Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyen több haláleset - Felvonulás: 2006. május 13. 11:00

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1663 hozzászólás a témában

#81
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás

minden öreg alkesz emberszabásút elkapni így, és annyi.
csak a kocsma elött lelopnák róla...


vagy maga a tulaj becserélné egy felesre a lámpákat ;)

mint tegnap elött este, az éjjel-nappalinál iszogatom a forró csokit, azt egy pityókás sráccal egyezkedtek, hogy adnak egy sört a napszemüvegéért :D
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#82
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
vol tilyen valahol.

#83
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

csináltak olyat, hogy büntetés, de vagy a postán fizeti be a csekket a rendõrségnek, vagy ugyanazt a pénzt lámpára költi, és bemutatja a rendõrségen.

minden öreg alkesz emberszabásút elkapni így, és annyi.
csak a kocsma elött lelopnák róla...


"csináltak olyat, hogy büntetés, de vagy a postán fizeti be a csekket a rendõrségnek, vagy ugyanazt a pénzt lámpára költi, és bemutatja a rendõrségen."

Volt ilyen? Pont ezt talaltam ki.
P E R I L L U S T R I S

#84
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
csináltak olyat, hogy büntetés, de vagy a postán fizeti be a csekket a rendõrségnek, vagy ugyanazt a pénzt lámpára költi, és bemutatja a rendõrségen.

minden öreg alkesz emberszabásút elkapni így, és annyi.
csak a kocsma elött lelopnák róla...

#85
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Ha egy ilyennek elmagyaráznád, hogy ennyin múlik az élete, azt mondaná inkább a kannás, mert az biztos. Amúgy meg eddig is mindíg hazaért és a részegeknek amúgyis mázlijuk van. Ha pedig felszerelné lámpással, azért lopnák el a kocsma elõl.


Kisebb-nagyobb falvakban elég lenne, ha a rendõr, aki úgyis mindenkit ismer, megkövetelné a lámpa használatát. Egy-két este megállna a kocsma mellett, és kilátásba helyezné a büntetést.
P E R I L L U S T R I S

#86
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Ha egy ilyennek elmagyaráznád, hogy ennyin múlik az élete, azt mondaná inkább a kannás, mert az biztos. Amúgy meg eddig is mindíg hazaért és a részegeknek amúgyis mázlijuk van. Ha pedig felszerelné lámpással, azért lopnák el a kocsma elõl.

#87
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás

Ok. Csak az a bácsika aki a kocsmától tepert hazafelé imbolyogva, az biztos leengette aznap a torkán a komplett világítás árát.

:D hát igen ez meg a másik tény hogy inkább elissza minthogy kivilágítaná magát, de legalább 1 fényvisszaverõs mellényt vehetne (kb 300 ft) annyit csak megérn az élete bár ki tudja
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#88
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás

hát igen sajnos sokan nem vesznek lámpát mert pont így gondolkodnak :( mondjuk néhány embernél elképzelhetõ hogy azért nincs világítása mert nem telik rá ami a mai korban szomorú dolog de tény hogy sok embernek még a kajára is alig tellik. szerintem lehet hogy ha lenne rá pénze venne néhány ember, csak hát a pénz szokás szerint a döntõ

Ok. Csak az a bácsika aki a kocsmától tepert hazafelé imbolyogva, az biztos leengette aznap a torkán a komplett világítás árát.

#89
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
hát igen sajnos sokan nem vesznek lámpát mert pont így gondolkodnak :( mondjuk néhány embernél elképzelhetõ hogy azért nincs világítása mert nem telik rá ami a mai korban szomorú dolog de tény hogy sok embernek még a kajára is alig tellik. szerintem lehet hogy ha lenne rá pénze venne néhány ember, csak hát a pénz szokás szerint a döntõ
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#90
RobesPierre

RobesPierre

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 276 hozzászólás
Tegnap délután/este volt egy autós utam faluhelyre. Kellemes meleg idõ volt, így sokan tekertek az utakon. Sötétedés után megdöbbentõ volt, hogy mennyien közlekednek kivilágítatlanul. Mostanság amikor 1500-bõl kijön egy komplett világítás. Talán a megszokás:"...egy hete is hazaértem világosban..." De addig jár a korsó a kútra...

#91
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Neked nem lett, de másnak lehetett volna és ha azt is ott hagyja?? Sokszor nem azért kell az embernek ilyeneket megtennie (feljelentés), hogy saját magát védja, hanem azért, hogy legközelebb ne forduljon elõ. Vagy legalább a kedve el legyen véve tõle, talán jobban figyelne, stb.. Ha akármilyen picit is lehet látni az autón, akkor már a rendõrök is tudhatnak kezdeni valamit. És mondom: ez cserben hagyás!!!


Igaz.
P E R I L L U S T R I S

#92
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Mostanában rádjár a rúd. :(


Már én is unom...
P E R I L L U S T R I S

#93
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás

Jo a reflexem, semmi bajom nem lett, a bicajnak sem, csak a lanc ugrott le. Azert mentem utana, hogy... De nem tudtam elkapni.

Neked nem lett, de másnak lehetett volna és ha azt is ott hagyja?? Sokszor nem azért kell az embernek ilyeneket megtennie (feljelentés), hogy saját magát védja, hanem azért, hogy legközelebb ne forduljon elõ. Vagy legalább a kedve el legyen véve tõle, talán jobban figyelne, stb.. Ha akármilyen picit is lehet látni az autón, akkor már a rendõrök is tudhatnak kezdeni valamit. És mondom: ez cserben hagyás!!!

#94
Tin

Tin

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.011 hozzászólás

Jo a reflexem, semmi bajom nem lett, a bicajnak sem, csak a lanc ugrott le. Azert mentem utana, hogy... De nem tudtam elkapni.


Mostanában rádjár a rúd. :(

#95
elasottegertetem

elasottegertetem

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 956 hozzászólás
én biztos hogy hagytam volna a kocsiján vagy 1 cédulát pár szóval amit nem részleteznék vagy szépen triálos módszerrel 1 kicsit változtattam volna az aerodinamikai alakján a stilonak :) nah most komolyra fordítva a szót, ténleg érdemes lett volna rendõrt hívni és ha más nem a rendszámát odaadni és feljelentést tenni az illetõ ellen szerintem hamar elkapták volna a rendõrök :)
Lassan járj, ugyanoda érsz :)

#96
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás

Valaki látta? Rendõrt hívtál? Jó, tudom, hogy valószínû semmi értelme, de ez cserben hagyás, és azt keményen büntetik!


Jo a reflexem, semmi bajom nem lett, a bicajnak sem, csak a lanc ugrott le. Azert mentem utana, hogy... De nem tudtam elkapni.
P E R I L L U S T R I S

#97
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Valaki látta? Rendõrt hívtál? Jó, tudom, hogy valószínû semmi értelme, de ez cserben hagyás, és azt keményen büntetik!

#98
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
http://kep.tar.hu/pe...6682/17093023#2

2005. 10. 25. Szépvölgyi út-Bécsi út keresztezõdés. A képen látható autó (IWR-595, Fiat Stilo) mellõlem vagy mögülem vágott be jobbra, hogy a Bécsi útra kanyarodjon (és beálljon a CBA parkolójába). A lökhárítója fékezett le. Nem állt meg.
P E R I L L U S T R I S

#99
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Én is több, mint egy héttel késõbb tudtam meg, szóval már kár bárhova is rohangálni, megmarad.. :)
Szerencsére már semmi baja és nem is fáj a háta sem. A hányinger meg szerintem másnapra elmúlhatott, mert nem írta, hogy nem.. Azt hiszem, hogy még a ruhája sem szakadt el..
(Tényleg csak azt sajnálom, hogy nem tudtam akkor segíteni neki. Mondjuk egy rendõrhívásban. Még ilyen távolról is kiküldtem volna a rendõrt, ha tudom..)

#100
Perillustris

Perillustris

    vendég

  • fórumtag
  • 74 hozzászólás
Egy kivizsgálásra sosem késõ bemenni (agyröntgen, stb.).
P E R I L L U S T R I S