Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyen több haláleset - Felvonulás: 2006. május 13. 11:00

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1663 hozzászólás a témában

#21
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Részleteket hol olvashatok?

a http://www.fekete-tekeres.hu/ nem jön be nekem egyik böngészõvel sem...

#22
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Ugye senki nem felejtette el?
Szombaton 11 órakor a Deák téren találkozunk!

#23
QKYQMBUno1

QKYQMBUno1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 267 hozzászólás
Sziasztok. Én 1 DH, 4X beálítottságú egyén vagyok, és ahogy olvastam a nelegyen haláleset címen csak annyit szólnék hozzá, hogy a 7végén rendeztünk 1 DH pontszerzõt, és az 1ik haver, aki csak szúrkolni jött ki olyan szinten sérült,hogy az már nekünk fályt!!!!! Koponyaalapi törés,csigolyatörés, tüdõsérülés, kóma! Szerintem mindenkinek elkéne gondolkodnia (akár versenyzõ, akár szurkoló), hogy 1-1 versenyen hol, és mikor mit csináljon!!!!!! Barátunkra csak 1 5-6, vagy max 8 méteres száraz fa dõlt rá!
Rá kell menni a biztonságra, mind a versenyzõknek, mind a verseny szervezõknek!!! Aki versenyt szervez gondoljon mindig a biztonságra!

QKY voltam csak 1 DH-s (FOURCROSSOS) a sok közül

#24
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

Igen. A Fekete Tekerés maradjon meg a megemlékezésnek, a maga meghittségével, alacsony számú résztvevõjével.

A CM viszont továbblép, mert csak akkor van értelme. A tömeg már megvan, de nincsenek szakemberek akik céljainkat tolmácsolni tudnák a hivatalnokoknak azok nyelvén. Ezért fog össze a CM szervezõgárdája és a Magyar Kerékpáros Klub! Segítsünk nekik mi is! <-- Klikk ide!


na, akkor nem vagyok én se hülye, ugy látom hasonló a gondolkodásunk a szervezõkkel. A lentiekben teljesen igazad van, ez így lenne jó...

#25
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

És õsztõl megszûnik a kerékpáros szigorú jobbra tartási kötelezettsége... Akkor mi lesz...!? - megmondjam... Semmi! Mert ugy sem tudjuk majd érvényesíteni, mert visszajutottunk az alapponthoz hogy az életeddel fogsz játszani... És tényleg valamilyen módon ezekkel a szabálokkal kellene megismertetni az autós népet...

Igen. A Fekete Tekerés maradjon meg a megemlékezésnek, a maga meghittségével, alacsony számú résztvevõjével.

A CM viszont továbblép, mert csak akkor van értelme. A tömeg már megvan, de nincsenek szakemberek akik céljainkat tolmácsolni tudnák a hivatalnokoknak azok nyelvén. Ezért fog össze a CM szervezõgárdája és a Magyar Kerékpáros Klub! Segítsünk nekik mi is! <-- Klikk ide!

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#26
Bálna

Bálna

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.708 hozzászólás

...mert sajnos még mindig sok autós birka van akinek elképzelése sincs róla, hogy elsõbbségadási kötelezetsége van jónéhány helyen a kerékpárossal szemben.


És õsztõl megszûnik a kerékpáros szigorú jobbra tartási kötelezettsége... Akkor mi lesz...!? - megmondjam... Semmi! Mert ugy sem tudjuk majd érvényesíteni, mert visszajutottunk az alapponthoz hogy az életeddel fogsz játszani... És tényleg valamilyen módon ezekkel a szabálokkal kellene megismertetni az autós népet...

#27
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Látod Hápi te nagyon jól látod az én parámat a rendezvény kapcsán.
De amint látod azért nem nyomjuk ezerrel még mindenhol, mert én sem szeretnék több ezer fõs tömeget.
És szintén folytatjuk a hagyományunkat, hogy a kerékpárútakat használjuk, mert véleményem szerint ezekre kell felhívni a figyelmet, mert sajnos még mindig sok autós birka van akinek elképzelése sincs róla, hogy elsõbbségadási kötelezetsége van jónéhány helyen a kerékpárossal szemben.

#28
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Az addig ok, hogy hírdesssük. De vigyázni kell, mert a mai viszonyok között könnyen össze lehet rántani több ezer kerékpárost. Ha túl sokan leszünk a Fekete Tekerés nem veszíti el eredeti célját? Az eddigi pár száz fõs tábor békésen, csöndben, nagyobb dugó okozása nélkül tudott megemlékezni szerencsétlenül járt barátainkról, ismerõseinkrõl. Ha összejön egy kissebb CM méretû ember akkor szerintem ez már nem lesz így.
Ennek ellenére én -bár még nem biztos- de jelentkeznék szervezõnek.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#29
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Leginkább rendezõnek.
de felrakjuk oda is.

#30
z_ferke

z_ferke

    új vendég

  • fórumtag
  • 9 hozzászólás
Helló,
nem akarjátok ezt felrakni a cm honlapjára?

Miben lehet segíteni?

#31
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Végetért a CM, íme a következõ gurulás:
Fekete Tekerés
Május 13. 11 óra Deák tér
Szórólap ha tudod terjeszd:
Elõre is köszi!

Ha valaki jönne segíteni, jelentkezzen itten.

#32
predom

predom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
... akkor itt volt egy jó cikk
... amin jókat nevethetünk is

Nagyon klasszak a képek is, galéria:
http://index.hu/gal/...lt/bicaj/&pid=3

#33
predom

predom

    vendég

  • fórumtag
  • 10 hozzászólás
ha már az indexeknél tartunk...

http://index.hu/poli...var/fekete0515/

ettõl aztán felmegy a pumpa...

#34
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás

Legalább nem beszélek félre.. :)
Viszont azt csak most vettem észre, hogy a dátum megváltozott a címben..


Igaz, figyelmetlen voltam az ápr. 22-e az a CM, de nekem is azért tûnt fel az idõpont, mert a címben eddig más volt, arra egyébként nem emlékszem, hogy mi.

Jó felkésüést!

Prohi

#35
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Legalább nem beszélek félre.. :)
Viszont azt csak most vettem észre, hogy a dátum megváltozott a címben..

#36
Lord_Leslie

Lord_Leslie

    Házigazda

  • globális moderátor
  • 17.297 hozzászólás
de.
Fekete Bárány........ Táltos Csacsi
.......+++Eladó "kacatok"+++...........:openarms: Lokálpatrióta Házigazda

#37
raycoon

raycoon

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.206 hozzászólás
Az a CM idõpontja lesz.. Ez egy másik megmozdulás. Vagy nem?

#38
Proha

Proha

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 342 hozzászólás
Lehet, hogy rosszul emlékszem, de nem április 22-re volt kitûzve a felvonulás idõpontja?

#39
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Jut eszembe.
Lesz idén is..

#40
lor

lor

    phorumus maximus

  • globális moderátor
  • 24.199 hozzászólás
en nem szoktam itt olvasgatni
van ugy, hogy egy evig siman nem nezek be ide.

amit en irtam az egy konkret baleset miatt volt.
nagyobb teljesitmenyu szalaknal lathato nemi keslekedes ~2-3 sec.

kis teljesitmenyunek is van csak nem lathato.
az uveg olvadasi homersekletetol fugg az egesz.


de ez itt off

NE ÍGY! NE ÍGY!

borzasztus falánkusz
lor-inc g-boxx designer
. . .sár. . .nem haldoklom, így élek. . .k.rva 3mm...