most meg remed a másik elõlap is. De maga a tel jó és most a westelnél 15 dominoba.