Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Caprine vázak

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
194 hozzászólás a témában

#181
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Láttam egy vastag és nehéz, de nagyon megerõsített Matrix (vmi magyar csoda...) vázat a Hunyadiban. Nem is volt drága 28e-ért adták kormánycsapival...

#182
BNorbert

BNorbert

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.004 hozzászólás
HI!!

Tudtok valamit mondani a Caprine Dual vázról? Jó az? Haverom akarna vele agresszulni kicsit. (Downhill és Trial is egy kicsit) Vagy ha tudtok még valamilyen más vázat ami erre jó akkor várom tanácsaitokat!!                                  

THX



#183
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
kiscsango: Uff! Mit csinált a tesód a vázakkal, hogy így törtek? Én azért nem félek töle, hogy a Kedvesem széttöri CC közben... Nagyon könnyû a Team, viszont ma megnéztem újra és kiderült, hogy nagyon kis méretû, kisebb, mint a GT-m!  :( Sajnos csak 1db van belõle, ezért lehet, hogy nem lesz business. Lehet, hogy végül Merida lesz, de az meg 40e HUF-ért volt kék-fehér alu, nem tudom, még nézelõdünk picit. 28e HUF-ért van erõsített, valami triál váz szerû narancssárga Matrix. Errõl sem hallottam még, ez tényleg magyar? Van róla info?

FP

#184
Dagobert_bacsi

Dagobert_bacsi

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Napsugarast !!!!!!!


Ekezett mar megint nincs ?????? :o

Na nem baj....
En azt szeretnem mondani hogy vettem az iden marciusban egy Caprine Boomer B-et es (eddig)semmi bajom nem volt vele ,es azert nem kimelem,peldaul mar mentem vele 50-nel lefele erdoben de tovabb nem birtam mert igy merev villaval issssssssssszonnyuan r-a-a-a-a-a-z-z-z-z-z.
Kulonben az ezevi Boomer vazam a tavalyi Team es mint mondtam mukodik...
Nekem tokeletes a 17"-es meret es vagyok ugy 178 centi.
Na ennyi.....

Endre

Öff

#185
kiscsango

kiscsango

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
Tesóm sorban törte õket még anno 98-ban. Aztán eccer azt mondták neki, a következõt már nem fogják kicserélni. Ekkor gyorsan eladta, vett egy Adrenalint, de az is eltört. Most a Mamba kibirt egy évet, de sikerült rábeszélnem normálisabb CC vázra.
A Team  váz milyen nehéz lehet? Nekem egyébként hosszúnak tûnik.

#186
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Ha erdekel eloben, akkor a veresi versenyen es a Sport szigeten kinnt lesz egy Caprine sator par uj bringaval. Ott kerdezhetsz is barmit, valaszolnak.
Amugy en nem nagyon tudok torott caprine vazakrol, es eddig akivel beszeltem, az mindenki dicserte akinek volt.



#187
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
Volt Boomerem és Highlanderem is, mikor még kirándulgattam. A Boomer alu volt, - nekem - remek geoval. Viszonylag könnyû, merev, és szép. Zöldnek van még Boomere, ha minden igaz. Nem gyárilag vettem, hanem erre a vázra építettem egy egyszerûbb túragépet, majd miikor már lementem a betonról, elajándékoztam a Boomert és vettem helyette egy Highlandert, ami Cro-Mo, ergo nem túl merev, és - szerintem - nagyon túrás a geomatrája. Értsd: nem fordulékony, nem gyorsul, nem mászik jól, lefelé nem irányítható eléggé, igaz, elpusztíthatatlan, így túrázni ideális.



#188
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Most már megy a caprine.hu is, de az aranyszínû team vázat nem találom rajta. Egyébként a kérdésem nem arra vonatkozott, hogy hol találom, hanem a vélemény, hogy milyen... Van tapasztalat róla? Vagy egyéb Caprine vázakról...

#189
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Sajnos tegnap este a hauser.hu és állt...  :-/

#190
Vole

Vole

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.561 hozzászólás
Nos igen, de megnezhettetek volna a Hauser.hu -t, mivel az Avex kft. foglalkozik a Caprine bringakkal is, es arrol az oldalrol van egy Caprine link, amire siman ra kellett volna kattintani. Amugy a Caprine.hu teljesen uj, igy minden idei bringa es vaz es alkatresaz rajta van. Egesz jo lett.

Amugy ezeket a vazakat tudom ajanlani, mert tenyleg nagyon jok.


#191
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 hozzászólás
Sziasztok!

Létezik a www.caprine.hu oldal, csak egy kicsit lassú.
Én is ott szoktam nézelõdni, bár én csak egy Boomert szeretnék venni ...

A küllõ legyen veletek

kissfish

#192
Jorus

Jorus

    ALFAHÍM

  • globális moderátor
  • 11.799 hozzászólás
A Team kivételével nagyjából itt található a Caprine kínálata: http://www.hegyalja....par_caprine.htm

#193
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Akkor úgy látszik nem csak nálam nem akar lejönni semmi!  >:(

#194
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
Én éppen ma keresgéltem a neten Caprine képek után de sajna semmi Caprine oldal nem akar bejönni. :(

#195
FP

FP

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 249 hozzászólás
Sziasztok!

Szeretnék összerakni egy bringát ilyen vázzal és érdekelne, hogy mi a vélemény róla? A Caprine Team váz 30e forintba kerül és állítólag ez volt a tavalyi csúcsmodell. Ja a váz nem volt még összerakva, hanem új.