Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#101
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás

Nagyon sikeres vasárnapi napot tudhatok magam megett. Elõzõ napi munkából megfáradva elindultam vasárnap reggel Dobogókõ irányáb, hogy aztán 18 km múlva ismét otthon legyek. :)

Történt ugyanis, hogy ilyen még nem történt velem. Olyan gyengének éreztem magam, hogy Virágosnyeregtõl lecsorogva a Téglagyárin, Ürömtõl aszfalton hazabringáztam.
Nem tudtam hova tenni azt sem, hogy enyhe lejtõn aszfalton csak 36ig tudtam kipörgetni a bringát. Otthon kiderült, miután magamhoz tértem a sokktól.

Amikor megcsináltattam a bringát a baleset után, akkor csak hazatekertem vele, s tegnap vettem elõ újból. Meg sem néztem a fékek beállítását.
Otthon derült ki, hogy az elsõ kereket úgy fogja a tárcsafék, hogy még egy felet sem fordul, ha megforgatom.:)

Edzésnek nagyon jó kis nap volt így a vasárnap.


Én múltkor 2,5km-t tekertem félig fogó hátsó tárcsával felfelé...Részvét,:)

#102
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Hihihi, Kacsa! :)

Tényleg, van már fejlemény a baleseti kártérítéssel kapcsolatban?

#103
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Nagyon sikeres vasárnapi napot tudhatok magam megett. Elõzõ napi munkából megfáradva elindultam vasárnap reggel Dobogókõ irányáb, hogy aztán 18 km múlva ismét otthon legyek. :)

Történt ugyanis, hogy ilyen még nem történt velem. Olyan gyengének éreztem magam, hogy Virágosnyeregtõl lecsorogva a Téglagyárin, Ürömtõl aszfalton hazabringáztam.
Nem tudtam hova tenni azt sem, hogy enyhe lejtõn aszfalton csak 36ig tudtam kipörgetni a bringát. Otthon kiderült, miután magamhoz tértem a sokktól.

Amikor megcsináltattam a bringát a baleset után, akkor csak hazatekertem vele, s tegnap vettem elõ újból. Meg sem néztem a fékek beállítását.
Otthon derült ki, hogy az elsõ kereket úgy fogja a tárcsafék, hogy még egy felet sem fordul, ha megforgatom.:)

Edzésnek nagyon jó kis nap volt így a vasárnap.

#104
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

legkorábban fél10kor tudok az aquinkumnál lenni.arrafelé lesz dolgom reggel.
a SZIGET bejáratánál aho a múltkor...?!?


Telcsin megdumaljuk. ma mar nem tok netet olvasni tobbet

#105
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Jo lenne 11 korul Dobogokore erni, foleg ha meleg lesz. Ne a "forrosagban" masszunk:) Kenyelem mindenekelott hehe:)


Ugy terveztem, jo lenne 9korul indulni: Viragosnyereg-Kovesberci emelkedo-egri varrom-Pilisszanto-Dobogoko fele menni. ez igy 45 km ha jol emlekszek.

legkorábban fél10kor tudok az aquinkumnál lenni.arrafelé lesz dolgom reggel.
a SZIGET bejáratánál aho a múltkor...?!?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#106
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

hi!

mikorra tervezed az indulást?
csatlakoznék...de olyan 10körül/talán picit elöbb/ tudnék aktív lenni...


Jo lenne 11 korul Dobogokore erni, foleg ha meleg lesz. Ne a "forrosagban" masszunk:) Kenyelem mindenekelott hehe:)


Ugy terveztem, jo lenne 9korul indulni: Viragosnyereg-Kovesberci emelkedo-egri varrom-Pilisszanto-Dobogoko fele menni. ez igy 45 km ha jol emlekszek.

#107
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás

Vasarnap ha jo ido.. akkor v Janos hegy vagy Dobogoko. Kellene menni egy 55-60+ot vagy 90-et:) attol fugg hogy jon ki. Igaz koran akarnek indulni, hogy du 15-17re otthon legyek.

hi!

mikorra tervezed az indulást?
csatlakoznék...de olyan 10körül/talán picit elöbb/ tudnék aktív lenni...
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#108
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Vasarnap ha jo ido.. akkor v Janos hegy vagy Dobogoko. Kellene menni egy 55-60+ot vagy 90-et:) attol fugg hogy jon ki. Igaz koran akarnek indulni, hogy du 15-17re otthon legyek.

#109
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
2ig dolgozom utána bármikor jó
mondjuk 4 v.5 után???
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#110
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

sziasztok!

csütörtök délután kinézek a pályára egy kis edzésre...
jön valaki?


Hány óra fele? Lehet h. ráérek és akkor megyek.

#111
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
sziasztok!

csütörtök délután kinézek a pályára egy kis edzésre...
jön valaki?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#112
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Múlt pénteken a Critical Mass elmaradt de a HHH tetején, a Rekettyésben buli volt.
http://pinterweb.fre...tyes/index.html

#113
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Sziasztok!

Peppe, Kacsa Gyõrújbarát??

#114
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Kissé off, de havarok talán itt olvassák:

Szal ide megyünk, 3 éjszaka, jövõ héten hétfõ-szerda. Indulás hétfõn korai vonattal, érkezés csütörtökön lehetõleg csak estefelé.

Hely még van, ár igen kedvezõ.

Mi programunk alapvetõen bic, éjszaka meg inkább alvás mint hangoskodás. Gyõrújbarát elõtti edzõtábornak is megfelelõ.

Link: http://www.kulcsoshaz.hu/bukk.html

Hegység: Bükk
Cím: Bükk-fennsík: Síház, Bükki Vörös Meteor SE.
(A házat nagyon tudom ajánlani mindenkinek! Ilyen gyönyörû helyen fekvõ kulcsosházban még sohasem voltam! A táj mesebeli... (A szerk. saját tapasztalata.)
Üzemeltetõ: Bükki Vörös Meteor SE. Eger
Rendelés: Bak Imre, 3300 Eger, Vallon u. 35. 3/9.
Telefon: 70/627-34-45
A szállás típusa: Kulcsosház
Üzemel: IV. 1 - X. 31
Szálláshelyek száma: 20 fõ: 1x4 és 2x8 ágyas szobákban
Víz: Forrás, 3 km-re Jávorkúton (kannák vannak)
Mosdási lehetõség: Udvaron
WC: Van
Villany: Van
Fûtés: Kandalló + villanykályhák
Közös helyiség: Nagy társalgó
Fõzési lehetõség: Jól felszerelt fõzõkonyha (kicsi)
Szállásdíj: 500,-Ft/fõ + 300,-Ft idegenforgalmi adó
Kedvezmény: Diák 500,-Ft/fõ
6 éves korig ingyenes
Egyéb Tüzelõfát az erdõben kell gyûjteni. A ház elõtt bográcsozási lehetõség. A fennsíkra gépjármûvel behajtási engedély szükséges (ellenõrzik!), szállásfoglaláskor igényelhetõ.
Képek
E-mail/honlap: -
Adatok frissítve: 2006. május

Amit még tudunk róla: hetvenes-223-negyvenöt80 (Zoli, õ szervezi)

Ha érdekel hívd a számot, írj nekem privit, ha ismersz olyat akit érdekelhet - hajtsd végre a sor elejétõl...
a második p néma!

#115
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Augusztus 9 HHH



Tegnap voltam egyet tekerni, újra a hegyen. Mit mondjak, az események összefoglalásaképpen: húzós lesz az a Gyõrújbarát középtáv.

Kezdõdött ott, hogy magánéleti dolgok miatt nem aludtam sokat az éjjel, illetve késõn feküdtem. Enni egészen este 7-ig egy darab túróstáskét ettem. Délután háromkor mikor még mindig egyedül voltam itthon, s olyan szép idõ volt, hogy elindultam tekerni.

A Virágosnyergi szakaszon, az Erdõalja kút felé haladva 180-as volt a pulzusom. Le kellett szállnom, mert szédültem. Megtöltöttem a kulacsom a kútnál, majd feltekertem a Virágosnyeregig. Az idõrõl ne is beszéljek (21:05). Pihegtem egy darabig, majd elindultam a szintút felé, aztán egy hirtelen gondolattól vezérelve megfordultam, s a kék túristaúton indultam el.

Gondoltam hónapok óta kiváncsi vagyok a nagyon emlegetett sárga színû útra, itt az alkalom, hogy megnézzem. Elmentem a Téglagyári emelkedõ tetejéig, majd itt a zõldre ráfordultam, s ereszkedve rajta egy ideig, balra ráfordultam a sárgára. Nagyon tetszett az erdõ ezen a szakaszon, s maga az út is. Egyedül tekertem gondok nélkül, miközben a tájat figyeltem. Úgy jó 1.5 km-t tehettem meg, amikor az amúgy is egysávos úton (jobbra meredek lejtõ) megjelentek a sziklák. Korábban is le kellett szállnom párszor, hiszen nem a legjobban látogatott túristaút ez, s a vihar nyomai itt érzõdtek: fák keresztbe az úton, illetve 4-6 méteres faágak. Aztán jött a sziklás rész. A másodiknál álltam meg, s fordultam vissza.

Innen visszafelé végig a sárgán mentem a Virágosnyeregig. Izgalmas volt, mert amikor a zöld, majd kék utat kereszteztem, s haladtam tovább sárgán egyre inkább beszûkült az út, s rendesen belógtak az ágak, bokrok, növényzet az útra. Mindenesetre új terep és izgalmas tekerés volt.

Virágosnyeregnél ráfordultam a Károly sétányra, majd az elsõ meredek lefelé balra leereszkedtem az Erdõalja út-Virágosnyergi foldes útra [ezen a lejtõn szokott Pinyó felfelé gyakorolni mostanában] . Innen még kellemes napsütésben tekertem hazáig.

Csak 20 km volt, s 13.9-es átlag, de tetszett, mert új-izgalmas helyeken jártam. Ajánlom a sárgát másoknak is.

#116
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
holnap van kedve valakinek tekerni?délután 2-3után 6-7ig?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#117
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.695 hozzászólás
Sokat hallottam már a Terminátorról, csak nem tudom pontosan, hogy merre van. Az az, ami a konténertõl (ahol csap is van) indul felfelé?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#118
Gr3ddy

Gr3ddy

    újonc

  • fórumtag
  • 7 hozzászólás
Egy happybike-os srác adott nekem egy patentszemet mert elhagytam a Kolossy térnél. Bunkó módon még a nevét sem kérdeztem meg :( . Tolhattam volna hazáig a cangát.
Köszönöm még 1*. Ha jön 24H versenyre visszaadom:bananadan
:afro: Kellys Scorpio :love1:

#119
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.854 hozzászólás

En holnap megyek este.. teliholdas


Tényleg, teliholdas... Akkor a mait kihagyom, holnap szétcsapom magam teliholdazás elõtt és azzal le is lesz tudva az edzés.

#120
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kb. 1óra alatt érek a Kolosy térig, mivel több jelentkezõ eddig nincs, így fix idõpont sincs. Egyedül nincs kedvem a HHH-ra menni, de ha még jön valaki akkor megyek.
Szóval mikor lenne jó?



En holnap megyek este.. teliholdas