Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#141
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
hááát...a táv nem volt sok egyáltalán,de a tempó nekem sok volt!mondjuk így lehet fejlõdni!remélem minél több ilyen tekerésben lesz részem.
a városi megmozdulás viszont számomra erõs volt...fõleg a végére ott már el is voltam fáradva.nagyon
egyébként rájöttem,hogy mi van a kormánycsapágyammal,de ez egy másik topik---bla-bla-bla

szóval kössz a részvételt


gyí-gyí-gyí

#142
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Na, jó menet volt ez a mai, Kacsa, jöhettél volna. Elég liteos volt a tempó, de azért kellõen kiütött a nap végére, pont az utolsó 5 km-es mászásnál éreztem, már hazafelé az éjszakában, a Gödöllõi-dombságban, hogy ez azért korrekt volt. Az az ámokfutás a városon át izgis volt, bár mindennap ezt csinálom, azért ennyire vadul nem nyomom - úgy látszik gerjesztjük egymás hülyeségét. :D Nekem 72 km (780 szint - ebbõl 480 a HHH-n) lett a vége.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#143
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

de akár visszafelé is mehetnénk a jani felé...
csakis a zümmögõk:)
és ahogy elnézem az indulatokat kevés lesz az a másfél óra.úgyhogy sztem ránkesteledik---pilács ON---
akkor 1800fenyõgyöngye...

gyí-gyí-gyí


Végülis a reptér csücskétõl le lehet gurulni relatíve hosszan a Hûvösvölgybe, aztán lehet Hárs-hegyet, utána meg János- hegyet mászni, onnan át a Normafához és le akár Budaörsre - ott van egy jóóó lejtõ, lehet váltót törni a köveken, merev vázzal örök emlék marad:) (fullyval csak meredek, a kövek nem zavarnak be igazán), 2órába ez belefér( ha nem álunk meg mindenhol piknikezni, és lakott területen leszünk mire besötétedik. Kút is van kb. mindenhol, 1 kulacs simán elég.

#144
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
de akár visszafelé is mehetnénk a jani felé...
csakis a zümmögõk:)
és ahogy elnézem az indulatokat kevés lesz az a másfél óra.úgyhogy sztem ránkesteledik---pilács ON---
akkor 1800fenyõgyöngye...

gyí-gyí-gyí

#145
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Én viszem a lámpákat is, mert miért ne. Rég voltak használva, aztán kellene már használni. Bár nem hinném, hogy túl nagy lenne a fényerejük az erdõben a vérfarkasok idején. :) Amúgy addig úgysem maradunk... Ötlet van az irányzékról?


Én viszek fejlámpát is, hátha elmegy az eszünk (ami nem is volt:) ) és ránk esteledik. Fenyõgyöngyétõl fel lehetne mászni TEREPEN a csúcsig, utána egy kört a CC pályán az aszfaltnál lévõ kútig, onnan zöldön el lehet menni a Virágosnyeregig. Ismerek pár utat, de általában ez a févörit. Virágosnyeregtõl le lehet gurulni egész a reptér csücskéig, aztán valamelyik úton felmászni megint. Gondolom Danténak is van pár útvonal a fejében.
Fél-3/4 6 körül szerintem már ott leszek. Ha 6kor nem lennék a Fenyõgyöngyénél, csörgessetek meg: 06-20-442-09-08

#146
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Én viszem a lámpákat is, mert miért ne. Rég voltak használva, aztán kellene már használni. Bár nem hinném, hogy túl nagy lenne a fényerejük az erdõben a vérfarkasok idején. :) Amúgy addig úgysem maradunk... Ötlet van az irányzékról?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#147
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

Nálam csak sima pumpa van minden szelephez.


Azzal nem sokra megyek a rugóstagnál. Viszem akkor a telópumpát, +20dkg... megint elõbújt a grammbuznyák énem.:D

#148
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Nálam csak sima pumpa van minden szelephez.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#149
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás
Jeee, rendben van a bicó. Lesz valakinél telópumpa v. vigyek ha a rugóstaggal akarok bíbelõdni?

#150
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

De nem aszfaltozunk, ugye? :D A "zümmögõkkel" jövök, azokkal nagyon vicces lennne.


Haat nem tudom ki, mikor, hogyan, de en Szepvolgyirol megyek fel 17 korul kb., s maszni akarok, es terepen. ezt kell gyakorolni. A lejtozest maskor, ahhoz kell meg ido, hogy batrabb legyek:)

#151
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
De nem aszfaltozunk, ugye? :D A "zümmögõkkel" jövök, azokkal nagyon vicces lennne.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#152
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Most nem tökmindegy, hogy ki mennyit ment az elmúlt hetekben?
Nem attól függ, hogy milyen tempót bírsz.
Ha már HHH topik, ment valaki mostanában Fenyõgyöngye-HHH idõfutamot?
(Lásd http://topictt.kivisite.hu )


En megprobalom majd feltekerni a tetejeig:)
Terv 15 percen belul felerni..:)

#153
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Köszönöm, hogy megvédted a fröccsentett technológiát...;)

Mik is ezek az idõfutamok? Én csak saját rekordokat szoktam nézni, 11:25 a csúcsom - bár én a Reptértõl (nagy zöld izé, ahogy kiérünk a felkanyarodó útra,a mi majd egyszer a hangárhoz vezet) indítom, s a csúcsig (bunker) mérem. Útvonal fogalmam sincs hogy hívják, részben baziköves és széles (amivel párhuzamban jött le a régi DM), onnan meg be a piroson az XC pályára. (ez 202 m szint és 2,8 km) Majd egyszer bemérem az említett szakaszt is...csak egyszer esetleg slick gumival kellene akkor már jönni. :)
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#154
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

de legalább nem mûûûanyag.:D



Akkor megnyugodhatsz, mert az alumínium is az. ;)
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#155
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Most nem tökmindegy, hogy ki mennyit ment az elmúlt hetekben?
Nem attól függ, hogy milyen tempót bírsz.
Ha már HHH topik, ment valaki mostanában Fenyõgyöngye-HHH idõfutamot?
(Lásd http://topictt.kivisite.hu )

#156
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Hát, nekem van vagy 400 km / hét rátám, de pont most kellene egy pihinap,d e mivel pénteken úgyis programom van, a pihinap egy napot elhalasztódik. Ma azért sikerült 30+ átlagot nyomatnom hazáig....imádok éjszaka városban száguldozni. (gáz, hogy így is vagy egy óra a melóhely...) Szóval akkor 1800...fekete NRS, old-style XTR mez - vaksi is vagyok és kómás is, szóval köszönjetek majd rám. Ha fõnök közbeszól, akkor mindenképpen jelzem még 4 óra tájában, hogy ne várjatok.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#157
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Én az elmúlt nyolc napban 338,28 km-t mentem, sok-sok mászással, plusz foci a haverokkal 2-szer. Szóval én sem leszek Chuck Norris... :D


Az elmult 8 napban 115km-t tekertem..:) ebbol 2x terepen meg 1x Teliholdas tura...szoval en megyek 1dul:)

#158
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
nézzenek oda!minden tekerés így indul!én így---én úgy....aztán meg mindenki megy mint a meszes...:)
akkor 1800kor a fenyõgyöngye.sárga calderával leszek+szürke bukó...

gyí-gyí-gyí

#159
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás

...
Ha Dante csak annyira lesz lassú, mint én 8 egymásutáni nap tekerés után, akkor nem is lesz annyira lassú...

Én az elmúlt nyolc napban 338,28 km-t mentem, sok-sok mászással, plusz foci a haverokkal 2-szer. Szóval én sem leszek Chuck Norris... :D
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#160
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

OK. 18:00-kor én fent leszek. Sárga tökfedõt keress sárga fejcsõvel.


Nekem a Szepvolgyire el kell ugranom Apam cuccaert, s en onnan maszok fel kivetelesen. Nekem egy 8 evvel ezelotti tartalekbringam van most. Sotetkek Gepida Mundo, Szurke teloval, Narancssarga tartalekbukoval.

Ha van 1 hycomat csoport azzal szivesen mennek.
Neha felfeleken csak 38-28as attetelem van.. neha jol jonne helyette a 22-32es..
ja 18 sebesseg..
Szoval a hegyen leszek en is, bar en kivetelesen 8ra haza akarok erni. A tegnapi esti tekeres jo volt Peppevel, meg Janival. A szepvolgyi teteken a parkolonal a koves lefele [ill akkor felfele, mert vitorlazorepterrol jottunk hatarnyereg felol].. na az erdekes este sotetben:) Hiaba volt egy 1wattos luxxeon fejlampa, meg a sajat buher cateye lampam.. a kovek sotetben is kovek:)