Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
302 hozzászólás a témában

#61
Jabbar

Jabbar

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 357 hozzászólás
Phyree, ez a 4A nagyon állat  ;D  ;D  ;D

hétfõn bejegyeztetem a nevemre  ::)

#62
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
nekem tetszik az urban terror forgatókönyve! ;D ;D

Mikorra is tervezitek a következõt?

#63
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás

Ez most azt jelenit, hogy szûkebb értelemben mi nem tervezünk alapvetõen nagyobb tekeréseket (hagyományos értelemben tekerést...ööö), természetesen, van hogy ez elkerülhetetlen.
Persze van, hogy úgy alakul, hogy inkább a sörözés részére kerül a hangsúly, még annak ellenére is, hogy a bringázásról/-ért szólna az egész.


Phyree, maradjunk csak annyiban, hogy ahhoz, hogy a sörözôkbe eljussunk, biciklizni is kell valamennyit, és ez az urban ride-oskodás. ;D

Egyébként meg szivesen kölcsönadom neked az egyik led-es lámpát egy-két hétre, hogy felmérd erejét, és akkor tudsz majd dönteni szabadon.

#64
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
LEON: Demoskomolyan! Tõled se kérdezte senki sem, hogy milyen zenét szeretsz. A topic különben sem errõl szól! Egyébként meg az elõzõ hozzászólásomban leírtam, te! És ne merd lefikázni, mert... majd meglátod!

To All: Én szerettem volna péntek délután megnézni a topicot, de épp használták az interet accountomat, úgyhogy nem tudtam följönni, de amúgy a halasztásra voksoltam volna.

Azok kedvéért, akik most kapcsolódnak be a témába, mint ahogy Tr kollégám is elmondta, alapvetõen mi ezalatt a megmozdulás alatt éjszakai állatkodást, lépcsõ ugrabugrálást, tehát freerideolást tervezünk a magunk szintjén.
Ez most azt jelenit, hogy szûkebb értelemben mi nem tervezünk alapvetõen nagyobb tekeréseket (hagyományos értelemben tekerést...ööö), természetesen, van hogy ez elkerülhetetlen.
Persze van, hogy úgy alakul, hogy inkább a sörözés részére kerül a hangsúly, még annak ellenére is, hogy a bringázásról/-ért szólna az egész.

Ki is találtam! Ez nagyon jó, le fogom védetni. Beleiratom valamelyik marketing könyvbe, õk szeretik az ilyen rövidítéseket... Ha valaki megelõzött volna, kapja b... akarom mondani bocs!
Tehát,
Phyree féle 4A törvénye:
- Adventure
- Adrenalin
- Alcohol
- Apocalypse
(majd a könyvemben részletezem)

Tehát mikor/hova menjünk legközelebb?

Én egy Kamaraerdõt indítványoznék. A terep nem annyira kemény, mint a Széchényi hegy, nem csúszik, bár van ahol kicsit gyökeres, mindenesetre egy kis lengéscsillapítás ajánlott! Meg lámpa és bukó! És valószinüleg lesz akinek nem lesz közel (már leírtam, sõt külön topic is van errõl, részletes megközelítés leírásokkal!)

(Lehet, hogy a multkor az volt a baj, hogy a sörözõ mellett találkoztunk? Csaknem!)

#65
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
arcok, ez a topic igazan tetszik !
csinaltunk mar nehany haverral ilyesmit (sor-gellerthegy-sor-budai var-sor...) de ez igy nagyobb "bandaban" meg izgalmasabbnak tunik .-)))

a kovetkezo alkalmak valamelyiken veletek tarok, a CC-s szekciot erositve.

adig is jo terrort!

udv,
mrc

ps:en is kenyes vagyok a zenere, de a west balkan nem szokott csalodast okozni !

#66
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
most kövezzetek meg de én ma nemszivesen rájdolok mer lóg az esö lába kegyetlenül és utálok esöben tekerni, ráadásul leeresztett az elsö kerekem is, pumpám meg már hónapok óta nincs szal én max. jövöhéten tudok bárhová is gurulni...
phyree: na akkor én már megvallottam mijen zenét nyomatok most te jössz, én is le akarom fikázni a tiédet... ;D ;D ;D

#67
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Gyanítom, hogy 10-re nem leszünk a Döbrentein. Szerintem is csak késõbb keveredünk el a szitiig.

#68
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Begbie: kösz :-/

#69
findli

findli

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 663 hozzászólás
Phyree: ha Drum 'n' bass szólt volna én lettem volna a legtáncosabb Findli a világon (volna ;D), de tényleg rossz volt a zene, na... kérdezd meg a többieket is, egybehangzó a véleményünk!

Mindenki: szerintem csatlakozzatok a római parti koalicióhoz!!!!

#70
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A többiek nevében persze nem nyilatkozhatom, de szerintem, ha 8-ra megyünk, akkor éjfél körül még a rómain leszünk.

#71
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
To all: Akkor pénteken mi legyen?

ad A) Sokan nem írtak vissza az erdõvel kapcsolatban - vagy nem tudnak jönni - arra gondoltam, hogy esetleg halaszthatjuk egy optimálisabb idõpontra a jövõ hétre. De felõlem kevesen is kimehetünk, csak akkor fixáljuk le. (Mi amikor eddig mentünk 3-an voltunk max...). Viszont a Széchényi hegyre nem mennék fel este szívesen, mert a legtöbb pálya túl parás lenne. Kamara Erdõ dél-ny Budán van (Gazdagréttõl és Örmezõtõl is kicsit kijjebb, Budaörs magassága - úgy készüljetek - dehát fiatalok vagytok!!!)

ad B) Csatlakozhatunk a Romai part felõl érkezõ bajtársainkhoz, és a multkorihoz hasonló - ám jóval élvezetesebb bringázást rendezünk. Ezúttal majd nem javaslok semmit (de jól csinálom, hogy a felelõsséget elhárítom magamról, nem? - Azért majd gondolkodom), viszont elvárnám, hogy mindenki akkor gondolkodjon, hogy merre menjünk. Ne legyen megint a "Nekem 8" szitu.

Hm?

To Lensver: Igazad van, a LED lámpát valóban nem ismerem annyira nem tudom, hogy 2 mit érhet. Akkor a multkor gazdaságos üzemmódben ment?!?  ;) Najó csak vicceltem. Majd kiderül minden a sötétben (illetve bízunk benne). Én most tervezem, hogy veszek mégegy ilyen halogént, de akkor lehet, hogy megvárom míg felmérhetem a LED-es képességeit. Árban úgyis ugyanannyi a 2.

To Findli: Csak azért írtam, mert ugye relatív ki mit tart szar zenének, és én azt hallottam, hogy pont aznap Drum'n'bass ment, arra meg ne merje senki, DE SENKI azt mondani elõttem, hogy nem jó (max, hogy neki nem tetszik, de azt sem érdemes...)!

To Leon: Tanács - biztos nem mondok újat - de a következményekkel mindíg számolni kell! Nemcsak az, hogy bekészülsz a piától, hanem az utóhatásokkal is, hogy a Fórumon bekerülsz a fókuszba (alliteráció - k*rvajókat írok) Én ezt saját tapasztalatból mondom. Pedig nem is hánytam, az már ott volt, csak lehajoltam megnézni, hogy te úr isten miben ülök... Egyébként meg megeshet bárkivel és úgyis elfelejtik, mint a PÚ-t!

- Valóban le kell, hogy szóljam a zenéket amiker írtál :)

Most akkor Sorn, Jorus, Begbie és a többiekhez szólnék, mikor és hol tudnátok lenni 10-kor a döbrentein? Hívjon fel valaki plíz! +3630-231-57-63 Thx!
Ha este 18:00-ig nem lesz a topicban semmi konkrét idõpont az Urbankodásról, akkor halasztjuk részemrõl jövõ hétre.

#72
Begbie

Begbie

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.228 hozzászólás
Má' nem azért, de sörfogyasztásban findli simán legyaláz!

Részemrõl múltkor is csak 5 dobozos+ 2-3 korsó (asszem)

Beg

#73
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Kár.  :-[

#74
tr

tr

    vendég

  • fórumtag
  • 227 hozzászólás
offolom a pentek estet  :-/
pedig de jo kis tarsasag..

#75
vendég__*

vendég__*
  • vendég
A Vénszivacs jön is, ha minden igaz. (Megsúgom igaz, mobilon értekeztem ma vele.)
Lehet oda kéne szólni a krimóba, hogy legyen sok sör, mert érkezik Beg.

#76
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Meg persze olyanok is vannak, akiknek nem árt az alkohol (kérdés, hogy az ilyen minek iszik...). Jelesül mindjárt itt van Pálmafás Pálmi, és Vénszivacs Beg.  ;)

#77
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Én egyátalán nem iszom. Hoppá.  :o
Meg gyanítom akkor a többiek is kicsit "visszafogják" magukat, hogy le ne szédüljenek majd a lépcsõk tetejérõl.

#78
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Nem is az volt a legjobb, mikor LeON laza mozdulattal hanyatt vágta magát a járdán, hanem az, amikor hasonló eleganciával hasra fordult, majd úgy aludt tovább. Ifjonc barátunk mindezt körülbelül 3 perccel az általa készített koktél elfogyasztása után produkálta. 20 perccel késõbb, mint aki eklõzõ este beivott, fejfájósan, rekedt torokhanggal ébredt... :D

#79
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
tr: LOL...
Sorn: nincs az kicsit nagyon messze? ugy értem biztos hogy bepiálva visszataláltok a városig?  ;D ::) ;D

#80
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Na figyuzzatok:
Mi (sokan) holnap, azaz pénteken, azaz jún. 28-ná megyünk 8-ra tivornyázni a Római partra. Azt fundáltuk ki, hogy utána urbankodnánk egyet (Jorus, Begbie, Sezlony, én, akárki).
Csatlakozunk egymáshoz?