Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mobiltelefon, PDA, mobilkommunikáció

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
4974 hozzászólás a témában

#4941
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
Hi!
Nekem már tönkrement egy 3210,3310,és most már egy Sony J6 is.Az egyik szervizes szerint nincsen olyan,hogy kicsi is meg ütés,és vízálló is egyben.Ami nagy az bír mindent Ericcson radír állítólag rulez.Az 5210re azt mondta,játéktelefon,ha strapálod.Én most az M35.és az Ericcson között tengõdök,dehát az M35 kicsi,tehát?-.....
Üdv:Thommey

#4942
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
az eggyik haveromnak terepen 50 el kiesett a telefon (3310) a zsebéböl nem lett semmi baja csak szarrátört az elölapja  ;D

#4943
mojlepque

mojlepque

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
Háát én csak azt tudom elmondani, ami nem jött össze...
Nekem R310s-em van. Mindent kibír! Tuti...
Egy haverkám tesztegette a sajátját, mivel nem volt jobb dolga szegénynek..
Átment rajta biciklivel egy párszor, de csak a gumi bojhosodott ki rajta..
Tiszta erõbõl a falhoz illetve a földhöz vagdosta...
És továbbá eccer kõpadlón heckyztünk a telcsijével.
Ja, és a legjobb! Az antennável radírozott a tag midig... ;D ;D ;D ;D ;D
Erre azt tudom mondani:
-egyrészt ilyen embernek nem való telefon
-másrészt az R310-ese még mindig tökéletesen mûxik, úgyhogy az egy atom biztos darab!
Nos, ennyi....

#4944
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Asszem egész tartalmas kis téma ez a bringás teló. A következõ kérdésem hogy ki milyen telefont zsírt ki már bringázással és pontosan a telefonnak milyen baja lett.  ;D Ja és köszönöm az eddigi hozzászólásokat

#4945
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Családban van egy-két Nokia  ;D ;): 3330, 7110, 6210, és 8210. A 7110 jó, de egyre roszabb, nehezen nyílik, és néha gondol egyet és kikapcsol, és nehéz...

#4946
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nos, igen. Én is Nokia-párti vagyok, talán ezért is van 3 Nokia otthon. (Egy 2110, meg egy 5110 a 7110-es mellé. Ezek felett eljárt az idõ, de annyira a szívemhez nõttek (meg olyan nehéz lett volna értük valami ésszerû árat kérni), hogy inkább meglettek tartva. Jah, vele szoktam bicózni, de inkább otthon hagyom. Ennek legfõbb oka, hogy zavaró, ha 3 percenként meg kell állni, hátizsák le, zippzár ki, teló felkap, stb.

#4947
trifo

trifo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.175 hozzászólás
Jorus, te azzal a telefonnal nyomulsz, ami a kéen van? Nos, én igen. Az a fránya 7110 túlélt már pár balesetet, de nem mondhatnám, hogy nyomtalanul múlik felette az idõ. Kb 2 év nyûvöm, néha a szó legszorosabb értelmében. Néha vizes lesz az izzadástól vagy a hóbaüléstõl, néha földhöz verem, ha úgy adódik és menthetetlenül nem bírom elkapni.

Külsõleg mûködik, de szoftverileg kissé bugos, idõnként kikapcsol, ha úgy gondolja, idõnként meg eltéved a görgõ használatában.

Én már csak attól félek - egyre jobban - hogy egyszer eltöröm a lecsúszkálós ultravagány elõlapot és akkor vehetek másik telefont.

A vágyam valami olyan kütyü volna, ami kívülrõl 5210, belülrõl meg 6210. Nokia persze, merthogy nekem csak az a márka jön be.

--Trifo

#4948
Em-Tee

Em-Tee

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Nekem egy ezer eves panasonic gd50-esem van, es nagyon jol birja. Sokszor kiesett mar a zsebembol tekeres kozben es sose tortent semmi baja. Az antenna se jelent gondot, mert letortem egy bringatura alkalmaval, de igy is muxik  :)
Neha azert a razosabb lefeleken vagy nagyobb esesek utan kikapcsol, de mar nagyon a szivemhez nott, ameg szet nem megy nem cserelem le.

#4949
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Én binyózáskor midig kicsavarom az antennát, és egy csavart teszek be... ;D

#4950
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
émmeg egy õsöreg ericcsonA2618s-el nyomom... má 2x letört az antennája de a bótban egy ezresér mindig ütnek bele újat ;D ;D ;D

#4951
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Feltöltött kép

#4952
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19.996 hozzászólás
Tamash 6110es nokiátort használ, mer occsóé volt, és bár a katalógban nincs benne, de ütésálló, mivel az elõzõ gazdája egyszer felrakta a kocsi tetejére, beült, kitolatatott a garázsból, a telcsi meg a garázsban maradt.... Szal ami ezt kibírja, az ütésálló! Egy ismerõsöm viszont egy hét alatt megrepesztett egy M35öst. Lehet, hogy az anyaghibás volt, de akkoris mindenállónak van promózva... És, hogy okosabb, mint a 3310es? Hát ezt mindenki döntse el maga!

#4953
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Nekem az antenna nem gyün be, ezért 3310.
Egész jól bírta a téli szaunákat a mez hátsó zsebében...  :D

#4954
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Eccer vót 5130 egy hónapig, de elkezdett repedni az antenna a tüvinél, no meg sárga vót a lelkem... Nekem nem jött be, pont nem fért bele a zsebembe.

#4955
the_BOSS

the_BOSS

    vendég

  • fórumtag
  • 59 hozzászólás
Az 5110 a legjobb. Nagy, buta, és robbantani sem lehet. Spanomnak átment rajta a rohadt 31-es busz, és semmi baja nem lett... A head set a legjobb találmány... ;D ;D ;D

#4956
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Nekm volt M35-öm de amikor hiányos lett a burkolata(nem bírta az 5-6 esést amit menet közben a zsebemböl nyomott letört belöle egy darab ;D)eladtam. :)
Most 310-essel megyek ez is esett már kétszer, de jó az alján a védögumi és így még egyben van!
Egyébként az álom:250 pro full vízálló ütésálló gombnyomásra kihangosítható es nehéz mint a kõ+nagy mint egy állat! ;D

#4957
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Az enyém is az volt az M35-tel. :'(
Amikor kivettem a vízzel teli táskám a kenuból, akkor jutott eszembe, hogy a telefon is abban van. Addigra már persze se kép, se hang. :(
De a csap alatt mosást még bírja.

#4958
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
a gyártó is csak a cseppállóságot garantálja, de ez Live etszt volt... 8)

#4959
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
>:(
Hülye Pannonosok.
Direkt rákérdeztem az R310-re, amikor az én kicsikém elmerült, de azt mondták, hogy az is legfeljebb cseppálló, a kenuvalborulásos, szökõkútbaállásos kalandokat az se bírná.
Na mindegy, most mán ennél maradtam. :-/
Az ME 45 télleg túl sokat tud, de valamit valamiért, nem? Dehát olllyan szééééép.

#4960
iljicS

iljicS

    zsonglõr

  • fórumtag
  • 6.613 hozzászólás
Én biza oldscool T10s-sel nyomom! Marha jól bírja, a csúcs az, amikor ugratás után kipottyant a zsebembõl, rá a betonra, szétputtyant 3 darabra, összeraktam és mûködik a mai napig ! Cool, mi?