Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
970 hozzászólás a témában

#501
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
[quote name='Pinyo']Elég gyenge vagyok, legalább 10%-kal vagyok rosszabb tavaly szeptemberhez képest.
A 73Kacsa féle Home-Erdõalja kút-Virágosnyereg futamom tegnap igen harmatos lett.
8:25 - kútig
6:42 - kút-VirNyereg
15:07 össz.
Hogy a rákba csináltam tavaly ugyanezt 13:20 körül?

A virágosnyeregnél volt egy fekete kajlafülû kutya, legalább 10 percbe telt, mire megtettem 200métert és leráztam. Elindultam, ugrált körülöttem, megálltam, elküldtem, de semmi hatása nem volt. Alapvetõen barátkozósnak tûnt, de a fene tudja. A Viharhegyi emelkedõre már nem követett.[/quote

Ehe iden annak ellenere, hogy tobbet tekertem mint tavaly, s konnyebb a bringa is, nem izzadok le annyira....szoval iden en is meg csak

11:26nal jarok a kutig, s az osszre 21:47nel...

#502
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Elég gyenge vagyok, legalább 10%-kal vagyok rosszabb tavaly szeptemberhez képest.
A 73Kacsa féle Home-Erdõalja kút-Virágosnyereg futamom tegnap igen harmatos lett.
8:25 - kútig
6:42 - kút-VirNyereg
15:07 össz.
Hogy a rákba csináltam tavaly ugyanezt 13:20 körül?

A virágosnyeregnél volt egy fekete kajlafülû kutya, legalább 10 percbe telt, mire megtettem 200métert és leráztam. Elindultam, ugrált körülöttem, megálltam, elküldtem, de semmi hatása nem volt. Alapvetõen barátkozósnak tûnt, de a fene tudja. A Viharhegyi emelkedõre már nem követett.

#503
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

OFF: Buda Maraton topikban bályabejárás szervezõdik szombat de.


Sõt péntek du. 2-kor is.
a második p néma!

#504
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás
Ahá, akkor láttatok!

#505
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Chrissss

#506
Balu1

Balu1

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.726 hozzászólás

Nem vagyok egy hûde technikás ember, de azon a sárgán már lejöttem párszor. Arra gondolsz, aminek a tetején egy régi határkõ van.

ha az anyira technikás lefelé akkor nem megyek arra, mert
akkor nem csak sárgább lesz de talán csúszósabb is:scared:

Az a köves melletti "nagyon single track" is tök jó. Utolsó teleholdasról lefele ott zúgattunk egyet, igaz, jó kis lámpákkal.

Lámpád az van, mint a helikopter keresõlámpája Feltöltött kép :cool1: Ki volt ott még jó fénnyel?

#507
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás

Nem vagyok egy hûde technikás ember, de azon a sárgán már lejöttem párszor. Arra gondolsz, aminek a tetején egy régi határkõ van.

Az a köves melletti "nagyon single track" is tök jó. Utolsó teleholdasról lefele ott zúgattunk egyet, igaz, jó kis lámpákkal.


Asszem van határkõ, lépcsõk biztos vannak, egyszer fölcipeltem vállon. Nyár volt, por, csúszás. Szal akkor kérjem meg Harangot tegye bele azt is;) ? Úgyis versenyen szoktam bevállalni az (addig) majrés szakaszokat..

Singe track ügyében meg nem fogalmaztam pontosan, mert ott sok kis ösvény (no lám tudok magyarul is) van. Ezekre gondoltam. De nem fedeztem igazán fel õket, nem volt (még) szemüvegem. Nem tudom melyiken mentetek, szerintem azokon zúgatni nemigen lehet. De aki azon a sárgán rendszeresen járkál annak lehet zúgatni.

OFF: Buda Maraton topikban bályabejárás szervezõdik szombat de.
a második p néma!

#508
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 hozzászólás
Nem vagyok egy hûde technikás ember, de azon a sárgán már lejöttem párszor. Arra gondolsz, aminek a tetején egy régi határkõ van.

Az a köves melletti "nagyon single track" is tök jó. Utolsó teleholdasról lefele ott zúgattunk egyet, igaz, jó kis lámpákkal.

#509
peppe

peppe

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 312 hozzászólás
Buda Maraton kapcsán említettetek néhény majrés részt. Azért tudnék még ötletet adni Harangnak, a Szépvölgyi út végén van egy parkoló onnan megy le a sárga jelzés a Határ-nyeregbe. Na ott például még sohasem mentem le. Ki van írva a gyalogosoknak, hogy veszélyes, csúszós szakasz (vagy valami ilyesmi) és a bicósoknak mi, nagyhalál? Egyébként láttam már bicóst lejönni onnan..., Hát az nekem még hátravan. De vigyázzunk, lehet, hogy a Nagy Testvér figyel, és meglep minket 1én.

Ha meg technikás részeket kerestek hétvégén találtam király helyeket.
Nagyon single track - ahonnan a széles köves indul lefelé, na ott balra be az erdõbe... Szemüveg kötelezõ.
Köves, kanyargós, huplis, letöréses, és tüskés - Vörös-kõvár teteje. Hosszuujjas kesztû kellene, vagy nyesõolló, vagy tetanusz. De sokat lehet fejlõdni.
a második p néma!

#510
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Ez meg mindig el:)


Home tabla-Erdoalja kut

1. Pinyo 07:32 2005.09.17
2. Pinyo 07:54 2005.09.09
3. Ákos 09:08 2005.10.22
4. 73Kacsa 09:50 2005.09.12
5. 73Kacsa 10:25 2005.10.07
6. 73Kacsa 11:30 2005.10.22
7. Thomas 11:35 2005.10.22

#511
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás
Sziasztok!

Had idezzek Pinyotol a Buda Maraton palyaval kapcsolatban:

"
[Buda Maraton]
Letöltöttem a pályarajzot. Lesz benne egy-két tolós rész, lefelé és felfelé is.
A lefelék fognak egy két áldozatot szedni.

Számomra érdekesebb részek:

A Virágosnyeregtõl lefelé a Virágosnyereg utca tetejéig. Ez egy erdei rész, fordítva próbálom néha, de itt még sose sikerült felmennem a meredeksége miatt, bár ez inkább hosszú; egyik mumusom régóta.

Folytatása: Virágosnyereg utca aszfalton. Itt is lefelé kell menni, bár nem végig.

Aztán vissza a Virágosnyereghez, a Harsánylejtõ utcán, majd az Erdõalja úttól az erdei dózerúton. A második körben ez sem lesz kellemes. (73kacsa kedvence)

Rögtön ezután a Virágosnyeregtõl fel a Vihar hegyre, majd le. A Vihar hegyrõl közvetlenül lefelé tolós lesz, maximum Vizdák Jani fog lemenni rajta. Ezt is fordítva szoktam megtenni, bicaj vállon/feldobom/utánamegyek technikával. Lefelé eszembe sem jutott ott közlekedni.

Ahogy nézem, éppen nem lesz benne az útvonalban a pár évvel ezelõtti "fal": a Határ nyereg utáni gázvezeték nyomvonalán lévõ meredek emelkedõ. Kár. Pont hétvégén próbáltam, 22/34-ben éppen sikerült felmenni, igaz, aztán 5 percig csak feküdtem odafent a fûben.

Veszélyesebb még a reptér idõfutam startjához (Pázsit utca vége) vezetõ meredek, házak melletti utcán is észnél kell majd lenni.

Na, szóval finom lesz.

Fiatalos öreguraknak esély a korcsoportos helyezésre: a Senior A már 35 évtõl érvényes :-)
"

#512
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Köszi Kboy, az elsõt is! Meg a szülinyapot :)
Még a héten megpróbálom lenyomni, bár asszem a mai nap nem a legideálisabb rá, mert 3kor keltem :(


Kivancsi leszek az eredmenyre.

nekem egy nemhivatalos "palya" bejelolesem van.
Az a Harsanylejto utcabol a Home tablatol indul felfele Viragosnyeregig. Elso ellenorzo pont Erdoalja ut kut, s a vegso eredmeny a Viragosnyeregnel.

Pinyo iszonyu jol megy ott fel, en meg sem kozelitem az idejet:)

#513
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

kela ott a link szintmtszet,térkép,leirás mi kell még?
De berakom ujból:http://www.kivisite.hu/topictt/


Köszi Kboy, az elsõt is! Meg a szülinyapot :)
Még a héten megpróbálom lenyomni, bár asszem a mai nap nem a legideálisabb rá, mert 3kor keltem :(

#514
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Kérlek irjátok le pontosan, honnan kezdödik a ún. idõfutam és hol kell
leállítanom a stoppert. Mernem vok arrafelé képben.

kela ott a link szintmtszet,térkép,leirás mi kell még?
De berakom ujból:http://www.kivisite.hu/topictt/

#515
kela

kela

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.622 hozzászólás
Kérlek irjátok le pontosan, honnan kezdödik a ún. idõfutam és hol kell
leállítanom a stoppert. Mernem vok arrafelé képben.

#516
start

start

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
szasztok fiúk,lányok! hol voltatok? én zöld erdõben jártam.....és ti? üdv.visit,bookot és a töbieket! május 1. oksa? írjatok!!!
:)

#517
Litespeed

Litespeed

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 343 hozzászólás
  • LocationBudapest
igen, a kivi féle cucc, de én sem idõfutameredményt mondam, csak olyan tempósabb idõt.
ma megnéztem kicsit a bm pályát és jó állapotban van, nincs sehol gázos hely benne, persze aztán, hogy hol lesz bevezetve a bokrok közé a pálya azt csak a harang tudja...
One planet, one tribe...

#518
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 hozzászólás

Ki hogy áll a formával ilyen közel az elsõ martonhoz? A HHH idõfutam szerintem egész jó erõfelmérõ. Én lufi gumikkal már kb 10p-nél járok... majd lesz jobb is.


En meg nem mertem iden a HHH idofutamot. Igaz a tavalyi sem volt tul fenyes: 12:54:)

Na de most jobban megy a maszas felfele. Bringabol -2.5 kilo a sulyomrol meg kb -1.5 kilo tavalyhoz kepest.

Iden bringaztam egesz evben [ehhez kepest csak 700nal jarok :(].

Remelem a tegnap elkapott natha hamar elmulik. Nem hianyzik 1 betegseg igy 2 hettel a verseny elott.

Nekem jobb lesz az idei, mint a tavalyi kezdokent. ez tuti.

#519
Kboy

Kboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 308 hozzászólás

Hali!

Én jelentem nem túl jól, de ez amit említettél HHH idõfutam ez mettõl meddig tart? (jó, a meddiget tudom :) ). Hévtõl szépvölgyin, aszfalton mondjuk?

Sztem erre az idõfutamra gondolt :http://www.kivisite.hu/topictt/
Ja és Happy Birthday :)

#520
Tibee

Tibee

    vendég

  • fórumtag
  • 88 hozzászólás

Ki hogy áll a formával ilyen közel az elsõ martonhoz? A HHH idõfutam szerintem egész jó erõfelmérõ. Én lufi gumikkal már kb 10p-nél járok... majd lesz jobb is.


Hali!

Én jelentem nem túl jól, de ez amit említettél HHH idõfutam ez mettõl meddig tart? (jó, a meddiget tudom :) ). Hévtõl szépvölgyin, aszfalton mondjuk?