Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Please log in to reply
302 replies to this topic

#101
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
hát srácok, még mindíg iszonyatosan fáj a fejem...
deazér levonom a konzekvenciákat, lekközelebb óvatosabban vegyítek, még szerencse hogy csak én ittam abból a borzalomból... ;D

#102
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 posts
igen mi phyreevel nem messzemenokig de boncolgattuk a temat. amikor az otlet megszuletett akkor a lepcsok es letoresek megugralasa volt az alapotlet. rosszalkodas a varosban, a romkert vendegkozonsegenek idegesitese etc etc.. az hogy visszahuzoero.. nem ezt mondanam. talan kicsiket mas volt igy :>. sztem ha ez a bagazs osszeverodik megegyszer ilyen formaban, akkor eleve faradtan kell jonni es sorozni, iszogatni, vagy bulizni erdemes. nem hiszem hogy cc-s testvereinket kielegiti ha lemegyunk az aluljaroba keresunk egy lepcsot es gyakorlaszunk. mindettol fuggetlenul nem volt rossz es legalabb arra jo volt hogy egy-ket emberrel real is talalkozhattam es le tudtam vonni neminemu konzekvenciat :
lattam leont vizszintben
ulhettem beg napalmjan [ napalm rokk! ]
lcs eletben is poengyaros
jorus siman ketteharapna a lanchidat
lensver nem is rossz no [ pedig mintha mindig azt mondana ]
nezhettem kerekcseret a bartokon
kislust mosolyogva adja a cigit ha lejmolok etc etc...
mindent osszevetve remelem senki nem erezte magat rosszul bar teny hogy nem volt 100%-os a porges.
lehet hogy kellene nyitni egy buli topicot ?
tr


#103
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Pedig én igazán próbáltam aktiv részese lenni az estének. Le meg felmenni helyeken, nem láb v. kerék alatt lenni.   ::)

#104
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 posts
Mi az a sör, még sose hallottam?! ;D ;D ;D ;D

Az a baj az urban terrorral, hogy a Krankeden nevelkedett nemzedék vagyunk, és lehetett volna több akció is. Bár gondolom a CC-s szekció visszahúzóerõként ténykedhetett :-[

#105
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Hallottam a sztorit Beg, nem lehetett egyszerû hajtani a gépedet! ;D

Ma is kimentünk bulizni, Findli megint megivott egy csomó sört. Strapabiró a lány. ;)

#106
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts
Hát hol is kezdjem? Kislusttal 6ra értünk haza, jobban mondva felváltva vontattuk egymást. Mert a pedálom egyszerûen kiszakadt a hajtókarból, a kart el is lehet dobni!  ::)
De egy élmény volt!!! (by RaveAce) A sziget caféban voltunk még egy kicsit a legvégén.

Beg, aki most nem tud többet írni mert nagyon másnapos.




#107
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Srácok, élmény volt veletek ácsingózni az éjjel.Mi lett a túra további kimenetele? Meddig buliztatok még? Örülök, hogy megismerhettem azokat, akik még csak egy sötét folt voltak agyam falán.
:-*

#108
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 posts
na arra kiváncsi lennék hogy phyree hogy káromkodna miközben a 30kilós TREKet cígöli felfelé a várba... ;D

#109
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Én tudom! ;DElôbb feltekerünk a Citadellára, majd a Várba, aztán...öööö.. ::) aztán meglátjuk. (a lóditások szerelmese)

#110
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 posts
Akkorhát a bizonytalanságok eloszlatása végett:
Találkozzunk pénteken - azaz ma - 22:00-kor a volt Platán sörözõ elõtt, ami a Döbrentei téren van (Erzsébet híd budai hídfõ), pont annak a 18-as villamosnak a megállójában, ami a Gellérttér felé megy! Bõvebb infóért hívja ingyenes zöld számunkat...

Szerintem most annyian leszünk, mint még soha, úgyhogy nem érdemes kihagyni, sõt még embereket toborozni!

Az egész a bicajozásról fog szólni természetesen, de hangulattól függõen 1-2 sör azért beleférhez. Úgy gyorsabb és bátrabb vagyok és nem is fáradok el olyan hamar, meg nem fár ha elesek :)

Azt hogy merre megyünk, meddig, stb, az majd ott eldöntjük minõsített többségi szavazással. De mindenki gondolkodjon, ne az legyen, hogy nekem mindegy... (mert akkor sörözünk)

#111
Fulopke

Fulopke

    vendég

  • fórumtag
  • 80 posts
;DVigyázzon mindenki,ha Jorus már eleget piált és elkezdi mutogatni az alkarjára(ami akkora mint egy lórúgás)tetovált szamurájjelesmonogrammkaligráfiákat(!!!!!!!!)  akkor lesz nemulass!!!! ;D ;D ;D

#112
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Tebenned egy költô veszett el Jorus!  :D
Még ilyeneket, sokat. A haverjaidról, bringás életedrôl, családodról zengj nekünk ilyen kis magyar-haikukat.

#113
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Éles szemû volt a bíró
mindent figyelt, mindent látott.
Kijelenti: Lensibaby,
te nyerted a bajnokságot!

;)

#114
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts

kvakifikálta


A "v" betût akár el is hagyhatjuk!  ;D

#115
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Höhh...émmeg bután aszittem, lájtos CC-ben kvakifikálta magát...

#116
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3,201 posts
Szét is vágta a telógyilkos leányzó! ;D
Úgy járt mint Beg!


#117
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Lensver: hogyhogy kölcsönteló? Nem most újítottál egy Z2-t?!

#118
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11,799 posts
Nekem kerék-problémáim vannak...Egyik újpesti szervízben sincs 18-as vagy hányas imbusz. (Az RST bolt-on tengelyéhez, merhogy defektet kaptam és nemtom kiszedni a kereket.) Ha mást nem viszem a CC-t, de ott leszek 22-kor a Döbrentei téren.

#119
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Begbie, lehet, hogy addigra nekem is meglesz a telóm! De csak kölcsönteló. :-/

#120
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,228 posts
Idõpont meg 22 óra!  ;)

Ha a nagy telóisten úgy akarja, megyek én is! (Kerék már van)

Említette nekem lcs hogy lehet hogy jönne, ha neki is meglesz a telója!

Beg