Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#461
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Virágosnyeregtõl a köves aljáig nem tudom a nevét ("motocross pályán átvezetõ út" esetleg).

Az tényleg úgy néz ki mint ami a motorosok kijártak.

A köves neve állítólag "szuszogó". Találó.

Az teljesen találó.:)

#462
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Ird az idot, magyarazkodj, s mond meg hogy csinaltad :)


Íme:
A "home õrzött parkoló" táblától indultam, 32-14-el. Aztán fokozatosan kapcsolgattam vissza. Még mindig van rajtam felesleg, szal nem kiugró eredmény sikerült. Annál is inkább, mert nem akartam széthajtani magam, de nem is ment volna ma. Kútig 80% körül mentem, meg sütött is a Nap.. 6:50.
Ezután erõt vettem magamon, de a tejsav nem akart halmozódni. A végére még kicsit "ráspriteltem", itt a tábla, fék. A stopper 12:14-et mutat.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#463
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kacsa, honnan van ez a térkép? Balázs


Termeszetesen hivatalosan megvasarolt programrol van szo, s nem az internetrol letoltott stuffrol :)

Magyarorszag.Utinfo.v1.4.

#464
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Megtaláltam az utcát. Felírjam az idõt, vagy magyarázkodhatok is?


Ird az idot, magyarazkodj, s mond meg hogy csinaltad :)

#465
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás
Megtaláltam az utcát. Felírjam az idõt, vagy magyarázkodhatok is?
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#466
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás
Kacsa, honnan van ez a térkép? Balázs

#467
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Virágosnyeregtõl a köves aljáig nem tudom a nevét ("motocross pályán átvezetõ út" esetleg). A köves neve állítólag "szuszogó". Találó.

#468
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

S ime a terkep

http://photos1.blogger.com/blogger/738/218/1600/Viragosntyergi%20emelkedo.jpg
Ezt az utat ismerem. Amire én gondoltam az a hegy mögötti folytatás, ami ennek az útnak a felsõ pontjártól indulva megkerüli a hegyet és nyugati olalról felmegy a HHH-csúcsra. Annak van valami közszájon használatos neve?

#469
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Harsanylejto utcan kell felmenni vegig....Erdoalja utcaban nem haladsz semennyit sem.


S ime a terkep


http://futas.blogspo...yergi-foto.html

#470
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Szia Kacsa! Soha nem alszol? Mi lesz a regenerációval?

Kedden (du) mérhetnénk egyet.

Ne felejtsd, mi taposóval megyünk, patenthoz képest van minimun 1 perc tartalékunk (teljes hosszon, de szerintem több is). De ha ma (tegnap) spd-vel vagyok akkor nem csak a bal kezem dugom a tüskebokorba, hanem az orcámat is.

Ja, nagy súlytuning volt. Levettem protektoros motorosjekit és hosszúnacit alulról. De nem maradtam védelem nélkül. Maj meglátod. Biztonságos de nem száraz érzés.


Jaja regeneracio..az mi?

Mos csinaltam terkepet a helyrol:) Reggel tallozom.
Ma lattam spd pedalt 4e ftert..

Ha reggel lesz erom arrafele elnezek:)

#471
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Ja
penteken mikor peppevel jartuk be a BM egy egy palyaszakaszat, akkor a felo szakaszon olyan 15 masodpercet vert ram. Ezt csak ugy irom..:)

Neki valahol 8:40 korul vol meg akkor a felso resz, de tudott volna gyorsabban is menni.

Szia Kacsa! Soha nem alszol? Mi lesz a regenerációval?

Kedden (du) mérhetnénk egyet.

Ne felejtsd, mi taposóval megyünk, patenthoz képest van minimun 1 perc tartalékunk (teljes hosszon, de szerintem több is). De ha ma (tegnap) spd-vel vagyok akkor nem csak a bal kezem dugom a tüskebokorba, hanem az orcámat is.

Ja, nagy súlytuning volt. Levettem protektoros motorosjekit és hosszúnacit alulról. De nem maradtam védelem nélkül. Maj meglátod. Biztonságos de nem száraz érzés.
a második p néma!

#472
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Kacsa, megnéztem térképen, aszerint tökegyenes az út, az Erdõalja utat ismerem, jó gödrös. A cél hol van a Virágosnyeregben?


Harsanylejto utcan kell felmenni vegig....Erdoalja utcaban nem haladsz semennyit sem.

#473
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Ja
penteken mikor peppevel jartuk be a BM egy egy palyaszakaszat, akkor a felo szakaszon olyan 15 masodpercet vert ram. Ezt csak ugy irom..:)

Neki valahol 8:40 korul vol meg akkor a felso resz, de tudott volna gyorsabban is menni.

#474
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Akkor hosszútáv:)

Majd verseny után vmikor kipróbáljuk, hányszor jön össze mundjuk két óra alatt. De tolatás kizárva.

Szakaszeredményeket (ha jól sejtem) úgy kaptátok, hogy egyben végigmásztatok?



Hehe..eleg lesz az a 40...

Hja tavaly azt terveztemhogy ha ejutok 4x felmenetelnel 1 nap, akkor jo kondiba kerulok.

A szakaszeredmeny ugy jon ki: megyek felfele, pulzus emelkedik..aztan az erodalja kutnal ranezek az orara es latom hany percnel jarok es kozben tekerek tovabb magas pulzuson:)

Aztan mire felerek melegem van es le akarok szallni a bringarol:)

12:25, szép is lenne! No, majd holnap úgyis kiderül.

Kacsa, megnéztem térképen, aszerint tökegyenes az út, az Erdõalja utat ismerem, jó gödrös. A cél hol van a Virágosnyeregben?



Tavaly mentem intervallokat Téglagyári emelkedõn. Valami 13 percre emlékszem. Ez még aerob teteje. Sztem nem vagyok erõs, most idény elején különösen. Talán Duna Maratonra felpörgök.


Hja hja nagyjabol tok 1enes.Szinte egy az egyben megy neki a hegynek az ut. Az Erdoalja kutnal van 1 resz szakasz, ott csak megnezzuk mennyi az ido, de megyunk tovabb egybol.
A Viragosnyeregnel a terkep a cel. Jobb oldalt lesz az ut szelen.

#475
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

A Harsanylejtonek meg erdemes nekimenni tobbszor is.

Akkor hosszútáv:)

Majd verseny után vmikor kipróbáljuk, hányszor jön össze mundjuk két óra alatt. De tolatás kizárva.

Szakaszeredményeket (ha jól sejtem) úgy kaptátok, hogy egyben végigmásztatok?
a második p néma!

#476
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Henger mostani ideje saccra: tavalyi idényvégi csúcsom - 7%. Nem tom mennyi. Majd ha Henger mér, kiszámolom.


12:25, szép is lenne! :)No, majd holnap úgyis kiderül.
Kacsa, megnéztem térképen, aszerint tökegyenes az út, az Erdõalja utat ismerem, jó gödrös. A cél hol van a Virágosnyeregben?

Tavaly mentem intervallokat Téglagyári emelkedõn. Valami 13 percre emlékszem. Ez még aerob teteje. Sztem nem vagyok erõs, most idény elején különösen. Talán Duna Maratonra felpörgök.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#477
Balage_

Balage_

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 290 hozzászólás

Hékás, én is akkor voltam fent! Annyira nem volt durva, ellenben a CC pálya tiszta sár és nyálka volt.


Lkerültük 1mást... én végig aszfalton mentem fel-le, láttam egy pyxis team-es srácot, vadul eresztette lefele a csúszós erdõben, merész...
Valóban nem volt durva, csak 2. alkalommal az idén felcipelni a téli pocakot nem volt egyszerû :-) De középtányéron megállás nélkül Kolosiról felmásztam, és ez volt a cél - még ha ki is fingottam. Na jövõ 7en jobb lesz. B

#478
Dante

Dante

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.199 hozzászólás

üdv!

Csütörtökön, esõ után gondoltam, felgurulok a HHH-ra egy panorámát nézni.


Hékás, én is akkor voltam fent! Annyira nem volt durva, ellenben a CC pálya tiszta sár és nyálka volt.
With this bike you can traverse even the most technically difficult terrain and still maintain some semblance of control (obviously depending on your skill level).
GIANT ANTHEM-X hivatalos leírás :)

#479
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Aha értem köszi, én a hegy másik oldalára gondoltam.
Majd megnézem ezt a részt is de ahhoz még könnyebb helyeken kell erõsítenem mert télen teljesen lement az izmom.
Egyelõre még az istenhegyi felsõ része is húzós igy tavasszal a szétszedett aszfalton.
Majd késõbb ez is az is menni fog.

#480
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Ez az a nagyon meredek, helyenként apró (meg nagyobb) köves emelkedõ a nyugati oldalon ami balra a HHH csúcsa felé induló széles emelkedõbe torkollik?
Azokon a köveken (fõleg feljebb) mindíg kiszalad alólam a paripa.

Ez volt amit múlt évben feltúrtak valami árokásás és csõfektetés miatt?
Azóta rendben van már?

Igen ezt én is érzem.


Becsi ut-Harsanylejto utca. Innen lehet felmaszni. Ebben az utcaban van a Home Club. Ahogy haladunk felfele, jobbra 1 utcaba lehet bemenni. Ez az utca a Viragosnyereg utcara megy ra. Jobbra nem kell elmenni. Nem sokkal kesobb lesz egy Home Club tabla. Innen indul az idomeres. Vegig vegig felfele [korabban leirtam Hengernek, hogy merre]. Az izmos szakasz a a Harsanylejto utca teteje, ahol mar nincs betonut.

Illeve az Erdoalja kuttol fel a Viragosnyeregig.Na minderrol egyutt beszelek egyben:) az aljatol a tetejeig:)