Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

BÜKK MARATHON

- - - - -

  • Please log in to reply
438 replies to this topic

#81
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 posts
Hali mindenkinek!

Hurrá!!!! Lesz Pólóm!!!
Hála és köszönet Liquidnek és Majornak a kivitelezésért, és a megvalósításért!

Vonatos közlekedésileg, amit tudok, hogy Intercity kivételével a széria vonatokon a peronon (tehát nem az utastérben, hanem azon kívül) lehet kerót szállítani. A gyakorlati tapasztalatom az, hogy nem véletlen a Rendõr-Postás-Vasutas triumvirátus állandó szidása. Nem néznek semmibe, a bicót meg pláne nem. A saját munkásbájk-ja szintjén tekint rá. Náluk az a kifejezés, hogy paraszt nem foglalkozás, hanem állapot. Sidás vége! Sorry a kivételnek!

Szerintem kitalálhatnánk egy találkapontot Egerben!
Nem tudom mekkora tömeg lesz ott, de talán a mellette lévõ MOL kút guminyomás beállító körül lehetne meeting!

Bruce: Te jössz?
Ha tudsz, hívjál már fel holnap légyszi!

Zöldfülü: Hát olvasva a leírást, nem lesz gyenge, de akkor is letekerjük! "Ekkora pozitív kisugárzással nem veszthetünk!"
Gyakorlatilag a 20-as átlag az 5-óra idõtartam. Ha a tiszta menetidõnket nézzük, akkor szerintem 5:30-ra mi is le tudjuk redukálni. Ha minden egyértelmû lesz, akkor még kevesebb!
Szerintem!  8)
Ki jön a százasra, és ki a 40-esre?

Egész véletlenül, nem Paraferee járt Lilafüreden a zálogházban? Ennyire kell neki a GT-RUCKUS váz?  ;D ;D ;D

Üdv: Baliba voltam! És leszek.

Már csak 5-öt kell aludni!!!!!!!  :D ;D 8)



#82
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
JUHÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!  ;D ;D ;D ;D
Úgy néz ki péntekre készvannak az összes oólók!!!  ;D
Mivel kocsival leszek lehozom mindet! Szóval lesz 20XL+20L+10M, Az egységár vártozatlan 2000 FT! Vigyetrek el minél többet, mert nekem is ki kell fizetnem, és nem sokáig tudom hitelezni sajna! Szóval vigyetek 2-t, 3-at, nehogy gond legyen abból ha mosásban van, és csábítsatok sok sok embert a teamba, ner, ha megy a póló árengedményt kapunk a nyomdában + hitelbe is elhozhatjuk!  ;D Szóval meg lesz a póló, és így csapatban mehetünk a marathonra!  ;D ;D
Aki véletlen nem jönne az 3-ától Bp-en megveheti vagy 2000+Postaiköltségért elküldjük utánvéttel bárhová!!!  ;D
Szóval meglesz!!!!

#83
Zöld

Zöld

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 579 posts
Üdv!

Elõször is gratula az új bringákhoz Kislustnak és Majornak!
Lesz poló vagy nem lesz poló? Ha igen akkor mikor kinek és hol kell fizetni? Hogy mikor és hogy jutok le Egerbe azt nem még nem tudom, talán péntek magasságában okosabb leszek!

Zöldfülû

Ui:Baliba olvastad 20 km/h átlag, mocsaras rész, köves szedres?!

#84
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!
Sajnos a mávosok tényleg genyák(Tisztelet a kivételnek), de ha kiveszem az elsõ kereket, akkor már alkatrész, ill.poggyász. ez szerintem úgy mûködik, mint a buszon.
Vagy nem?

kislust

#85
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Sajan tényleg nagyon gáz a vonatos bicikli! Egyszer mentem így, és bedobták a bringámat a póstakocsiba! Eznem is lenne gond, ha nem dupla defektel és szipla kormány elfordulással lkaptam volna vissza! Nem akartam elhinni, hogy néz ki! A csávó meg azt mondta ilyen volt! Mondom, már hog a bús pék f***ába lett volna! Gondolja így jövök túrára!? Aszonnya nem foglalkozik vele! Szóval azótas nem viszek bicajt így! Inkább a utón, autóban vagy egyszerûen letekerek! Egerbe marad az autó!

#86
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
GerMannak totál igaza van.
Meg az is egy nagy köcsögség, hogyha mondjuk 5 kerós van, akkor nem biztos, hogy a kallóz felengedi õket, mert "nem férnek el", meg ilyenek... A vonaton teljesen olyan a bringásember (vagy legalábbis úgy néznek rá), mint egy pedofil gyilkosra. Fõleg ha egy napot bringázol (lehetõleg nagy sárban), és aztán úgy mész oda a vonathoz...

#87
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 posts
kislust,
ha befér, lehet bicót szállítani az elsõ és az utolsó ajtónál a vonaton. InterCityn nem lehet, illetve meg fognak büntetni érte (nem tudom mennyire), ha egyáltalán a kaller felenged.
talán 15-20 fõ kérésére csatolnak fel bicikliszállító vagont, csak jóelõre szólni kell. amúgy én rohadtul utálom a MÁV színvonalt - a bicikliseket elég nagy ívben lesz@rják...elég sok ilyen élményem volt már.


#88
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Azért kérdezem, mert van egy vonat(kb 8-ra ér oda), de azon nem lehet kerót szállítani(legalábbis nem írták). Mi a teendõ, ha nincs kerékpárszállító vagon?

kislust

#89
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Én kocsival megyek a haverral, mert bicaj+cucc+50póló+én kicsit körülményes lenne vonaton!!! Majd ott találkozunk!
Amúgy már csak [glow=red,2,300]6[/glow]nap

#90
Kislust

Kislust

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,507 posts
Üdv!

Ki hogy megy Egerbe?
Elsõsorban a budapestieket kérdezem, mert mehetnénk együtt(vonattal).

kislust

#91
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Mostmár szinte el is tudom képzelni milyen lesz a BM! Köszi mindenkinek aki leírta, hogy Õ hogy látta a doldot! Bár én csak 40-en merek indulni egyenlõre, de azétr mindenkinek elõre is jó bicajozást kívánok mindenkinek 1 héttel a marathon elõtt! Szóval még [glow=red,2,300]7[/glow]nap!

#92
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 posts
Baliba.:
Koszonom a telefonszamot! Szerencsere nem volt ra szukseg :)

Baliba.:
A DM-nel mindenhol ki volt szalagozva, vagy szervezoemberek tereltek a jo iranyba a forgalmat. Hogy ne legyen ilyen konnyu a maratonversenyzo dolga, igy volt ahol (Dobogoko alatt) mokas turistak atszalagoztak a palyat, es a teljes elit mezony eltevedt. Tehat terkepre abszolut nincs szukseg (nem is lenne ido ra nezegetni; most mar azt is banom, hogy a frissitopontoknal bealltam a sorba :( ).

Tehat akkor a BM100 hefi szemmel:
Mi 20.2-es atlagot mentunk, ugy, hogy nem hajtottunk, hanem olyan lenduletes tempot diktaltunk. Szoval ez a maraton kozeptanyeros tortenet, de inkabb nagytanyeros. Talan Bankutnal volt egy picit izmosabb emelkedo. Az ut vegig ket nyomtavos, szoval nem lesz olyan feltartas mint DM-en volt. Mondjuk az elso emelkedo eleg koves, meg a Tesco mogotti nadasban valo tekeres lesz meg nagyon nagyon gyilkos! Erre a mocsaras tekeresre rakerdeznunk a bicoboltban, es nem vicc ott fog menni a palya! Remelem a 40-esek addigra legyaluljak mire odaer a 100-as mezony. Felsotarkany elotti reszen kell meg majd nagyon figyelni: egyreszt van egy jo kilometeres resz, ahol a szedresben megy az ut, aztan meg a kanyargos lejton a kanyarok hatalmas kovekkel vannak fuzeszerezve ami rendkivul csuszik. Itt esett par haverom. Ja es a Repashuta elotti szeles nagyon koves resz lesz meg karszaggato! Kepzeljetek ott csapatunk egyik tagja merevvillaval jott le!!! Azota mas szemmel nezek ra :)))

Osszegezve nekem nagyon tetszett az ut! Remelem nem neheziti technikai problema a versenyen valo ervenyesulesemet :)

#93
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

BRUCE

Figyi! Elég szegényes ez igaz.
De!

COREL DRAW-ban nem lehet "hûûûdeállat" képeket csinálni!

Ennnyit tudtam kihozni magamból...... :'(

Két hétig....OFF
LiquidBugger
8)

#94
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8,694 posts
nekem tetszenek, csak az eleje egy kicsit "szegényes"nek tûnik...

#95
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Serintem jó! JAJ Már megvan a hátulja is!  ;D Álat! Legyszi minél gyorsabban küld el a Vektoros ábrákat, és amint átjött légysszi írj SMS-t!!!!!!! Sürgõsen!!! VÉGRE MEGVAN!!!!!!  ;D ;D ;D ;D ;D

#96
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Na itt van az eleje....

Nincs rajta bicó......ez van ! A bicó pixeles a póló vektoros...

Az élet nagy csapdái.

Szóval ezek vannak:

Feltöltött kép

OFF
LiquidBugger
8)

#97
vendég__*

vendég__*
  • vendég
ON

Sziasztok!

Na elkészült egy tervkecske. A póló hátulja akar lenni. Ha valakinek tetszik akkor örülök. Ha nem akkor sajna, de jobb most nem megy...

Imhol a kép:

Feltöltött kép

Készül az eleje is.

OFf
LiquidBugger
8)

#98
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Hefi:
Kár! De ha meggondolod magad csak gyere! Amúgy légyszi írd le neked mien volta a Bükk100!

Liquid:
Ha fenne lszel ma, és elkészültek a tervek (Elsõ+hátsó) Akkor légyszi a Vektorosat küld el nekem Zip-ben a mailmomre!!! Én most elmegyek, és nem leszek elvileg számítógép közlben, de ha írsz egy SMS-t(06209935779), amikor elköldted elrohanok a nyomdába!!! Köszi!!! Ha mégse lett kész akkor zûr van! Mert azt írtad nem leszel jövõ héten!!!!

#99
hefi

hefi

    vendég

  • fórumtag
  • 49 posts
Sziasztok!

Meg ezen percig sem hiszem el, de sikerult kb. 95%-ban bejarnunk (a palya legeszakibb nyuszifules reszet nem eroltettuk nagyon) a 100-as tavot! Ennek eleresehez kismertekben segitsegunkre volt, hogy egy egri sracot sikerult elkapnunk meg a tav elejen :) O vezetett vegig! Rengeteg defektunk volt, meg bukasok sorozata; eppenhogy elertuk a vonatot egy villamgyors nevezes utan. Ha van ra igeny holnap leirom reszletesen mi is tortent a bejaras soran.

Major:
Sajnos nem lehetunk a BMFT tagok, mert mi mar egy masik kerekparral foglalkozo internetes forum oszlopos tagjai vagyunk.

#100
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3,320 posts
Liquid:

Jaj!! Csinálj belõle JPG-t is! (feltéve ha csk konvertálni kell, és nem tól nagy macera!!) Csak hogy mindenki meg tudja nézni, hisz nem mindekinek van Corellje (nekem sincs!) !!! Köszi!