Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
438 hozzászólás a témában

#61
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

HA még valaki erre járna a fent említett esemény elõtt, s szüksége lenne a drótnélkülimre: 30/9 140 425, nekem megvan még egy csomótoké, úgyhogy biztos nem kerüljük el egy mást.!!! ;D

TALÁLKOZUNK A TESCONÁL!! ;D

kislust



#62
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello!

Tényleg nincs Maraton minden hétvégén és a BMF Team sem jön össze gyakran. Ezért is írtam reggel, hogy ha elindulni nem is tudok lemenni akkor is megpróbálok, hogy viselhessem BMF Team polót.  ;) De egyenlõre nagyon bizonytalan a helyzet! Ha tudok akkor mindenképpen ott leszek a parkolóban, remélem bringástól!

Zöldfülü

#63
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Csak kitartás! ;)
...

egyébként szeritem betegen is megéri eljönni, mert nincs minden hétvégén maraton! SZóval gyógyulás ezerel, várunk rád a tescónál(keróval egyetemben) ;D

kislust

#64
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kávéhoz nem tudok, hozzászólni soha nem iszom! Lehet, hogy élénkít de ez szerintem csak átmeneti, ha kimegy a koffein utána lehet, hogy rosszabb lesz. De ha neked bejön akkor nyugodtan.

Szerintem folyamatosan hõemelkedésem van de talán kicsit jobb a közérzetem. Attól viszont pláne nem érzem jobban magam, hogy esik az esõ. Remélem Egerben nem esik! Ami biztató lehet, hogy a Kékesen 1 órája még szikrázóan sütött a nap.

Zöld

Ui: Az a baj, hogy így teljesen esélytelen lennék a Maratonon mivel hatalmas súlytöbbletet (legalább 200 papírzsepi) kellene cipelnem. ;D ;D ;D  De a Zewa softis forgalmazója szponzorálhatna ;)

#65
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Zöld! Köszi a tippeket. A reggelivel aza baj, hogy 3 körül az embernek(legalábbis nekem) semmi étvágyam sincs(ez még a dohányzás utóhatása).Szerintem majd Egerben fogok enni valamit. Mit gondolsz a kávéról?Jó, vagy inkább ellenjavallt?
amúgy gyógyulgatsz?

kislust

#66
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Kislust: Mivel más (tapasztalt túrázó) nem nagyon javasolt neked semmit ezért be kell érned az én tippemmel! Szerintem 2 kulacs ásványvíz legyen nálad ebbe szórhatsz egy kis Isostart, van aki esküszik rá személyes tapasztalatom nincs. Lehet kapni Cornexi energia müzliszeletet abból vigyél néhányat. 40 kilóméterre más nem hiszem, hogy kell. Néha viszek gyümölcsöt kemény körte vagy nektarin + egy kis csokit. Mielõtt elindulsz otthonról ajánlatos elfogyasztani egy bõséges reggelit.

Hát ennyi, nem tudom mit tudsz vele kezdeni. Az igazság az, hogy még én sem tudom pontosan, hogy mi az igazán tuti tipp!

Zöldfülü

#67
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Kedves tapasztalt túrázók!

Az lenne a kérdésem, hogy mit érdemes vinni a túrára?
A 40km-en indulok, mennyi kaját ajánlotok, s milyet, stb.

kislust

Ralph: én egy lila(kék)Gepida Sirmiummal érkezem, piros bukóban. A haverom egy fekete 150 éves swinnel(asszem).

#68
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hello Kislust!

Szal az van, hogy fájnak az izületeim és idõnként lépni is nehéz nemhogy bringára pattanni. Egyébként nem adom fel mivel ott akarok lenni. De azt be kell látnom, hogy ha továbbra is így maradok akkor nemhogy a 100 de a 40 km is sok lenne. Mindegy azért a kúrát folytatom és levánszorgok valami gyógyszerért!
Azért köszi a biztatást!

Zöldfülû

#69
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Zöld!

Ne add fel!! >:(
Mi az , hogy lehet, hogy nem leszek tekerõképes állapotban?!
;D
Sok, nagyon sok tea, még van 2 napod, ha vigyázol, biztos, hogy meggyógyulsz. ;)

Számítunk rád!!! :D

kislust

#70
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Hey!

Elhatalmasodott rajtam a kór! Ma megkezdõdött a gyógyszerek beszedése, hátha így tekerõképes állapotba jutok bár a láz eléggé legyengít! Na szóval nem tudom mi lesz! Lehet, hogy el tudok indulni vagy lemegyek megnézni a Team-et de nem indulok el, esetleg el sem tudok menni :'( :'( :'(
Ha az utolsó variáció jönne be akkor mindenkinek jó tekerést és jó idõt!

Zöldfülû

#71
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
BRUCE!

Szomorúan hallom, hogy nem jössz!
Majd legközelebb!!

kislust


#72
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
HALIHÓ MINDENKINEK!!


Na végre sikerül (?) hozzászólnom a topichoz. Mindig az van, hogy amikor a reply-re klikkelek, akkor bejön egy szürke kép, felül a menü, de aztán SEMMI !! Csak bámulhatom azt a szép szürkületet. Nemtom, mi lehet a gond. Az adatátvitel biztos nem, van, amikor 36Kval jön (nem, nehogy azt higgyétek, hogy kihagytam a tizedesvesszõt!!) (egyébként thx. broadband).

Tehát a bükki összejövetelre nem megyek. Direkt nem azt mondom, hogy nem tudok menni, hanem nem megyek. Hogy miért? Elsõsorban azért, mert volt két olyan hét, amikor egy centit se tekertem, sõt, semmilyen testmozgást sem végeztem. A kondim azelõtt sem volt épp tuti, és hát azután... Szóval kell egy kis idõ, mire újra mozogni (értsd: tekerni) tudok. A másik ok, ami már "a" két hét elõtt is bajom volt, hogy nekem az egyik táv sem éppen kóser. Ha már sikerül eljutni a hegyekbe bringázni, akkor teljes napos dolgokat szeretek csinálni, és nem 40km-eseket. De nem is 100km-eseket !! Szóval ez "itten" valahogy nem kóser.

Majd legközelebb, valami nekem fekvõ távon, és megfelelõ kondival...
Remélem, azért csapattagnak számítok. Igaz?  :-[

Na nagyon nagyon jó idõt kívánok mindenkinek (azt hiszem, a sok kívánság mindenkinek jól jön, mivel a "jósok" nem egy jó idõt jósolnak...), és érezzétek jól magatok, és... és... ö... ö... bort, búzát, békességet, jajj ez nem passzol ide, szóval minden jót mindenkinek!!


Üdv:
BRUCE

u.i.: úgy utálom, hogy amikor már épp elküldtem a hozzászólásom, akkor jut eszembe, hogy egy csomó mindent kihagytam
JJAAAJJ IIGGEENNN:
szóval:
attól még, hogy nem megyek a bükki bulira, pólót kaphatok??:-[  baliba. biztos lenne olyan rendes, hogy elhozza nekem...

#73
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Öeömmel látom, hogy kicsiny csapatunk már izgelõdik mozgolódik, pakolódik (egyesek megfáznak), szóval testben lélekben készüla a naaaaaaaaagy megmérettetésre!  ;D

Liquid:
Komolyan el se jössz ? ? ? Ha gondolod van egy régi Schwinn Csapal vázam (így irják?) 18"-as elég kopottas, de nem törött!!!! És mûködik! Ha kõ oda tudom adni kölcsönbe minden további nélkül, hisz úgí ve használom! Komoly! CSak szólj ha lell! Nehogy már pont te ne gyere!!!

Mindenkinek jó [glow=red,2,300]3[/glow] napot még! Edzetek sokat!

#74
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 hozzászólás
Üdv!

Tele van a puttonyom! Csak én lehetek ilyen szerencsétlen! Megfázni 30 fokban, ha valaki ilyet mond kiröhögöm. Hétfõn  lappangot, kedden elõbukkant, tegnap átgázolt rajtam, ma meg visszatolatott ez a rohadt megfázás. Az orrom kb. olyan mint a bohócoké (nem szivacsból van hanem olyan piros) + reggelre rámtört egy enyhe láz is. Fittségi szintem kb. mint az õszi légynek és fáj mindenem. Ráadásul vasárnapra esõt mond már ha egyáltalán eljutok ilyen állapotban odáig. Ha más nem akkor teszek oldalra két kis kereket és akkor legalább nem kell  egyensúlyoznom!

Zöld

Ui: Utálom ezt a kib@..tt légkondit!

Ja ha egyben leszek akkor én 100 km-en indulok! Paraferee is ezen a távon megy!

#75
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
Hali!

Aztatat, hogy kedves barátom és én mikor érkezünk, azt nem tudom megaszondani, de az már körvonalaiban kirajzolódni látszik, hogy az orosz ûrkutatás egyik hatalmas pozitívuma fog segíteni minket egy Lada SZAMARA személyében. (én hiszem, hogy lelke van! ;D) A tetõcsomagtartón 2 azaz kettõ GT tipusú narancssárga, és lila szinû atommeghajtásúhelybõlfelszállólánctalpasrepülõgéphordozóanyahajót meghazuttoló technika lesz. (Feltéve, ha útközben el nem hagyjuk).
A MOL kút, az közvetlen a TESCO melett van, ha szembe állsz vele, jobbkéz fele esik. A parkolóba is innen tudsz bemenni.

Már csak 4-et kell aludni! Illetve nem kell, de ajánlatos.

Üdv: Baliba voltam és leszek!

#76
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

No imhol vagyok éppen szabadságom kellõs és szellõs közepén. Keráltam itthon egy kis netet mert nem bírtam meglenni nélkületek!  ;D

Röviden.....

Egy pár napot töltöttünk a viharsarokban (oldalbordám lakóhelyén) és visszafelé betértünk Lillafüredre. Hááát persze, hogy az elvetemült, topicindítgató, fórummaceráló PARAFERE-hez....

Nem nem....ne is reménykedjetek!
A szökésben lévõ Ákosunk nem akarta túszul ejteni (szerencsére)...

Persze mostanában nincs nyugodt estéjük...  Azon a bizonyos napon - akik nem sejtenék, az a nap amikor kirámolta az a két huligán a zacit Miskolcon-  szal, azon a napon amikor a zsekák jórálõttek a pözsóra.....PARA és Neje egy kicsit megõszült.

A lövöldözés a campingtõl 400-500 méterre volt. A fehér pólós annál a forrásnál futott be az erdõbe (fehér-kõ felé) amelyiknél mi is ittunk.

Ez igazából lehet, hogy csak nekem volt izgalmas......de nem! Hazudok! PAráéknak is az volt...herhehehe


SZóval ebbõl csak azt akartam kihozni, hogy ha láttok egy magas gyereket, biciglivel, aki a 23 évéhez képest tök õsz akkor húzzatok rá egy pólót és cseréljétek ki alatta a pelenkát is.....

HAJRÁ MINDENKINEK!!!
AZ ERÕ LEGYEN VELETEK!!!


Lélekben veletek vagyok......és közben csókolgatom a törött vázam....csak be ne csípje a szám!

Na OFFOLOK.....mert drága a NET....
LiquidBugger
8)


#77
Ralph_Fiennes

Ralph_Fiennes

    vendég

  • fórumtag
  • 152 hozzászólás
Helló Kislust,Major!
Én is a 40KM-re neveztem és Ózd ( Miskolcon át) felõl fogom megközelíteni a tett színhelyét a MÁV segedelmével. Azt hiszem Kislust,hogy meg foglak várni az állomáson,mivel az én vonatom érkezése 06.29. Majd üldögélek egy félórácskát ;)
Egy szürke MAGELLAN SERPENS-sel leszek,bár a korai idõpontot tekintve nem hiszem,hogy elmellõznénk egymást.
Tehát a Vasárnap reggeli viszlát!

#78
Luki

Luki

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 515 hozzászólás
Üdv mindenkinek!

Rég jártam már itt a fórumban egyéb elfoglaltásgok miatt.
Vasárnapra az idõjárás-elõrejelzés nem sok jót ígér. :( Azért remélem a pályajelzéseket nem mossa el teljesen az esõ.
Eddig több mint 350 elõnevezés érkezett, úgyhogy leszünk egy páran.
Kitartást, és jó (ki)készülést, már csak 4-et kell aludni!

Luki

#79
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Marthonról!!!
Szóval ki tudja hányan leszünk BMFT színekben ? ? ? ? Nomeg ebbõl ki megy 100-at és ki 40-et ? ? ?

Hogy hol vagyok én ott, honnan leszek felismerthetõ, meg ilyenek!
Ketten a haverommal megyünk egy ütött kopott fehér Opel Kadettal. Valahol ott leszek én is a környékén! Különös ismertetõjelem egy kék PolarX Egy polír alu bomberZ3-assal! Ez tuti a közelemben lesz! De nemhogy valaki póló nélkül maradjon itt van a mobilom, azon bizti elértek, mert a zsebembe lesz! 06209935779!

Szóval már csak [glow=red,2,300]3[/glow]napocska!  ;D

#80
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.507 hozzászólás
Üdv!

Én a 40-esre megyek.
A MOL kút az az, amelyik közvetlenül a Tesco mellett van?
Ki mikor érkezik? Az én vonatom elvile 7,05-re ér be.

kislust