Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
194 hozzászólás a témában

#121
Mustar

Mustar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Én nem mondtam hogy akarok is venni, csak érdeklõdök ;D

#122
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hmm. boltban? a masik topicban még marzot akartal venni. a zoom meg: mozo usd verzioban, de javithato.

#123
Mustar

Mustar

    vendég

  • fórumtag
  • 175 hozzászólás
Hol és kb. mennyiért lehet kapni caprine dh-t? Ja és a zoom usd mozog hidegben is?

#124
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
A bemutatón nem jártam. Boltban azt mondták hogy a Revenge festése nem változott, lx váltókarokat és asszem xt háccsóváltót kapott, 10e ft-tal drágább lett. A Team-ben nem vagyok biztos, mintha annak a festése is maradt a tavalyi. A Tuareg-et meg látta mindenki a bikemagban, váz ára rugóstag nélkül ~50e, + az X-Fusion lock-outos levegõs tagja 40e körül van. A pontos árakra már nem emlékszem, de vhogy így 90e körül volt a szett.

#125
nyissz

nyissz

    vendég

  • fórumtag
  • 187 hozzászólás
Van egy jó hírem: már lehet látni boltokban a 2004es bikeokat. Igaz én még csak egy helyen láttam (Campona), és csak boomer volt, de ez is már haladás ;)
Kinézetre nagyon ütõs. Ami nekem nem annyira jön be, az az integrált kormánycsapágy. Viszont a Camponai darabban kormányról kapcsolható lockout-os RST villa volt. Azt mondta az eladógyerek, h õ kérte így, nem tudja gyárilag mi van benne...

A honlap viszont még nem frissült >:(

A fentebb említett bemutatón járt valaki? Esetleg képek?

#126
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
v.mi caprine-s teli nem lesz v.hol v.mikor??

#127
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Asszem talán szerdán lesz, de helyet nem tudok mondani, nem mondtak többet.

#128
henger

henger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 576 hozzászólás
Hol? Mikor?
Érdekelne.

#129
eric

eric

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.147 hozzászólás
Zúgó, morajló. Ez van szótárban. ;)

Ja és a 2004-es Caprine bemutató a jövõ héten lesz, vmikor ezután fog felkerülni a honlapjukra a kínálat.

#130
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
v.ki nem tudja hogy mi a pontos jelentése a BOOMER szónak??


#131
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
serviceman!
ha wgy kicsit elõbb lépsz.... kitudja.....!
most már mindegy mert megvan a 2000-es váz és k. szép. És nem utolsó sorban fillérekért vettem....
ja és zsír... 8)

#132
TOM

TOM

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 836 hozzászólás
Ossze kene paroztatni ezt a Caprine DH vazat egy ZOOM up side down teloval. Na meg kell meg egy rugostag es kijonne egy olcso gep. Persze kerdes hogy milyen.

#133
Serviceman

Serviceman

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 256 hozzászólás
Bázz, nekem van egy 99es Boomer vázam, ami hónapokig csak arra várt, hogy valaki megvegye.

Íme:

http://kep.tar.hu/bi...468&pid=4436162

A háttérben a plüskutyák a.....izé..a...a hugomé!!! :D

Mondjuk most úgy döntöttem hogy másodikbicaj lesz belõle. Csak azt nem tudom SS vagy 8*3?


#134
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
Végre sikerült beszereznem a 2000-es boomer vázat, kék színben 19,5" -os méretben!!!!!

már csak arra vár hogy szípen feldíszítsem ::)

#135
ppüsi

ppüsi

    vendég

  • fórumtag
  • 222 hozzászólás
Komolyan mondom, engem is kezd érdekelni ez a caprine dh váz... :)

Most vagy én vagyok nyomorult vagy télleg nincs a neten árlista caprine vázakról?? Anno a Revenge-emhez sem találtam árakat sehol... >:(

#136
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Haveromnak volt ilyen vaza ( Caprine DH), es meg volt vele elegedve. Amikor egyutt mentunk bringazni, akkor ki is probaltam ( en pont az SLK-mmal voltam ;) ), es nekem is tetszett. SLk-hoz kepest vannak jo valtozasok, peldaul a rugostag himbarendszernel is ipari csapagyak vannak, es a lancvilla-tamvilla csatlakozasnal is, ezaltal nagyon finoman mozog. Negativumnak az rohato fel, hogy eleg rovidke volt a vaz felsocsove, ezert kis stucnival terdveszelyes... Akinek nincs tobb szazezre egy Dh vazra, annak csak ajanlani tudom a Caprine Dh-t mert egesz normalisan leutanoztak az SLK-t ami elonyere valik, de persze nem lett annyira eros, ezert nehez emberek ne ugraljanak vele nagyokat.



#137
Pull

Pull

    vendég

  • fórumtag
  • 198 hozzászólás
Caprine DH menettapasztalatok? Senki?
Pedig tudom, hogy többem is használják...

Pull

#138
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Keresõ. ;)

#139
Viktor17

Viktor17

    vendég

  • fórumtag
  • 61 hozzászólás
Sziasztok!
Szerintetek jó váz a caprine dual? Freeride -ra használnám. Tudnátok írni pár véleményt aki ismeri, mert szeretnék venni egy ilyen vázat! (elõnyök, hátrányok...)

#140
yola

yola

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.555 hozzászólás
A 2000-es boomer vázról nincs v.kinek v.mi tapasztlata, v. infója????