Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike and Ski Park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#21
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
jajj..... a Strabagtol megkérdem ( ott dolgozik a haverom apja,)  meg még   az egyik ismerösünk az valami épitészi genyo , attol is meckérdem, dee a tudakozot is meglehetne kérdezni, vagy az Arany oldalakban is

#22
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hát ezt igazán megköszönném!

#23
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
tbertalan: egyik haverom apja építészmérnök v. v.mi hasonló.õt effetleg +kérdezhetem hogy nincs e neki v.milyen geológus v. földmérõ ismerõse

#24
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Köszi, a dicséret, meg bíztatás csak jól jön! ;D ;D ;D

#25
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
MG, fel is költözöl majd a pálya kedvéért? Miért hagynád ott a SAUH-i csodaparkot?

tbalazs, nem gyõzheted az állandó köszöngetést a segítségért..  :D  geológus, földmérõ? hát az nem sok akad, de reméljük találtok hamarosan!

#26
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Az igazság az hogy amig nem sikerült minden engedélyt beszerezni, addig nem lenne publikus a hely, mert akkor valaki más elveheti a területet valami másra: pl lovardát is akarnak itt csinálni!!
Szóval ha már biztos lesz minden akkor majd feltétlenül ti lesztek az elsõk akik megtudjátok!

#27
MG

MG

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Sok szerencsét! Ha elkészül én feltétlenül fogok járni oda bringázni.

#28
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
Végülis hol lessz ez a park????????

#29
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Mér vagy ilyen gonosz? ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Nekem eszembe se jutott ilyen! ;) ;) ;D ;D ;D 8) 8) 8) ;D ;D ;D ;D

#30
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
megveszed a száz éves bérleted és lelök a szakadékba  ;D   tiszta haszon ;D

#31
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hát a 100 éves bérleten még nem gondolkoztam, de jó ötlet!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Persze minden segítséget örömmel fogadok! Majd pontosítunk még!!!

#32
dualbiker

dualbiker

    vendég

  • fórumtag
  • 51 hozzászólás
Lehet majd venni 100 éves bérletet?
majd ha +öregszem kibotorkálok a járókeretemmel,leülök egy padra(remélem lesz) és nézem a fiatalokat.néha + beállok egy-egy dh versenyre ;D
Komolyan: ha bármiben tudok segíteni (és persze tudok) akkor nagyon nagy lelkesedéssel megyek csak szóljatok!
ezeregyszerre is: SOXERENCSÉT!!!!!!!!

#33
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Az az igazság hogy kb 8500 m3 vízre lenne szükség ahhoz hogy itt egy normális sí lehetõség legyen és ahhoz hát egy közepes méretû tó kellene!!! Na meg az egész rendszernek úgy kellene kinéznie, hogy azt a vizet amit "el locsolunk" valahogy vissza is kapjuk= nem kell, csak visszaforgatni!!

#34
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
majd sürün köpködünk :D
gondolom ez a pály egy hegyen lesz és ott feltételezhetöen lesz viz... max kutat kell ásatni/ásni... vagy valami patak csak van...

#35
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hello!

Új kérdés merült föl: mégpedig a sípálya hóágyúzásásval kapcsolatban: iszonyat mennyiségû víz kell a területhez, hogy itt hóágyúzni lehessen! Ehhez, meg valami tó szerû kéne ami lehetõvé tenné hogy ne közvízbõl mennyen a dolog!
Van valakinek: Geológus illetve földmérõ ismerõse, mert ha igen akkor légyszi privátban beszéljünk! Fontos lenne!
Köszi!

#36
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Milyen söförre, gondolsz?
Egyébként van egy nõvérem aki egész jól néz ki! Bár nekem nem tetszik!!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#37
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
amit mondunk??? ;D ;D  remélem jo nö lesz a soför  ;D ;D

#38
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
ok! Makjd számítok a segítségre! Lesz egyébként földgép, de az azt csinálja amit mi mondunk neki! Így nem nekünk kell két kézzel kiásni! ;) 8) 8)

#39
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
Sok sikert!!! és majd ezeket a pályákat mi(bicajosok) csináljuk, vagy ugy ,mint káposztáson,kijöttek bobcattel és felturták.... gondolom valamennyit nekünk is kell, de nem mindegy, hogy mondjuk egy ugratot átalakitani vagy megépiteni.... amugy tudnék pár embert akik segitenének innen Káposztás megyer 1,2 és környékéröl... meg szerintem majdnem mindenki... szoval ha kell, akkor megyünk 8)  ;)

#40
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Én/mi mindent el fogok követni hoyg a dolog összejöjjön! Elvileg nem rajtam múlik hanem hogy a különbözõ hatóságok hogy fognak együtt mûködni!! Köszi elõre is a segítséget! Majd élesben szólok!!