Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

midnight ride _ urban terror

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
302 hozzászólás a témában

#41
legszebbcsavo

legszebbcsavo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.125 hozzászólás
nyámi

#42
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
[url][/http://free.x3.hu/legszebbek/amateur/1/index.html]

to Lcs... nagyon komoj hej... ;D


#43
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
okéj, viszek neked a kórházba a löttybõl, aztán képzelem pl. a vérvizsgálat eredményét: az alkoholjában vért nem találtunk... ;D

#44
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Jó, de majd hozz a kórházba a csodaszeredbõl...
Persze, hogy meg akarom, sõt meg is fogom. Kimegyünk egyszer LCSvel (ha egyszer meg tudom szervezni, hogy találkozzak vele -hehe) és Jodával, világosban, és akkor 3.nak valeszeg le fogom ugrani, hogy nehogy azt higyjék, hogy akkor majd én nem merem...  ;D (nemúgy mint veresen azt a két kis púpot)

#45
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
nem nem, akkormég jol voltam mer akkormég nem jártunk az éjjelnappali közelében...
amugy leesett a dolog, AZT télleg nem adta be senki de ezen nem is csodálkoztam, és azt te frankón meg akarod ugrani? azért az szigorú dolog!
maj hííjál fel ha kómába esel, meglátogatlak szívesen... ;D

#46
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Dilis... Töknemarról beszélünk, amire gondolsz!  :) Valóban gellérthegy mind a kettõ, de mi a VÍZTÁRAZÓS-ról beszélünk, emléxel, ahol LCS felemelte a kezét és épp láttuk. Ilyen bokrok-virágok között kell a dombolalba ugrani, úgy hogy átszálsz egy 3m széles járdát!
Bár szóval tényleg eléggé kész voltál... elnézem neked ezt ;)

#47
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Piri: dilis vagy: én TUDOM hogy megugrottad azt a letörést a gellért hegyen, még meg is kértél hogy nézzem neked hogy nem jön-é autó a kanyarból, csak tudommá...

#48
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Nem tudom mikor lesz a következõ, meg kell beszélni. Bárki jöhet természetesen. Feljebb olvashattad, hogy túrázni nem nagyon fogunk, inkább ilyen ökörködés, lépcsõzés, stb-rõl lesz szó ami minden esetben sörözéssel zárul (és kezdõdik?!?)
***
Remélem nem lesz ez kétszer benne, mert megszakadt a vonal közben...
***

#49
Jules152

Jules152

    vendég

  • fórumtag
  • 34 hozzászólás
Sziasztok!

csatlakoznék a csapathoz, ha lehet, mivel hétköznap meló miatt csak éjszaka tekerek.
a képekbõl itélve nem vagyok annyira hárdkór mint ti, de azért a tempót remélem 'tom tartani  ;)
mikor lesz a köv?

#50
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Legközelebb jöjjön mindenki nagyon jó kis móka. Hozunk kamerát ,digitet meg minden!!! ;)

#51
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Voltunk az erdõben, hát kicsit sokat kellett tolni fölfele, valahogy az rosszabbul esett. Ha többen lettünk volna, biztos nagyobb fílingje lett volna a dolognak, de azért így sem volt rossz!
1 kép lett használható a 6-ból amit kattintottunk, de erre sem mondanám, hogy jó... Kis gép, kis vaku, hiába minden halogen power...
De azért hátha ad kis izelítõt ???
Feltöltött kép

#52
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Szerintem kb 10:00 kor kéne találkozni az Etele téren, a Kelenföldi pályaudvar elõtt - hátha jönne más is. Az még nem tul korai talán...

#53
joda

joda

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 525 hozzászólás
Ketten már vagyunk Pirri!!! :o

#54
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Tehát akkor a tények:
1) Azt a letörést én nem adtam még be, de nagyon szeretném valamikor. Mindenesetre köszi Leon, hogy megelõlegezted nekem, ígérem még nyáron beadom.
Amikor döntenünk kellett, merre menjünk LCS kérdezte, hogy merre van az a letörés, és én mondtam, hogy megmutatom, de most elég sötét van ahhoz, hogy... Senki sem mondta, hogy máshova menjünk...Azt hittem ezt már tisztáztuk.
2) Mint már azt többször is leírtuk a legutóbbi urban terror kevésbé volt akciódús - jó lenne, ha ezt végre mindenki tudomásul venné, és nem hozná föl újra, meg újra. No harag - csak egy megjegyzés volt. VAlóban csak ott álltunk. Ez meg eléggé magas és amiért parásabb, hogy eléggé hosszú-tehát gyorsan kell nekimenni.
Én ugrátalm már magasról sötétben, nem valami kellemes, mert nem tudom mikor érkezek le, csak hirtelen... Szóval lehet, hogy bevállalós, de nem élvezetes. Ráadásul ott még nappal is tériszonyom van...
Akkor ismét: "Kár, hogy nem voltatok ott az azelõttin, sokkal többet állatkodtunk."
Legközelebb majd megyünk akkor megint a Fõvám térre vagy a Borárosra, vagy Délibe, nem tudom, majd eldöntjük minõsített többségi szavazással. Feltéve, ha nem tartózkodik mindenki megint.

3) 80%, hogy megyünk kedden éjjel Kamara erdõbe. Délután kiderül! Én mennék, csak ne legyek egyedül...meg a hangok... Esetleg valaki, ha akar csatlakozni - déltuán (ha szabad lesz a net) megírom mikor - hol. Vagy ha írtok számokat szólok, ha lesz valami! Legyen nálatok: bukó (mert utálok idegenekkel rossz híreket közölni) és lámpa (tudják merre keressék a hulláinkat... hehe) Fakultatív, de ajánlott: egyéb armor, teló, infraszemüveg (bukóra szerelhetõ), elsõsegélycsomag (kigyó és pókcsípés ellen antiszérum, meg valami kellemes nyugtató-rágcsizni), rekesz sör, tartalék belsõ.

#55
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
phyree: már dolgozom rajta, majd megtárgyaljuk...
margitsziget: jó hej csak vigyázni köll hogy meg ne csusszon a kerék a rengeteg használt koton foszlányon...
lens: azt a letörést piri megugrotta meg még egy páran mások, én láttam!

#56
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Margitszigeten csak pár letöréske? Már ne haragúdjatok meg, de az nem lenne jó? Mert a múltkor ott a Gellérthegyen volt egy tök klassz ugróhely dombról lefele, és erre ti mit csináltok? Köréje gyûltök, és sokáig nézegetitek, majd otthagyjátok. Szóval talán a kisebb ugratók is megtennék?  ;D ;D No harag, ez itt csak egy megjegyzés. Én azt vártam, hogy mint az ôrültek zúdultok majd le elképesztôen félelmetesn helyeken, és gyönyörködhetek tudásotok javában.

Én szivesen megyek Margit-szigetre is. Majd viszünk sok lámpát, és akkor látni is fogunk, bár ahogy Jorus leirta, valóban megvan a sötétben való tekerésnek a varázsa. :D

#57
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Én szinte mindennap arra tekerek haza olyan 10-fél 11 tájban, amikor már elég sötét van. Fõleg az olyan utakon, ahol nincs világítás. (Ilyan pölö a nagy park melletti út, amelyik nem az állatkert felöli oldalon van.) Na, az pölö tök izgi, mert van az a pici pont ott elõtted, ami a legközelebbi lámpa (olyan 4-500 méter), aztán odáig vak sötét, és nem látsz semmit abszolút, ami néha azért furcsa, mert rossz helyre fókuszálsz... :D Az egyetlen hang a gumik brummogása, az egyetlen fényforrás a kezemben lévõ cigi parazsa, az egyetlen gond a fejemben zakatoló gondolatok... Idilli környezet.  ;)

#58
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Margit sziget erõsen sötét éjszaka. 1X tekertem át rajta hazafelé, de kissé bizarr. Meg szerintem nincs is ott olyan sok ugrani való. 2 diszkrét lépcsõ, pár apróbb letöréske.

#59
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
"4A"4ever! (4A - coPHYREEright - all rights reserved)
4A nem 5A! Mi ez az analitikus pszichológia? Leon, ha kidolgozod esetleg megbeszélhetjük és akkor majd beírlak a könyvembe, legrosszabb esetben a mellékletbe.  ;D...

Ma voltunk Tr-rel Városligetben urbankodni egész jó helyek vannak ott, de ki lehetne nézni egy terror alkalmával a Margit szk-re is. Csak lehet, hogy túl sötét lesz ott ugrálni.

Én változatlanul egy Kamara erdõt indítványoznék, kedden vagy csütörtökön, esetleg utána - tõlem ne függjön, rá fogok bármikor érni, csak fixáljuk le!

Köszi Lens (ugye nem haraxol a rövid formáért?!) a lámpát, de majd szerintem csak az erdõben nézem meg, pláne, ha lehet, hogy már holnap nyomulunk! Egyébként amit idéztél: épp azt mondom, hogy nem csak arról kéne, hogy szóljon az urban rideoskodás, hogy minél hamarabb eljussunk a sörözõbe!

#60
Warhog_Goa

Warhog_Goa

    vendég

  • fórumtag
  • 194 hozzászólás
Phyree: a 4A-hoz hozzátennék egy ötödiket is, mint rád jellemzö dolgot:

-Analitikus Pszichólógia

iktatása fakultatív... ;D ;D ;D