Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

HármasHatárHegy

- - - - -

  • Please log in to reply
970 replies to this topic

#181
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Találtam az Erdõalja út-Virágosnyereg szakaszon, már majdnem az út végén, (ahol jobbra irtás van lefelé a közelmúltbeli gázvezeték építés miatt), egy jó kis emelkedõt. Az említett helyen balra fel indul egy irtáson és a szintútba torkollik.

Aztán ellátogattam a "gázvezeték nyomvonala" emelkedõhöz.
Kiállva bár, de sikerült nagytányéron kinyomni. (44/34-es áttétel). A váltó is jól bírta szerencsére, nem ugrott le. Utána két percig pihegtem a helyszínen, további sok percet pedig a Határnyeregnél masszíroztam a vádlimat. Itt találkoztam Kacsával és barátjával.


Ja azt a Viragosnyergi szakaszt en is nezegettem mar parszor.. igaz en felulrol lefele..

A kietekereshez meg gratula, de Te egy robot vagy!

Utana masztunk meg 1et, aztan sargan lementunk Huvosvolgyig majd vissza maszas, ujra le, s Vitorlazorepteren talalkoztunk Peppevel, akia Voros kovarra felvitt minket, s megmutatta a gyakorlo szakaszokat. Egesz jokat lehet ott korozni. XCre lehet gyakorolgatni. Kellokeppen koves, murvas, s tele van huplival.

Aztan Peppe bevitt minket a susnyasba. Ekkora toviseket en meg nem lattam: csak a National Geographic TV musoran mutogatnak ilyet kb..

Engem is megszeretgetett par tusi. Innen Vitorlazoreptertol Szepvolgyi parkoloig masztunk fel mar tok sotetben. A lampa jol mukodik, bar 6db 50cds leddel es egy 3 wattos luxxeonnal lesz tokeletes. KI kellene cserelni s akkor a fejlampam mar meg is van:)

Ma semmentem sokat: 27 km csak, de kozeptanyeros maszasok voltak benne.. meg Pinyo is latta milyen attetelt vagyok kenytelen hasznalni..
Munkatarsam Jani is elcsodalkozott a 18 sebessegen [amibol 12ot tudok legtobbszor hasznalni]. Ellenben meglepoen jol maszik. Voros kovarra sziklas reszeken is felmaszott. [Igaz Nagyharshegyen szokott maszkalni]

Era nem telefonalt..ill. lehet, csak kikapcsolt a telcsim. Ezt este 3/4 9kor vettem csak eszre..:(

#182
Pinyo

Pinyo

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 585 posts
Találtam az Erdõalja út-Virágosnyereg szakaszon, már majdnem az út végén, (ahol jobbra irtás van lefelé a közelmúltbeli gázvezeték építés miatt), egy jó kis emelkedõt. Az említett helyen balra fel indul egy irtáson és a szintútba torkollik.

Itt szórakoztam azzal, hogy meddig jutok fel. Nem sikerült végig, "csak" kb. 50 méter, nem sok hiányzott már a durva részbõl, kicsit saras volt már és kipörögtem. Nagyon brutális! A Határnyeregtõl nem messze lévõ "gázvezeték nyomvonala" ehhez képest kismiska. Azért levertem egy cöveket és egy hosszú faágat is odacipeltem, hogy tudjam meddig mentem.

Aztán ellátogattam a "gázvezeték nyomvonala" emelkedõhöz. Kíváncsi voltam, hogy igaz lehet-e, hogy a profik nagytányéron nyomták a pár évvel ezelõtti Buda Maratonon. Jelentem, igaz lehet.
Kiállva bár, de sikerült nagytányéron kinyomni. (44/34-es áttétel). A váltó is jól bírta szerencsére, nem ugrott le. Utána két percig pihegtem a helyszínen, további sok percet pedig a Határnyeregnél masszíroztam a vádlimat. Itt találkoztam Kacsával és barátjával.

#183
ultio

ultio

    TARC

  • fórumtag
  • 1,169 posts
Én is megyek a HHH-re, kb. 18.15-kor leszek a Fenyõgyöngyénél.
Ez a Virágosnyereg merre van?

Canyon Spectral 29 AL 5
 
rasti rusti


#184
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Richie: csütörtökön nekem bármikor jó.
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#185
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Megpróbálok csatlakozni hozzátok. Nekem is tesztelés lesz, új lánc, meg váltó állítgatás. Hívlak.

#186
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Kacsa, én ma negyed 6 körül érek fel a Fenyõgyöngyéhez.


MI paran [minimum 2en max 4en] Viragosnyereg felol kozelitjuk a HHH-t. Viragosnyeregtol lecsurgunk szintuton le Hangar, s onnan Voroskovar. Sytem ossye tudunk futni valahol. Egyik munkatarsamnak meg akarom mutatni a Harsanylejto utcat, meg a gazvezetekes emelkedot;) Tobbi kotetlen program, mert meg soha nem jart a HHH-n.

telszamom privatban megy, ha gondolod

#187
szoliver

szoliver

    vendég

  • fórumtag
  • 109 posts
nem láttam külön jánoshegyi topicot, ezért itt kérdezem meg.
valahol a jánoshegyen van egy régi kis kápolna eldugottan az erdõben, illetve ha jól emlékszem akkor egy tisztáson.
meg tudná nekem valaki mondani, hogy merre lehet pontosan, és hogyan juthatok el oda? elvileg valami eldugott részen van...
Egy jó nõt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

#188
era

era

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,531 posts
Kacsa, én ma negyed 6 körül érek fel a Fenyõgyöngyéhez.

#189
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Nekem nem jó az idõpont, fél 6tól tanfolyamon leszek.



Haat sajna..:(

En minden nap 16-16:30ig dolgozok. Innen mire hazamegyek atoltozok.. az akkor is 17:30as indulast jelent.. ami 18 oras Viragosnyerget.

Bar ahogy most elnezem az idot.. lehet indoor cycling lesz....

#190
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Ugy tervezem, hogy 18 orakor lennenk Viragosnyeregnel.


Nekem nem jó az idõpont, fél 6tól tanfolyamon leszek.

#191
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts

Mikor és hol lenne a gyülekezõ?


Ugy tervezem, hogy 18 orakor lennenk Viragosnyeregnel.

#192
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Nekem jó a csütörtök...

hip-hip...csütörtök délutánról lenne szó...
2ig meló utána hajrá!
ki mikor ér rá?

#193
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nekem jó a csütörtök...
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#194
McGywer

McGywer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,854 posts

Kedden ismet mehetnenk egyet a HHHn. "Hasonloan" lazat, mint legutobb:)
Ki jon, s ki nem?


Mikor és hol lenne a gyülekezõ?

#195
Richie

Richie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 914 posts

Kedden ismet mehetnenk egyet a HHHn. "Hasonloan" lazat, mint legutobb:)
Ki jon, s ki nem?

a holnap sajna nem pálya,de ha jó neked a csütörtök akkor gyí!!!

#196
73Kacsa

73Kacsa

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 639 posts
Kedden ismet mehetnenk egyet a HHHn. "Hasonloan" lazat, mint legutobb:)
Ki jon, s ki nem?

#197
PTamás

PTamás

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,695 posts
Nincs kedve esetleg valakinek holnap (vasárnap) tekerni egy kicsit a HHH-en?
White Horse

Nothing is impossible. _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Cipõ!!! :)_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ Minden jóban van valami grammánia.

#198
tocsa

tocsa

    vendég

  • fórumtag
  • 206 posts

Valeria, nem, mert a Dömörkapu az hivatalosan a Dömörkapui út legeleje, ott ahol a buszforduló is van! Amire Era gondolt, ahhoz még több kilcsit kell fölfele tekerni, majd az erdészháznál be balra, és jobbra még tovább az erdõbe. Ott lesz a Sikárosi rét, mely mellett van a Bertalan forrás. Na az a hideg hely. Bár tény, hogy az egész völgy is hüvi szokott lenni. :)


A Holdvilág Árok is jó hüvi szokott lenni. Régen milyen sokat túráztunk arra!!! Lajosforrás, Csikóvár, stbstb.

Tegnap du. 6 után voltam kétszer HHH-n, kevesen voltak bringások. Valszeg sokan nyaralnak, vagy utaztak valahova versenyre?
--
tocsa

#199
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9,274 posts
A két mondat két különbözõ dologról szólt, csak nem különítettem el õket értelmesen, ezért félreértésre ad okot.


#200
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts

Dömörkapu a tisztességes neve. A Pilisszentlászlói elágazás után balra.


Valeria, nem, mert a Dömörkapu az hivatalosan a Dömörkapui út legeleje, ott ahol a buszforduló is van! Amire Era gondolt, ahhoz még több kilcsit kell fölfele tekerni, majd az erdészháznál be balra, és jobbra még tovább az erdõbe. Ott lesz a Sikárosi rét, mely mellett van a Bertalan forrás. Na az a hideg hely. Bár tény, hogy az egész völgy is hüvi szokott lenni. :)
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.