Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#161
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Lehet, hogy ismer valakit, akit te nem...
Balkán rulez


jaja... 3krti rendorkapitansagon van egy fotorzs vagy torzs ismerose...

erdekes, hogy ilyen rangu embertol is kaptam a levelet...raadasul Notol.. es Noismerose van..

szal...

#162
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Én leszek a másik fullys. Merida Trans Misson Speed, pogózik de legalább nem mûûûanyag.:D
Ha Dante csak annyira lesz lassú, mint én 8 egymásutáni nap tekerés után, akkor nem is lesz annyira lassú.:)

#163
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Bocsanat..:( negyed8kor meg mukodott a telcsi, mert akkor talalkoztunk Peppevel Vitorlazorepteren. Utan avalszinu a Voros kovarnal kapcsolt ki [baleset ota sajnos naponta tobbszor kikapcsol. Kapott 1 olyan utest, h ez van].

Es csak hazafele utnal 20;40kor vettem eszre h ki vagyok kapcsolva.

Off: Megkaptam a rendorsegi papirt a balesetrol. mindenben en vagyok a hibas, s a No egyaltalan nem vetkes. Igy aztan 2000 ft orvosi ellatas cimszoval fizetnem kell.

Nem ertem maga a fizetes cimet sem [TB nuku?], de magat a hatarozatot sem...

Ma-holnap helysiznen fotozok, s meregetek, s bringamat fotozgatom...

Jo mulattsag, mindezt 1 nappal szabi elott... persze jovo het szerdaig fellebezhetek csak...

ON:
csutortokot en meg nem tudom. Mindenesetre a tegnapi teljesen jo volt:)


Lehet, hogy ismer valakit, akit te nem...
Balkán rulez

#164
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ti meg egy szutykos NRS-t. Fékeket akkor lehet, hogy megcsinálom addig. ;) Nem ártana. Sötéttõl nem félek, nehogymár másfél óránál többet akarjatok menni, annyi idõ alatt már teljesen szét lehet zuhanni. :D (de mondom, lassú leszek...)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#165
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
OK. 18:00-kor én fent leszek. Sárga tökfedõt keress sárga fejcsõvel.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#166
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

Akkor igazából Dante-n múlik, hogy mikor megyünk, úgyhogy Dante bökjön rá egy idõpontra, amikorra valahova oda tud érni és rajt! :)


Hûha, holnap van 4-kor egy tárgyalásom - akkor én azt mondanám, hogy legyen 18:00 Fenyõgyöngye, de ne öljetek meg, ha nem tudok odaérni. Ezesetben induljatok el nélkülem. De 90 %, hogy sikerülni fog azért. ;)

(elméletileg 18:00-ra én még a tetõre is ismán felérek, de nem merek megesküdni azért rá)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#167
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

McGywer, te úgyis felénk jönnél haza, nem? Akkor meg, mindegy, majd követed a kondenzcsíkot. :)


Nem azzal van a gond ha a városban sötét van, ott többnyire van közvilágítás, meg különben is leszarom. Az erdõben nincs kedvem denevéreset játszani. Mind1, ami van lámpa azt felteszem (Cateye HL-1500), aksikat frissen töltöm bele, meg talán valami fejlámpát is sikerülhet elõtúrnom.

#168
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Akkor igazából Dante-n múlik, hogy mikor megyünk, úgyhogy Dante bökjön rá egy idõpontra, amikorra valahova oda tud érni és rajt! :)
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#169
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
McGywer, te úgyis felénk jönnél haza, nem? Akkor meg, mindegy, majd követed a kondenzcsíkot. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#170
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Nekem mind1 h. mikor van a gyülekezõ, azért ha lehet minél korábban. Lámpát vigyek, van értelme? (csak nehezék, szóval inkább legyünk gyorsak és érjük el az aszfaltot addig amég nincs koromsötét)

#171
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Szerintem ezzel a "2-ig dolgozommal" egyedül vagy...én 6 után tudok bárhol ott lenni, de mondjuk extrém esetben fél-6-ra.

:)na de azzal is eléggé kissebbségben vagyok,hogy 6ra járok melózni...
egyébként a 6körül is simán jó.akkor elötte meg hazamegyek és alszom egyet.
ez mind csak megbeszélés kérdése.egyenlõre csak mi ketten nyilatkoztunk a start lehetséges idõpontjáról...
többiek!?!?

#172
vendég_Charon_*

vendég_Charon_*
  • vendég
Fenyõgyöngye = HHH tövében a buszforduló, parkoló, ahonnan a HHH és a reptér is elérhetõ

#173
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kacsa, hívtalak, csak nem volt a telefonod kapcsolható. :(
Így aztán Fenyõgyöngye környékén tekeregtem, gyakoroltam a mászásokat.


Bocsanat..:( negyed8kor meg mukodott a telcsi, mert akkor talalkoztunk Peppevel Vitorlazorepteren. Utan avalszinu a Voros kovarnal kapcsolt ki [baleset ota sajnos naponta tobbszor kikapcsol. Kapott 1 olyan utest, h ez van].

Es csak hazafele utnal 20;40kor vettem eszre h ki vagyok kapcsolva.

Off: Megkaptam a rendorsegi papirt a balesetrol. mindenben en vagyok a hibas, s a No egyaltalan nem vetkes. Igy aztan 2000 ft orvosi ellatas cimszoval fizetnem kell.

Nem ertem maga a fizetes cimet sem [TB nuku?], de magat a hatarozatot sem...

Ma-holnap helysiznen fotozok, s meregetek, s bringamat fotozgatom...

Jo mulattsag, mindezt 1 nappal szabi elott... persze jovo het szerdaig fellebezhetek csak...

ON:
csutortokot en meg nem tudom. Mindenesetre a tegnapi teljesen jo volt:)

#174
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Szerintem ezzel a "2-ig dolgozommal" egyedül vagy...én 6 után tudok bárhol ott lenni, de mondjuk extrém esetben fél-6-ra.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#175
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Ha csütörtök klaffol mindenkinek, akkor menjünk! Idõpontot az mondjon, aki dolgozik vagy valami hasonló, mert nyílván könnyebb hozzá igazodni.

én 2ig dolgozom.3 után bárhol ott tudok lenni.mármint csütörtökön--
további licitek...:)?!

#176
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Kacsa, hívtalak, csak nem volt a telefonod kapcsolható. :(
Így aztán Fenyõgyöngye környékén tekeregtem, gyakoroltam a mászásokat.

#177
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Ha csütörtök klaffol mindenkinek, akkor menjünk! Idõpontot az mondjon, aki dolgozik vagy valami hasonló, mert nyílván könnyebb hozzá igazodni.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#178
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Ha mentek csütörtök, én is betársulnék. De hol? 5-ig dolgozom...ha megindulok, fél óra alatt tépek át a városon a Fenyõgyöngyéig. (ugye az az a hely, ahol anno a DM éles rajt volt?) Lassú leszek, már a 6. tekerés lesz sorozatban, szóval regeneratívre vesszük majd a figurát, ha nem gond.

Azért Pinyo a 44/34-re én nem lennék ennyire büszke, barbár egy dolog. ;) Nekem szét is szakadna a rövidkanalas váltóm a 48-as tányérral egy ilyen keresztbeváltástól.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#179
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

hip-hip...csütörtök délutánról lenne szó...
2ig meló utána hajrá!
ki mikor ér rá?


Na, tegnap kiderültek a tanfolyam idõpontjai, így csütörtökön tekerhetek látástól-vakulásig. Szóval csütörtökön 99% h. ráérek én is egyet csapatni.

#180
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Miért akarsz 3W-os Luxeont beletenni? Ránézésre most is Luxeon van benne, nem tudom melyik fajta (I vagy III). Attól mert Luxeon III lesz benne, még nem lesz fényesebb. A meghajtástól függ. Nagyobb kakaó, nagyobb fény.