Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Ne legyen több haláleset - Felvonulás: 2006. május 13. 11:00

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1663 hozzászólás a témában

#1
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás
Ha tudtok gyertek szerdán este hatra a Hõsök terére! Onnan közösen áttekerünk a Millihez és ha akarjátok alá is írhatjátok a megmentéséért a petiociót!
Részletek itt:
http://bikemag.hu/content/view/220/10/
Ez most komoly! Már tervpályázatot is kiírtak a terület hasznosítására! És nem az eredeti funkcióját fogja megõrizni, ha megvalósul :(

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#2
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Köszi! leszedtem a képeket a képtáradból! De jó h neked már befejezõdtek a vizsgák!

Jóó? 3 hét "pihi", és jöhet az államvizsga. :)

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#3
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Köszi! leszedtem a képeket a képtáradból! De jó h neked már befejezõdtek a vizsgák!

#4
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Ez tök jó! Köszi szépen!

Hápi: mikor teszed fel a képeket?

Ó, elnézésedet kérem, de végre sikerült kialudnom -ha nem is teljesen- a vizsgaidõszak fáradalmait. :) És jöhet az erõgyûjtés az utolsó nagy nekifutáshoz.

Na a kért képek itt!
Örülök, hogy ilyen sok BMFTs volt, és megismerhettük egymást. Köszönet a szervezõknek a szervezésért (Flame és Rave Ace -remélem jól emlékszem a nevekre)
És bizonyítandó, hogy ott voltál (remélem te vagy az aki kérte a fotót):
Feltöltött kép
Ha kell eredetiben küldj egy mailt és átküldöm.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#5
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Ez tök jó! Köszi szépen!

Hápi: mikor teszed fel a képeket?

#6
Cseya

Cseya

    vendég

  • fórumtag
  • 111 hozzászólás
Itt a vágott videó, köszönet Bocmoknak.
http://web.interware...ketetekeres.wmv

#7
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
:) én felvettem videóra, ill felvetettem mert nem voltam itthon. Sztem ezt is bedigizi vki és fent lesz a neten...

#8
apa

apa

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Sziasztok! Rajta vagyunk a tv2-ön!! Válaszd ki a tények mûsort és ott meg lehet nézni 11 perc 50 másodpercnél kezdõdik. www.tv2.hu. Nem valami hosszú, és a felvételen sem nagyon látszunk. De érdemes megnézni.

#9
apa

apa

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Hali!! A tv2-nek nincs hiradó része, szerintem a tényekben volt róla. Az meg meglesz a www.tv2.hu oldalon felvéve. Remélem legalábbis.

#10
apa

apa

    vendég

  • fórumtag
  • 16 hozzászólás
Szasztok!! Tettem fel képeket!! www.kep.tar.hu/rabbit5

#11
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Megtaláltam köszi!

Nem voltunk sokan de így is kellemes volt én csak a dózsig tudtam a társasággal menni. tv2 esti híradó-ban lesz riport...

...a kelly's klub 2 topikban kicsit részletesebben írtam.

Rave_Ace, Hápi: Örülök h megismerük egymást!

#12
gyömrõi

gyömrõi

    vendég

  • fórumtag
  • 166 hozzászólás
V. ker., Erzsébet tér, közvetlenül a deák mellett.
www.montalk.net :matrix:

#13
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Asszem vmit elnéztem. A bajcsi és podmani sarkáról van az indulás? ezt a keresztezõdést néztem meg, de legrosszabb esetben ha jön a menet csatlakozom...

Hol van a gödör?

#14
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Na a részletek:
11-kor indulunk a gödör mellõl, az útvonal:
Bajcsy-Podmaniczky- Dózsa György út- Hõsõk tere-Városliget-Stefánia Hungária- Lágymányosi híd-Felsõ rakpart- Tabán

Idén is kerékpár úton megyünk, kérünk benneteket feketében gyertek.
Ha valaki szeretnétek segíteni a lebonyolításban gyertek 10 re !
Köszi!

Én megyek, segítek is szívesen, de fél11 elõtt nem érek oda.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#15
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
...megnéztem térképen és már tom hova kell mennem. bár nem mintha ddig írt vna vki ide... :S

#16
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
Hova?
A start az ott a deák mellett van ahol a nemzeti lett vna? szal ha a hõsöktõl végig jövök az andrássy-n akkor a nagy keresztezõdés a deák elõtt...

A dózsára mikor érnénk? Azért kérdem mert itt lakok attól nem messze és nem tok végig menni mert sietnem kell de el akarok menni legalább az elejére.

Ugye nem lesz tökölés h 11kor várunk 30 percet h megjöjjenek az emberek és nagy nehezen délben indulás???

#17
Rave_Ace

Rave_Ace

    Dömdödöm

  • globális moderátor
  • 3.201 hozzászólás
Na a részletek:
11-kor indulunk a gödör mellõl, az útvonal:
Bajcsy-Podmaniczky- Dózsa György út- Hõsõk tere-Városliget-Stefánia Hungária- Lágymányosi híd-Felsõ rakpart- Tabán

Idén is kerékpár úton megyünk, kérünk benneteket feketében gyertek.
Ha valaki szeretnétek segíteni a lebonyolításban gyertek 10 re !
Köszi!

#18
vendég_rainman_*

vendég_rainman_*
  • vendég
ennyire nincs érdeklõdés?? Ki jön holnap?

#19
Hápi

Hápi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 952 hozzászólás

Ugye senki nem felejtette el?
Szombaton 11 órakor a Deák téren találkozunk!

Nem felejtettem el, de sajna még kétesélyes. A több esély a részvételen van.

"A kerékpáros nem az autós ellensége, hanem olyan autós, aki már megtette az elsõ lépést a jó irányba!"(Karlovitz K.)
Rákosmente KerekSE;


#20
lensver

lensver

    bentlakó

  • fórumtag
  • 5.944 hozzászólás
Majd nézzetek át ide is: http://forum.bikemag...8931#post438931
Kérlek SEGÍTSETEK!!! Ellopták Giant Anthem 1 (2008-as) 18 colos bringámat. Fekete/bronz színben - ebbõl csak ez az egy volt MO-on! Ez a bringa volt az: http://bikemag.hu/teszt/giant-anthem-1 Ha láttok ilyet apróban, légyszi szóljatok! Megtalálónak jutalom.