Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV-ellenõrök, rendõrök, erdészek - társadalmi problémák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1660 hozzászólás a témában

#1581
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
mit beszész öcsi?

#1582
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Gecik most is, és gecik is lesznek. >:(

#1583
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
LCs:
A Hegylakó szelleme újra a fórumon!!!  :-/ (Francba, megfogadtam, hogy a nevét sem írom le, aztán most tessék...)

#1584
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ha térden állva könyörögnék elõtted, akkor sem bocsájtanál meg?  ;D ;D

#1585
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
ide most azért nem írok véleményt, nehogy lansver megint az higgye, hogy mindent magamra vettem és megsértõdtem. ;), pedig de >:( ;)


#1586
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Bunkók voltak, vannak és lesznek. Ezen nem tudsz változtatni!
A biciklista egyébként sem arról hires, hogy udvarias és türelmes. Maga a sport sem emellett szól, igy a kettõ összejátszik.

#1587
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
És jó lenne még sok minden, normális bringautak, amiknek nem spórolják ki az alapozását (lásd Veress Péter út, és még ezer helyen), meg illedelmes, elõzékeny, udvarias autósok...

DE MOST RÓLUNK VAN SZÓ!

HOGY NE LEGYÜNK MÁ BUNKÓK!

::)

#1588
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Igen, a Diósárok utca az jó hely.  ;D
Mi is azt használjuk Findlivel. Jó kis izzasztó szakasz.

#1589
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
A kutyának lehet bérlete, a bringámnak meg nem?  >:( >:( >:( >:(  ;D

#1590
Vita

Vita

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Srácok!
REMEK KIS SZTORIK EZEK!
De mi lenne, ha mondjuk lenne bérletetek, és nem kellene parázni ilyen hülyeségeken.
Az tiszta gáz, hogy mikor nem járt a fogas, egy darab keróst se láttam a hegyen. Égõ. Aki nem DH-s az fel tud tekerni. Ajánlom a Diósárok utat, semmi forgalma nincs. Sírtok, hogy egy szolgáltatás pénzbe kerül? DE MI A F**** KÉPZELTEK?! Volt idõ, mikor az összecsukott camping bike-ot is leszállíttatta a vezetõ, és egyáltalán nem lehetett kerékpárt szállítani (1991)! Azér most jobb a helyzet. Ezért nem kéne elb*****. EZÉRT KISHAVER, HA ELTÖMÖD A LYUKASZTÓT SZÉJJELVÁGLAK! Tekerj és olvass, hogy okos legyél!
Aki meg DHzik szerintem futná napi négy jegyre, a kerékpárszállításért. Monnyuk, nekik nem lenne rossz a kerékpáros havibérlet.

Ha már így elkeztem osztani az észt, folytatom:
Nem kellene telefirkálni, szemetelni, köpni ... a fogaskerekût. Nem csodálkozom, hogy biztonsági õröket alkalmaztak. Utálom azt a balkáni állapotot ami a fogason uralkodik, és egy részérõl mi is tehetünk. De prosztó az is ahogyan azt a padot a "babakocsi feljáró" hoz tolták. Mindegy... ilyen országban élünk...

Bocs a "nyers" fogalmazásért.


#1591
Gabo

Gabo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 255 hozzászólás
Ha már a motorosokról szó esett. Nem kell erdõbe, hegyre menni azért, hogy a fajtájukkal találkozzon a bringás.
A Dunakeszi-Vác között lévõ kijelölt "bicikliúton" rendszeresen ott szoktak mászkálni. Az OK, hogy a KRESZ értelmében mehetnek a mi útjainkon. De hol van az leírva, hogy nekem kell miattuk az aszfaltról lehúzódni, mert csak egymás mellett bírnak menni. A másik dolog, hogy nem értem miért kell nekik a bringaúton brummogni, amikor kb. 5 méterre a bico út mellett ott a (akkor éppen...) zéró forgalmú 2-es út. Jah, hogy ehhez fel kellene venni a bukót a fejére? Vagy ott ki lenne téve annak a "veszélynek", hogy a rendõr ellenõrzi?
Mintha az nem lenne elég, hogy a környék összes kutyasétáltató, babakocsi toló, sétálgató gyalogja ezeken az utakon kolbászol... (Ez volt a legfõbb oka annak, hogy szükségesnek láttam csengõt rakni a cangámra.)

#1592
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
A pókot hova akasztják be?  ;) ;D ;D ;D ;D
Vagy ez is olyan, mint a "The cell"-ben?  ;)  8)

#1593
Dr.Stein

Dr.Stein

    vendég

  • fórumtag
  • 161 hozzászólás
Egy öszvér és rápókozva egy elefánt...
Ez már kész állatkert!  ;D  ;D  ;D

#1594
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
Vagy egy elefánt

#1595
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
ezen én is gondolkodtam, és a megoldás: van hátul, ami nem látszódik már a képen, egy bitang erõs öszvér, amin jónéhány DH gép van fel gumipókozva.

#1596
joarc

joarc

    vendég

  • fórumtag
  • 186 hozzászólás
És a bringát ki viszi föl??????

#1597
thommey

thommey

    bentlakó

  • fórumtag
  • 6.344 hozzászólás
HööHööö......Lovaskerekû:) ;D :D ;) :P

#1598
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Na akkor újra megpróbálom, tehát ez is egyik mód a Fogaskerekû pótlására:
Feltöltött kép

Köszi YOci!

#1599
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Szia Findli!

Képet ugy tudsz berakni,hogy az alsó sor negyedik ikonjára kattintasz és az URL helyére beírod a kép elérési címét.Az elérési címet meg ugy tudod megnézni,hogy jobb egérgombbal kattintasz a kívánt képre,utánna tulajdonságok és ott megtalálod az URL-t!
Lehet,hogy egyszerübben is lehet de szerintem ez se rossz.Na  :-*

#1600
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
a kép lemaradt....hogyan tudom iderakni?