Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Maratonok 2003

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
485 hozzászólás a témában

#481
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
A www.tiszamaraton.hu -t nezegetve 2bak keszul nehany finomsaggal 2003-ra:
"Négy nagy és élvezetes verseny el?készületi tervei vannak a rajzasztalon, els?ként is a Tisza Maraton 2003 Szeged, majd azt követi a Töserd? Maraton 2003 Lakitelek-Töserd?, a Megamaraton 2003 és végül a Túr dö Szöged 2003"

#482
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
A Tour de Flugoson ugy tudom, kb 500km a tav 24 orara. Azert az nem piskota...

#483
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Azért végig beton az picit könnyebb,mint egy kb 2 km hosszú,fél nap után halálosan monoton,de nehéz hegyi terep,nem?+ még 2 dolog;1.a mûút nem tud felázni  :)2.ott nem dötrömböl az a szuper zene,ami a HHH-n volt...Bár én csak egy órán át hallgattam, tudom,van,aki sokkal többet állt ki! ;D

#484
baliba.

baliba.

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 624 hozzászólás
A 24 órát tekernek mondatra kissé elmosolyogtam magam, (igaz Büdibogarak! ;D )!
Az egy másik dimenzió!
De +csinálható!!!!!!

Üdv,
Baliba

#485
kalaius

kalaius

    maximus

  • fórumtag
  • 11.904 hozzászólás
Tud vki vmit a Flúgos Tour nevû túráról???Ez vmi olyasmi,h az indulók 24h-t tekernek...
Ja igen!Ti hova fogtok menni?Én személy szerint tervbe vettem a Tisza (kedvenc városom,ott születtem én!! ;D),a Mátra (yo volt az elsõ!) és a Duna Maratont (mert végülis ez a legrangosabb verseny mind közül).+ amire lesz kedvem,idõm és lehetõségem.



#486
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Közel egy éve már, hogy megnyitottam e topic elõdjét és most megnyitom a következõ részt! ;D
Szóval 2bak, olaf, mcelek itt lehet elöirányozni mikor, hol, mennyi, merre? ;D
Meg aztán külföldi maratonokra is lehet linket és infókat mutatni!
És jó lenne ha nem csak nyugati szomszédainknál lévõk hanem akár észak fele is lehetne gondolkodni! ;D
Hát csak tessék csak tessék...