Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BKV-ellenõrök, rendõrök, erdészek - társadalmi problémák

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1660 hozzászólás a témában

#61
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás

flex:D

urban legend.



lofaszt, öcsémnek is körfûrésszel (azzal a kicsivel) vágták le a gipszét, két helyen vágtak bele a karjába...:wtf: :)

#62
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
Igen. ennyi

a rendes gipszvágóval lehetetlen sebet ejteni a testen.

#63
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
flex:D

urban legend.

#64
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
B.A.Z megyei korházban én is ültem szétnyílt könyökkel 3,5 órát, folyt belõle a vér, de még egy kurva gézt sem adtak hogy ne a padlóra vérezzek, mondták hogy nem kéne mocskolni, mondom bocs de már a ruhám teljesen véres és a köcsög kis brazilt kell elõször bevinni, aki elesett és lehorzsolta a térdét....
és õ cseszeget hogy véres lesz a padló, mondom sorry 4 órája dõl a vér a könyökömbõl, és basztok behívni

#65
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás
Nem nem tört, de volt már begipszelve esés miatt... és én is 1óránál többet ültem bent, mire megnézett az orvos, de voltak elõttem durvább emberek (pl levágta az ujját a srác...) most nemfogok cirkuszt rendezni, hogy elõrébb kerüljek...

Ha meg a korházban vágták neki le felxel és belevágtak (szerintem mivel marandandó sérülés) lehetett volna kártérítést kérni,
"Minden hülyeség" by Tomidny

#66
hozé

hozé

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.747 hozzászólás
Nyilván szar törött kézzel várni 2 órát.
De az meg, hogy 2x annyi orvos legyen ott (és akkor csak kevesebbet kell várni) az meg sokba kerül.
Olyan országban élsz, ahol a 10 millió emberbõl kb. 3 millió után fizetnek TB-t.

"Nem szeretném megmondani, hogy a függöny mögötti nõ jó-e.
De néha elhúzom a függönyt, hogy el tudd dönteni magad."


#67
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
jános kriminál. ha lehet ne menjen oda senki. ba*znak az emberre, a 2 óra a minimum, még kifordult vállal, meg fejreesés / agyrázkódással is.

ha nem fröcsköl az artériás vérzés, le vagy szarva.
de megértem én, biztos azért van mert keveset keresnek szegények :D

#68
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
de a kórházban vágták le neki flex-el.
szar a rendszer.. egy törött kézzel várjon az ember 2 órát? tört már el valamid?

edit: legszbcsv :D amúgy suliba törte el a kezét és oda vitték, mert az volt közel. azóta próbáljuk a kútvölgyibe intézni az ilyen dolgokat :)

amúgy haver még régen elesett a speed-en, a betonúton hevert !!órákig!! törött bordával és vállal, szóval teljesen k.o. volt. . a többiek persze hívták a mentõt hogy jöjjön fel. erre vártak 1 órát, nem jött semmi.. megint felhívták õket hogy hol vannak, erre azt mondták hogy õk ilyen bejelentést nem is kaptak..!!! erre megint kihívták õket, de nem jöttek. a 2 gyerek aztán legurult a jánosig és feljöttek egy k*rva mentõautóval..

#69
BBerki

BBerki

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.724 hozzászólás

a végén flex-el vágták le a kezérõl a gipszet és bele is vágtak a kezébe. máig ott a heg azért gondolom nem fémvágó fej volt rajta.


Gondolom nem a korházban vágták neki flexel, ha meg nemvárta meg hogy levegyék akkor meg szerintem megérdemli, most ha 2órát kell ott ülni, mert sokan vannak akkor 2-t kell.
"Minden hülyeség" by Tomidny

#70
rmx rider

rmx rider

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.790 hozzászólás
ez azért felháborító hogy egy kórházba nem tudnak tetanuszt adni azonnal. én amikor lezúztam a lábam, anyukám bevitt a kórházba, bementem a sürgõsségire, megmondtam a pultos nõnek hogy mi a baj, 2 perc mulva intett egy doki hogy kövessem és kipucolta a sebem.. és tetanuszt is adott.
a kórházba kb 10-15 percet töltöttem. Viszont elvileg rengeteget kéne perkálnom mert nem belga vagyok, de ott a biztosító ami 70-80 %-ot fizet.

apropó: Tesóm otthon a jánosba 2 órát várt törött kézzel a váróban.. ( a végén flex-el vágták le a kezérõl a gipszet és bele is vágtak a kezébe. máig ott a heg) azért gondolom nem fémvágó fej volt rajta.

#71
juby

juby

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 540 hozzászólás
valószinü énis megkergettem volna a fickót de jobb ezzel vigyázni kb 2hónapja mifelénk történt egy eset szombat este egy fickónak levitték a tükrét a vétkes még nem is lassitot igy egy gyors fordulo és nyomás utánna kb 180km/h-s autós üldözés vége az lett hogy a vétkes tetöre rakta a kocsit a tüzoltok,mentösök+félórát küzdötek hogy egyáltalán eltudjanak indulni vele az intenzivre

#72
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Én utánamentem volna....
" A Cube el van vetve! "

#73
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
Tanulság: mindenkinek legyen rendõr ismerõse :) és ne akarj Miskolcon tetanuszt kapni.


A sebesség mindent megold.

 


#74
xenium

xenium

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.448 hozzászólás
ja bocs man latom, Miskolcon tortent?
Sei, soku Si.

#75
Jábor

Jábor

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 984 hozzászólás
Tegnapi nap az õsök kaptak egy kis társadalmi életképet. "szerencsére" negativ értelemben.

Anyukám, hazafelé munkából, kocsival, körforgalombol jön ki, lelépnek elé a zebrán, lelassit, 1x csak hátulrol bumm belé. Félreáll, gondolta megbeszéli a másik kedves söförrel a történteket, de "barátunk" otthagyta. Ezütány következik a Police része a történetnek. 45 percen kersztül a 107 vagy foglalt volt vagy 10 percen keresztül irányitották át a hivást. 18.00 Anyukám a rendörségen. Senki sincs bent, aki el tudná késziteni a jegyzökönyvet, igy maradt a várakozás. 22.00 még mindig sehol senki. Még a "zászlóaj vezetõ" is csak nevetséges kifogásokkal állt elö, hogy ez nem az ö munkája, ö neki ilyenekre nincs ideje...
Mai napon, egy ismerös által sikerült elintézni a dolgokat, elökeriteni a karambolozo fickót, de az az igazság, hogy protekcio nélkül ez sem ment volna ilyen gyorsan. Nha most ez még csak egy enyhe eset, de ha épp betörnek hozzád, megtámadnak akkor 45 percig várakozz mig hajlando lesz vki beleszolni a telefonba...nevetséges...

Ezek után hab volt a tortán, mikor fater hazaért és elmesélte az aznapi sztorit.
Megharapta egy kutya, gyerünk kórház, lefertötlenitik, bekötik minden oké, vagyis mégsem, nincs tetanusz...
Hm, adnak papirt, sarki gyogyszertárban váltsa ki mennyen vissza, ott közölték, hogy itt nem lehet kapni tetanuszt, majd a következö 4 gyogyszertárban is hasonlo képp történt. Akkor most mi a f*szt adjanak neki hogy ne dögöljön meg ??? Persze a vizitdijajt fzessük, de egy sz*ros tetanusz meg nincs egy korházban, meg másik 5 gyógyszertárban...

Ez a mai helyzet... elgondolkodtato...

:(:confused:

Bükki Bringa Barát :rolleyes:
Bringáim


#76
boca

boca

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.078 hozzászólás
Magyarország te csodás! :)
" A Cube el van vetve! "

#77
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Jól érted.

#78
regent

regent

    vendég

  • fórumtag
  • 233 hozzászólás

Kedvesen megkocogtathattad volna a vállát...
Úgyis nagy bringa- fanok.


Nem értetted, a kaller magára zárta a bringaszállító ajtaját, és ott nyugodtan ledöölt pihenni. A bringák és az utasok ebben nyilván zavarták volna, ezért kellett bezárnia.
Ha jól értem.

#79
lacley++

lacley++

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 468 hozzászólás
Kedvesen megkocogtathattad volna a vállát...
Úgyis nagy bringa- fanok.
" Hogy nem kellenek ide nemzetek, Világ gépei, egyesüljetek, A gépnek nincsen múltja, se hiedelmei, Csak alkatrészei vannak neki"
ákos

#80
_kz_

_kz_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.374 hozzászólás
Reggel vonat jön, bringaszállító ajtaja zárva (mint rendesen). Paripát nekitámasztom a vagonnak, hogy felszállok és belülrõl kinyitom (mint rendesen). Peron felõl üvegajtón narancssárga, megkopott matrica: blablabla zárva, blablabla elnézést kérünk, használjon másikat. Ajtó tényleg zárva. Ergo marhavagon megközelíthetetlen. Üvegajtó mögött az egyik ülésen kaller hanyattvágva, nyitott szájjal, jóízûen hortyog. Nem is tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. Tanulság számomra: tapodtat sem fényképezõ nélkül.