Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#61
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás

Teleholdas HHH valamikor dec közepe után, illetve jan. 1 BUÉK kupa a Rekettyésnél.

Lesz decemberben is Teliholdas HHH. November vége felé volt egy (http://criticalmass....er-24-szombat)?
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#62
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Teleholdas HHH valamikor dec közepe után, illetve jan. 1 BUÉK kupa a Rekettyésnél.

#63
Barnabás_CC

Barnabás_CC

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Sziasztok!

Arra gondoltam, hogy csinálhatnánk egy össznépi HHH tekerést a közeljövõben. Sokat járok arrafelé, de mostanában sajnos egyedül. Ezen szeretnék változtatni. Ha valakinek van kedve tekergeni kicsit ebben a ragyogó saras idõben amellé szívesen csatlakoznék.
Üdv. Barnabás

Colors Budapest Hostel


#64
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Hosszú idõ után ismét emelkedõre tekertem fel. Hegyen emelkedõn vagy terepen igazából Gázló óta nem voltam. Csak aszfalt és sík terep.

Ideje volt hát, hogy a meteorológusok által utolsó szabadidõs tevékenységet végezhetõ hétvégének kikiáltott pihenõn tekerjek 1 rövidet. Munkatársammal Janival [Vele indultam a Zalakaros Maraton aszfaltos versenyen - montival ] elindultunk a HHH felé. Sajnos engem az idõ szorított, s a 2 órásra tervezett ride-ból, nekem egyórácska jutott csak. Ha már lúd legyen kövér gondoltam, s a Virágosnyereg utcát választottuk ki. Addig végig szembeszélben tekerve bemelegedtünk.
Jelentem sokadik alkalomra is abszolválható - ha nem is 120-as pulzussal- az emelkedõ. Fázni nem fáztunk, ellenben a Virágosnyereg utca tetejénél az Erdõalja út felé haladva ledöbentem, mennyire tönkre van ment az út. Csudajó kis aszfaltút volt, de most valami katasztrófa.

Az általam méregetett Erdõalja-kút-Virágosnyereg szakasz is az esõtõl szépen megváltozott. Lefelé jövet kellett kapaszkodni: míg korábban 1-2 hely volt ahol kicsit köves votl lefelé illetve buckás, addig most végig ilyen.

A tekerés jólesett, hamarosan visszatérek :D

#65
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.531 hozzászólás
Teljesítményméréshez, összehasonlítgatáshoz:
http://topictt.kivisite.hu/

#66
Bóbita

Bóbita

    újonc

  • fórumtag
  • 5 hozzászólás
Sziasztok Mindenki,
nem találtam megfelelõbb topicot az alábbi közérdekû hirdetés megjelenítésére:

Még idejében szólok, nehogy lemaradj, PÉNTEK 13 buli, a Rekettyésben!!!!!
Garantáltan vigyázunk Rád, nehogy baj érjen, nehogy étlen-szomjan maradj.
Gyere és bulizz velünk, "nosztalgiázzunk" együtt a 80-90-es évek "slágereire".

Valiék féle gigacsülök, kifogyhatatlan italkészlet, és Bíró Ádám laptopvirtuóóz gondoskodik arról, hogy önfeledten mulathass reggelig.
A beugró 5cccáááá per fõ, amit a házigazdák a kóbor apácák megsegítésére fordítanak majd.

Várunk szeretettel!!!!

Bóbita

Idõpont:2007.07.13 Péntek/MOST PÉNTEK/ 21.00-kifulladásig
Helyszin: HHH Rekettyés Pub

http://www.rekettyes.hu

#67
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Hi 73Kacsa, emlékszel még a Harsánylejtõ-Virágosnyereg idõfutamra?
Tegnap sikerült javítanom majdnem fél percet.
TIM=12:46 DST=2,23 MAX=30
És a részidõk:
7:10 (Home tábla-Erdõalja kút)
5:36 (kút-Vir.nyereg tábla)

Azért messze van még Henger tavalyi laza ideje (elsõ szakasz-20mp, kúttól - 12mp, össz -32mp).

A Harsánylejtõn a két konstans ott lófráló kutya most nem akart megenni, csak hevertek az úton és odébbmentek jöttömre. De tegnapelõtt is békések voltak, igaz, az út mellett párosodtak éppen.

#68
spa

spa

    vendég

  • fórumtag
  • 114 hozzászólás
seggedet

#69
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
törlendõ post

#70
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
szóval,vasárnap felnézünk páran a HHH-ra és környékére.jójó,tudom DH verseny van!azt a részt elkerüljük,nehogy egy dorado vagy egy monster kimozogjon...:)
11kor van tal. az örsön a gombánál.kb. dél körül leszünk a Kolosynál.
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#71
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Szombaton a HHH oldalvizérõl indulva terepen mennénk Dobogókõ, s ott igény szerint tovább.

Indulás 10 órakor. Lehetséges találkahely: Filatorigát Hév megálló. 10:30-10:40 Virágosnyereg

#72
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

hi all!

na mi a helyzet Riderek?!
senki nem megy errefelé(HHH)?
holnap egy könnyed tekerés?


Na bocsi csak most olvastam

Ma voltam a HHHn munkatarsammal
Jo kis karikat mentunk sok maszassal keves kilometerrel
Janos Hegy, HHH, Nyeki hegy, Nagyharshegy, Janoshegy megvolt terepen.

A jovo heten meg akarom nezni a Solymari teglagyari emelkedot is.

Kozben megvan iden 3 ido a Home tabla-Viragosnyereg szakaszon...Hol vannak a tavalyi idok..:(

#73
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 hozzászólás
hi all!

na mi a helyzet Riderek?!
senki nem megy errefelé(HHH)?
holnap egy könnyed tekerés?
"õk nevetnek rajtam mert én más vagyok.én pedig azon vigyorgok mert tudom,hogy õk mind egyformák!"

#74
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kacsa: vasárnap mennék hosszút, lehet benne aszfalt is. De túrák mo-n...

Ja, szombaton du.3 egy laza Nagykovácsi ?



nekem vasarnap 3kor indulnom kell itthonrol a belvarosba.. szal 2re jo lenne hazaernem. de mennek .

szombat meg hmm..:) ha addig esik az eso. szep lesz.. de menni akarok szombaton is.

#75
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Kacsa: vasárnap mennék hosszút, lehet benne aszfalt is. De túrák mo-n...

Ja, szombaton du.3 egy laza Nagykovácsi ?
a második p néma!

#76
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Tegnap voltam kint, egész jó idõ volt. Jövõ vasárnap is szeretnék kinézni, viszont nagyon elgyengültem a télen :)



iden hiaba tekertem tobbet as elsõ 2 hónapban, mint az elmúlt 2 év elsõ 2 hónapjában összesen [az sem sok.. csa sima 550 km], emelkedõt idén csak kétszer láttam.

Egyszer a Dante féle társasággal mentem egy Pilisi karikát, míg másodszor tegnapelõtt TeliHoldason. Ez utóbbin meg is fáradt a térdem...) Szal az idõzített forma még odébb van.

#77
Mec

Mec

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás

Konkrétan régen mentem a HHH-n [TeliHoldas nem számít]. Így a hétvégén tekernék egy jót terepen. Valaki?


Tegnap voltam kint, egész jó idõ volt. Jövõ vasárnap is szeretnék kinézni, viszont nagyon elgyengültem a télen :)

#78
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Konkrétan régen mentem a HHH-n [TeliHoldas nem számít]. Így a hétvégén tekernék egy jót terepen. Valaki?

#79
Mec

Mec

    vendég

  • fórumtag
  • 29 hozzászólás
71. telehódas HHH

Hely: Budapest
Dátum: 2007. március 3. (szombat)
Idõpont: 18:30
Találkozó: Batthyány tér Duna felöli oldala, a HÉV feljáró mellett
Program (Classic): szokásos útvonalon fel a HHH-ra, majd vissza (a szokásos útvonal aszfaltot jelöl, mégpedig Batthyány tér - rakpart kerékpárút - Kolossy tér - Szépvölgyi út - Fenyõgyöngye - HHH). Alternatív útvonalak egyénileg választhatók.
Program (Extra): Rekettyés, zsíroskenyér hagymával, üdítõ ízlés szerint - Mivel a múltkor már nem túl sokan voltunk, nem szólok elõre, hogy megyünk, nehogy irdatlan kenyérmennyiséget halmozzanak fel...

Program (Full-extra): 21 óra után teljes holdfogyatkozás kezdõdik, mely tudományos körítéssel megtekinthetõ a frissen felújított Uránia Bemutató Csillagvizsgálóban, Sánc u. 3/c. (Az Erzsébet híd felõl a Hegyalja úton kell menni és a striptíz bárnál balra fordulni (nem leragadni!)

Szervezõ: Robi

#80
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás
Lásd túrák Mo.n topik.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)