Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV-ellenõrök, rendõrök, erdészek - társadalmi problémák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1660 hozzászólás a témában

#1561
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
azt hittem velem van a baj, de én sem, ha meggebedek akkor sem.
Imádunk LCs! :-*

#1562
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Legszebb, valamiért sose értem, hogy mit irsz!  :'(

#1563
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
lansver:

soha! >:( :-*

#1564
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ezt mondta a portás? Melyik suliba jársz te?

#1565
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
vov háromcsillagos lettem örülök

#1566
Wickee

Wickee

    vendég

  • fórumtag
  • 106 hozzászólás
én teljes mértékben egyet értek lensverrel

amúgy a portások melyik kategória?
nekem be lett ígérva ha mégegyszer beviszem a bicót a suliba a másodikra akkor ki lesz szúrva a kerekem

értitek ti ezt?



#1567
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Aztán meg kit érdekel, hogy nincs elég hely a bicajosoknak a fogason, amikor ennél sokkal nagyobb problémákkal sem törõdnek! Járatok maradnak ki, buszok robbannak le útközben, stb... Kit érdekel, hogy befér-e 20 bringa vagy sem!?

#1568
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
egyetértek, semmilyen megoldásra nem lesznek hajlandóak, elvégre az ellenõrök is jutalékos rendszerben dolgoznak, és mi lenne velük és a családjukkal, ha nem lenne a sok lógós a fogason, és a sok turista nyáron.

#1569
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Deha megtudnák oldani akkor ez lenne a kánaán. :)

#1570
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mar megbocsss, de te abszolut nem latod at ennek az orszagnak a mukodeset. Amit te mondasz, az magyarorszagon teljesseggel megoldhatattlan. Ne is kerdezd miert.


#1571
Nazca_Peterson

Nazca_Peterson

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Nem értem mi a BKV célja. Elvileg ugye az lenne, hogy kielégítse a népesség tömegközlekedési igényeit, úgy hogy azért neki is jusson valami.
Szerintem lehetnének egy kicsit rugalmasabbak. Mondjuk pl. nagyobb, spécibb hely ,olyan ahol föl is lehet akasztani a cangákat -> kétszer annyi megy be.   Szeintem 50 magyar forintban mi is kiegyeznénk gépenként. A pénzt, meg mindössze 1 smasszernek kéne szedni. ;)


#1572
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Áááááá, tényleg lebuktunk. A francba! ;)

#1573
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Mar egyszer megbeszeltuk, hogy ti csak Intergalaktikus Foldmegszallo Nonek Alcazott Gonosz Urlenyek vagytok. Hat nem is emlekszel? Lebuktatok!!!!!!!!!!

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D


#1574
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Findli itt arra utal, hogy nem "lények", hanem "lányok" vagyunk.  ;D ;D ;D

#1575
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
hábazeg ma megin mik vannak: a fogasnál beszól egy öreg smasszer hogy szájjak le a kerómról, mondom még egy buzeráns, de leszálltam legyen neki gyereknap, oszt beáll fogas, feltömörültünk vagy 30an, erre gyün a faszi hogy van még itten egykét hölgy és szoríccsunk má mekikis egykis hejet!!! aszittem rosszul hallok...!! semmi anyázás semmi csaknyóckerékpáréskész duma!!! emberek mi történt?!?!?

#1576
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
csak azt akartam kérdezni mi az hogy lény ??? >:(

#1577
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
kérdés:"lény??? >:("
tehát te vagy az a fogasról
de most akkor hova írjak??
mindjárt megvan a 100-dik hozzászólásom
;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#1578
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
lény??? >:(

#1579
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
na ba.. hülye vagyok én mint a **gg
itt is megkérdem, hogy ki az a két lény akit szintén megbûntettek és az egyiküknek asszem SID telója volt. erre most nem tenném le a nagyesküt!!
Ja és a fórumos érdekes képekrõl beszéltek, ha jól hallottam?!?!?! (szabadonfutó/érdekes képek asszem)

#1580
Joe

Joe

    vendég

  • fórumtag
  • 132 hozzászólás
Banyek má megint támad a bkv!!!!
rohadék ellenõrök megbûntettek!! na de hogyan az se semmi!! a bukómat, meg minden mást ami bringás mivoltomra utalt volna azt eldugtam, haha. a hülye pi*** ellenõr pedig jött!! én megmutattam a bérletem, majd elraktam. két perc mulva megint kéri és elkezdett szívózni, hogy adjam oda neki a bérletem a diákommal együtt, na mondom "" hogy szopsz faszt" - idézet vége, de nem akart lekopni!! gondoltam azért baszkurál, mert nincs a bérleten a diákom száma. erre a suttyó kurva szépen lejegyzeteli az adataim és megkérdi mi van a bringámmal, van-e jegyem?? erre én: "mi van?? honnan veszi hogy bringás vagyok?? dögölj meg nincs jegyem!!" ne ennek nem örült túlságosan. ezek után helyi birság 1600 HUf vagy csekken 4100?? végül megúsztam 1600-al!! nagyot kaszáltak a rohadékok!!