Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
302 hozzászólás a témában

#81
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
nem kell csucsbringa no para.. [ keped van rola? ]
es gyere haver.

#82
tbertalan2

tbertalan2

    vendég

  • fórumtag
  • 19 hozzászólás
Én is csatlakozhatom egyszer??? bár nincs olyan csúcs bringám mint nektek de szivesen bringáznék veletek.

#83
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
phyree: köv assault pénteken? mit szolsz?
zene: ami nekem bejön: Enigma (föleg a régebbiek), ATB, ijesmik nekem mindegy csak lájtos legyen, na EZT aztán le szokta szólni mindenki... ;D

#84
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Phyree: ez nem szar, hanem egyenesen pocsék volt! Diszkó zenék mentek, ami a közizlésnek biztos bejön, de abból is a rosszabbak, még azt sem lehet mondani, hogy a legfrissebbek! Na igy már érted?! Nem tudhatom te milyen zenéket hallgatsz, de valszeg durvább hangzás felé kell gondolkodnom! Ami szerintem nem szar ;)! (Az én zenéimet is érte már leszólás)



#85
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Phyree, most viszont tényleg neked irom:
a ledes Cateye lámpát szeretném védeni, amirôl úgy irsz, hogy szerinted csak helyzetjelzésre jó. Nos, én cáfolom ezen feltevésedet, mégpedig kôkemény tényekkel, melyeket volt szerencsém már többször is megtapasztalni. Volt már pár Cateye lámpám életem során, de soha egyel sem voltam elégedett. Ez a lámpa viszont tuti jó! A múltkori éjszakába nyúló túrán életeket (és bringákat) mentett a hegyekben. Itt és most kijelentem: fénye igen erôs, jól bevilágitja elôtted az utat, és messzirôl igazi fényszórónak tûnik. Persze az erôssége nem volt tökéletes, igy teszt gyanánt vettem még egy ugyanolyat. A fényhatás eszméletlen lett. A legutóbbi erdei sütögetôs túra alkalmával volt szerencséjük látni a többieknek is, hogy két ilyen ledes lámpa mire képes. Kérdezd csak meg ôket! Betonon nyugodt szivvel hajtok vele akár 40km/h-val is, moderáltan sima erdei utakon pedig kb20-szal.
Csak ajánlani tudom. ;)

#86
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Ok! Akkor menjünk Kamaraerdõbe - legalábbis én azt ismerem. Budaörs fele van, csak a sztráda másik oldalán - elõre felkészítenék ezzel mindenkit, hogy azért kicsit kell majd tekerni. A Budaörsi út Sasadi úti keresztezõdésétõl úgy kb 20 percre van.

Idõpont:
Nos felõlem akár hétköznap is - találjátok ki. Ha nem ír senki semmit, majd én kijelölöm...

To Findli:
Szerintem (szinte) mindenhol csak szar zene szól, amit én hallgatok, arra meg szinte mindenki azt mondja, hogy szar... Szóval most akkor el tudom képzelni, hogy milyen zene volt a Sziget Cafeban?

To AsztA: Régebben 2 régi Cateye (köralakú) lámpával nyomtam - kevés volt- Parásnak parás, de azért jó lett volna többet láni. Most Vettem mellé olyasmit, mint a tied, csak nem LED-es, hanem halogén (250m-re elvilágít)... Még mindíg úgy gondolom, hogy veszek ebbõl mégeggyet. Engem annyira az a LED dolog nem gyõzött meg, inkább gazdaságosnak vagy helyzetjelzõ jellegûnek tûnt. De a sötétben majd legalább teszteljük!

To Tr: Erre a képre pl hogyan találtál rá?

#87
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
tr: nó problem, jó poén volt ;D
kép: súlyos... ;D


#88
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Hát a  Sziget Caféban a zene pocsék volt sajna...de legalább 4-kor abba is hagyták ;D.

Viszont a WB-ben lesz csütörtökön Belga koncert!
Akit érdekel kösse össze egy kis urban terrorral! ;D

#89
ZSIROSMACSKA

ZSIROSMACSKA

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.931 hozzászólás
Uhhh!

#90
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
de drága :)

#91
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
a szitu adott volt .. az hogy ki rakta eloszor melled egeszpontosan mar nem tudom de jol mutattal hidd el. azt sajnalom hogy nem keszeult rola kep.
egyebkent is: ne sirjon a kurva ha ba..k :>>
aztan a legkozelebb te is igy jarsz mint ez a szerencsetlen partyallat :>
http://www.sci.fi/~janidcs/drunk.jpg
[ viccelek haver ne vedd komolyan ne legyen ez olyan mint a ] :>>

#92
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Pixel: ja, vót nekije ereje is, még másnap is részeg voltam tõle... én többet ojant nem iszom, de neked keverek egyet lekközelebb is szivesen, csak bírjál hazaérni utána valahogy.
lensver: nagggggyon örültem a szerencsének! :-*
phyree: az erdõs móka nekem bejön...!
és végül: kinek jutott eszébe körberakosgatni engem a sörösdobozokkal? nem mintha nem lett volna jó poén csak kiváncsi vagyok...

#93
adamm

adamm

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 438 hozzászólás
Leon, tényleg megárthatott az a lötty, mert kedves kínálásodnak ellen nem állva én is belekóstoltam ám, és szerintem nagyon finom volt! Legközelebb is hozhatsz! :)

#94
aszta

aszta

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 298 hozzászólás
Az éjszakai erdõs tekergést én is támogatom. LED-es lámpa kix ass!

AsztA

#95
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Ok, Phyree, igazad van. De a köv.már neked megy: ez az erdôben a sötétben nagyon klassz ötlet, nekem tetszik.

#96
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
to Lensver: Szerintem ezt Tr-nek mondod   ;), de no problem.
Bocsi, amiért megtúráztattam azokat akik nem akarták, de mivel senki sem tudott mondani semmilyen helyet / irányt amerre menjünk...
Legközelebb  majd úgy kéne, hogy elõre eltervezzük, hogy merre (úgyse) lesz az eksön, aztán nem lesz ilyen tétovázás-dilemmázás.
Amúgy csak a kíváncsiság kedvéért - milyen zene volt a Sziget caféban?

+ötlet: Ha mindenki tudna hozni lámpát, kimehetnénk kamaraerdõbe (én úgyis eléggé közel lakom...) éjjel, elég jó kis ösvények vannak arra. Nem sziklás - nem életveszélyes... -jó fák azért vannak. Régebben Jodával csomószor jártunk így be este, töksötétbe, kis lámpákkal és eléggé ilyen adrenalin bomba jellegû az egész!

#97
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Mikor lesz a következõ?
Oda már Szentendrérõl megyek, úgyhogy 4ig mindenképpen ki kell húzni, bár ez nem hiszem hogy gondot okozna!  :D
Vagy esetleg a most pénteki stuff tali is átcsaphat egy urban terror-ba? Ki tudja?

Beg

#98
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Tr: ilyet azért nem szoktam sûrûn mondogatni.
Egyébként nekem nagyon is tetszett, néha jó ez az urban ride. Köszönöm,hogy ott lehettem.
:-*

#99
YOci

YOci

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 545 hozzászólás
Hi!

Mán megint én lennék.
Na szóval a köv. midnájtojásra jelenkeznék,és persze Tr-nek,Phyreenek tartozok egy pár liter sörrel amit törlesztenék. 8)

#100
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
LeON átment LeOFF-ba péntek éjjel!  ;D