Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Maratonok 2003

- - - - -

  • Please log in to reply
485 replies to this topic

#81
Bzmot

Bzmot

    vendég

  • fórumtag
  • 34 posts
Tudtok valamit a Tõserdõ-Lakitelek Maratonról? Mindössze egy dátumot találtam, attól pedig nem jön meg a lelkesedésem.

Szilvásvárad környékén már nagyon nehéz szállást találni.



#82
MSONAJ

MSONAJ

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,462 posts
Kahlesznek nem nehéz:

TECSEK:"felszálltam a vonatra találkoztam egy lánnyal és azt mondta: dr. tecsek das ist uniqum"
"id:szasza"

#83
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 posts
Ja, egyébként nem tud valaki olcsó, de megbízható szállást Szilvásváradon 23-án estére? Nem szeretnék hajnalok hajnalán felutazni. Szívesen csatlakozom egy jó társasághoz is akár. ;D

#84
kahlesz

kahlesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 369 posts
A Komjádinál lehet majd tuti nevezni, és ez is ilyen drágulós rendszer lesz, ígyhogy usgyi mindenki menjen nevezni ahogy lehet ;D

#85
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 posts
Köszi Lens, akkor várok 8) Csak azt hittem, hogy már lehet nevezni csak én vagyok megint láma ;D
A Harangot meg inkább kihagyom ;D ;D ;D

üdv

fish

#86
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Igen.

Kellô idôpontban fognak szólni, és vagy kitöltött csekken, vagy a kitöltött nevezési lappal lehet a Rekiben vagy a Komjádi uszoda melletti sportboltban hétfôn és szerdán, ha jól emlékszem!

De ha felhivod a Harangot, akkor ô nálam is pontosabban megmondja majd.

#87
kissfish

kissfish

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 454 posts
Tudja valaki, hogy a Dunamaratonra mikor és hogy lehet nevezni [at MTB szöv. oldalán még a tavalyi verseny van csak fennt :-\ ]

üdv

fish

#88
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
én a Bükk-ön tuti ott leszek (ne vesszen már el a nevezés)....de elötte is +próbálom "táncba vinni" az ss-t.........

#89
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
hé! ::) na. nana.

Amúgy nem a Budamaratonra akarok menni, hanem a Tiszára. És tekintve, hogy ez lesz életem elsõ maratonja, a teljesítésre fogok hajtani, nem a sebességre.

#90
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
OFF

az ss nem "arról szól", hogy ugyanolyan gyorsan teljesits egy távot mint a váltóval szerelt bringák........ :-\

ON

#91
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
hé tamáska!
ha single speeeddel végigmész a budamarci szakaszán olyan gyorsan mint én, vendégem vagy egy sörre!

#92
nemist

nemist

    vendég

  • fórumtag
  • 11 posts
Lensver! Olvastam a másik topikban az idõpontokat. A Mecsek mégsem nyáron, hanem októberben lesz megint. A rendezõvel emileztem. Ezért nincs még semmi a honlapjukon. A Budán ott leszek harmad magammal. Mire írták, hogy közepesen nehéz, ha ez egy hosszú cc?

#93
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5,944 posts
Melyik topikba?
Lensver és Zed jön.

Egyébként a Budamarcis dolgokat már a saját topikjában vitatjuk meg.

#94
trakis

trakis

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 410 posts
nemtom tamáska de a dakar részen szivesen megnézlek... vagy ha ojan az átttétel h, ott is tucc tekerni akkor máshol leszel motollla...

aki jön a butamaratonra írna a topicba?

#95
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
Mennyünk' !! ;) megbeszéljük az áttételt és utána hajrá.....

#96
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Hát Fityisz látod. Pedig én még csak most kezdeném az egysebességezést, Te meg már mióta onefuckin'speed hívõ vagy... ;) Mennyünk együtt. :)

#97
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7,001 posts
tamaskaa: ;D majd toljuk együtt ;) én nem szoktam cicózni... hamár úgy érzem, hogy nem megy felfele, aakor megoldom gyalog ;)
és nem mindig Én vagyok a lassabb 8)

#98
fityisz

fityisz

    kapitány

  • fórumtag
  • 993 posts
Naaaa, most megelözöl a tervemben?!?! ;) ;)
Lassan kész az új ss montim és azzal készülök ijesztegetni a maratonok résztvevõit.... ::) ::)

#99
tamaska

tamaska

    Beast of the East

  • globális moderátor
  • 19,996 posts
Hát igen... erõnlét... Lance Amstrong... höhöhö. ;D Szerintem akkor is gyorsabb lenne nálam, ha neki csak egy lába lenne. De azért majd megpróbáljuk. Max tolom, nemigaz?

#100
Mongoose_16

Mongoose_16

    vendég

  • fórumtag
  • 108 posts
Kissfish az úgy volt hogy vasárnap felmentem a Rekettyéshez ott befizettem a nevezésit és ma pedig elmentem a Komjádi uszihoz és ott átvettem a rajtszámot. Nekem se adtak fent. Igen könnyen megjegyezhetõ számot kaptam: 621 ;D Egyébként ezeket a számokat szépen sorban szokták kiadni nem? nem össze-vissza gondolom... Tehát akkor már 621 versenyzõ van. de javítsatok ki ha nem jól tom...
1000 a limit ugyhogy aki még akar nevezni az gyorsan tegye meg mert szerintem hamar be fog telni.
Tamaskaa ha bírod szuflával akkor gyere. de én szerintem SP-be akkor is lesznek olyan részek ahol majd tolnod kell. Ha már fogytán van az erõd akkor gondolj arra hogy igazából ez pite emelkedõ meg hogy ezt Lance 40 el nyomná felfelé :D Szerintem gyere! ;)