Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#201
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Most ertem haza HHHrol. Haat valami csucs ez az erzes!:)

1.5 honap utan vegre sikerult kimenni A HEGYRE. Viragosnyereg 18 sebesseges acel monsterrel zuzos nehez, foleg ha csak 38-28as attetellel tudok tekerni. Rendesen ereztem a combomat meg a vadlimat meg a combom hatso felet. Ellenben 5 meter hijjan kitekertem a tavot.
Az Erdoalja kut elotti resznel a betonos padkat nem sikerult megcsinalni. na ott kellett leszallnom 1x. Erre akkor is buszke vagyok, ha tudom ki vagyokpukkanva, nehez a bicikli, s regen voltam mar bringazni, s csak 12 perc alatt ertem fel.
Innen le sarga szintuton Vitorlazorepter fele. Erdekes volt a merevvilla hatas [Suntour xc 60 kb 1 centit mozog mar csak ki]. A kezemet rendesen razta, pedig nem mentem gyorsan [20-25 max]. A Hangarnal aztan feltekertem a Voros kovarra, s inenn ereszkedtem le a Vitorlazorepterre.
Innen keken lementem a Huvosvolgyi vegallomasig. Itt bevartam peppet, s innen egyut masztunk vissza repter, majd katonasir, es a gazvezeteknyomvonal fele.
Peppevel ketszer is megprobaltuk kitekerni [persze tudtuk ez most lehetetlen.. foleg nekem]. Mindketszer ugyanaddig a pontig jutottunk.

Innen le piros felkoron, es sargan [ekkor mar felhomalyban] le ujbol Huvosvolgy, s innen masztunk fel a Szepvolgyi ut tetejeig.
A parkolo elotti koves emelkedo erdekes volt sotetben. Csak az en lampafenyem volt.. amire ismet azt mondhatom, hogy KEVEEEES!
Orulok, hogy tobbet tud mint a gyari fenyero [3x erosebb], megis kb meg 3x erosebbnek kellene lennie, hogy mar-mar lehessen latni. Parkolok utan Szepvolgyin le ereszkedes Fenyogyongyeig, majd itt bementunk a kis erdei utra, ami az uttal parhuzamosan halad, s innen le Palvolgyi barlang.


Palvolgyinel eppen Lorincz Oliver tekert fel az esti tekereshez fejlampajaval egyetemben.

Csak 27 km volt az egesz, megis erzem a combom a huzos attetelek miatt.

#202
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Dömörkapu a tisztességes neve. A Pilisszentlászlói elágazás után balra.


#203
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
[quote name='era']Szentendre fölött, nem a Lajos forrási úton, hanem a fentebbin kell menni és az erdészháztól nem messze van egy nagyon hideg hely, ahol a forrásból még a legnagyobb kánikula idején is csörgedezik a víz.[/quote

hmm.. na arra még nem jártam..:)

#204
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
És ahol a legnagyobb kánikula idején is vacog az ember éjjel a hálózsákjában. ;)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.

#205
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Szentendre fölött, nem a Lajos forrási úton, hanem a fentebbin kell menni és az erdészháztól nem messze van egy nagyon hideg hely, ahol a forrásból még a legnagyobb kánikula idején is csörgedezik a víz.

#206
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

..Sikárosi rétre..


Ez hol an, hol helyezkedik el?

#207
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kacsa, köszi az infót!

#208
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Szoval. aki jon aki nem. Holnap esomentes napon 18 orakor tali Viragosnyeregnel. Innen kitalaljuk a laza alternativ programot.


1 Hycomat szemely tuti jelenlesz [en].

aki jon:

peppe
73Kacsa

#209
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kacsa!
Szerinted meg lehetne kérni azt a klassz lámpás srácot, hogy bütyköljön össze nekem is egy jó lámpát? Vagy ezt inkább csak magának csinálja? Jó lenne látni a sötétben. :)

Ha van kedve valakinek kijönni a Sikárosi rétre sütögetni, beszélgetni, szeretettel látjuk! Találkozó ma 6-kor az UVH-nál.


KK Topicban tegnap ment egy lamparendeleses beszelgetes.
Nemozoli - akinek 3 db olyan kicsi lampaja volt elol, mint ami tegnap Wolfheartnak 2 - keszitene lampakat akar a 24 orasra...:)

mar mar en is gondolkoztam, hogy feliratkozok, de elotte megprobalom magam megcsinalni:)

[fejlampamat meg a Cateyeben a ledeket magam csereltem ki joval erosebbre, s majd rendelek meg 50 cd-seket is.]

Ez a Luxeon Led 3 Wattos led.. hmm az tetszik nekem is. 3 db az mar 9 W es 3900 ft az ara.

http://forum.index.h...87163&t=9006401
http://forum.index.h...85695&t=9006401

#210
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kacsa!
Szerinted meg lehetne kérni azt a klassz lámpás srácot, hogy bütyköljön össze nekem is egy jó lámpát? Vagy ezt inkább csak magának csinálja? Jó lenne látni a sötétben. :)

Ha van kedve valakinek kijönni a Sikárosi rétre sütögetni, beszélgetni, szeretettel látjuk! Találkozó ma 6-kor az UVH-nál.

#211
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Huu... jo volt a tegnapi Teliholdas tekeres. A kevesbe terepes gumik miatt konnyeden gurul a 3 kiloval nehezebb bringa aszfalton. Eljott a felfele Kolosy tertol. Nos az eleje jol ment, majd a kozepen elkezdtem zihalni [tudokapacitas baleset miatt nem az igazi, 18 sebessegu a bringa es 3 kiloval nehezebb.. ja es az sem mellekes, hogy 1.5 honap utan ez volt az elso olyan emelkedo amin mentem, ami nagyobb 10 meternel:)].

Fenyogyongyehez mar kicsit zihalva erkeztem meg. Le is esett a vercukrom, s ennem kellett szolocukrot. Innen a HHH is megvolt. Erdekes volt 28-28as attetellel tekerni [22-30 helyett]. Pulzusmerot nem vittem magammal, de ereztem, hogy sokszor 170 vege 180 elejen porog a szivem.

Most enyhe izomlaz van a hatamban es a combomban.

Remelem tudok idore vegezni es ma menni 1 kicsit terepen...

Kerdes ki honnan indul Neki a hegynek es hany orakor?

#212
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Csütörtök nekem is szimpi. Lazán, de tényleg. Emelkedõn tulképpen Crosskovácsi óta nem voltam....ja és taposóval vagyok most..:)


Ma este meg Teliholdas tekeres.

#213
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Csütörtök szimpatikus. Nekem is 5 után jó.
a második p néma!

#214
friczek

friczek

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Holnap megmondom, ha az jó.Egyeztetnem kell.

#215
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Kedd vagy csutortok...???:)

Szerdan lesz a TeliHoldas tekeres. Csutortoktol mondjak majd az esozes veget.

#216
friczek

friczek

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Én általában a haverommal megyek, de szívesen csatlakozunk máshoz.Minél többen annál jobb.
Holnap beszélünk.Jó éjt nektek.

#217
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
73Kacsa most aztán válogathatsz! :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#218
friczek

friczek

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Én kb. 5-tõl érek rá mindennap!!!

#219
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ha az a "délután" befejezõdik úgy 4-ig, akkor én is tudnék menni. 5-tõl kressz van :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#220
friczek

friczek

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok.

Én is szívesen mennék veletek egy kis HHH-ra ha nem gond.
Mondom a számom, hívj!De legalább 3 nappal elõtte!!!

06-30-685-05-94
Friczek-Vycenik Ferenc
Köszke.