Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike and Ski Park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#81
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Ja és kb 2003-4 tele! Attól függ mennyíre szívóznak a hatóságok!! Elsõsorban az erdészeten múlik!

#82
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Maga a park ingyenes lesz! Csak majd a felvonóért kell fizetni! Na meg ha kaját, piát alkatrészt stb vásárolsz! Igazán komoly külföldi cégekkel egyeztetünk hogy legyünk a viszonteladói! Lesz valószínû 2 CC pálya ahol kaphatsz mágnest amivel egy számítógépen utána én ki tudom nyomtatni a körideidet illetve ilyn óra lesz a DH 4 cross pályán is!!!

#83
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hali!

Én kívánnok nek(tek)ed nagyon sok sikert, kedves tbalazs (és társai), az egész Pest megyei bringás társadalom örömmel látna, és használna egy ilyen területet!
<<lehet bicajozni kijelölt direkt Mountis utakon, kb 100km hosszan>> ha ez igaz, akkor....hááát, nemistudom....lehet majd bérletet venni? ;D  ;D
Egy nagyon fontos dolog!  Ha nem lesz egy komoly CC-s pálya akkor...akkor bizony megnézhetitek magatokat... ;D :D  :P

Kár hogy épp most utazok el, amikor ilyen fontos dolgokban kell......ááááá, nah mind1, 1hét és jövök, addig elnemond, hogy hol van!


pá: byke


#84
dirtboy

dirtboy

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 240 hozzászólás
Hali
és ez a COOL PARK mikor lesz kész???
Mennyi lesz kb a belépõ vagy nem tudom itt mit kell majd venni??
dirtboy

#85
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
A terület annyira hogy elvileg bármit lehet! Ez azt jelenti hogy lesz 2DH 1 -2 nagyon komoly 4 cross stb amit mi alakítunk ki bizonyos területen(nem kicsi)!
A felvonó: 1-2 ülõszékes2-vagy 4 személyes frlvonó mai nyáron Mounti, télen sí! Hát mivel ez nincs ingyen, pénzes lesz!

#86
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
ÉS mennyire lesz a terület a tiétek? Szóval lesz mód pl. arra, hogy north shore pályákat alakítsunk ki ott?

"Felvonóban" mégis kb mire gondoltatok?
Gondolom ez fizetõs lesz persze..?

#87
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Sajnos ebben nem tudok segíteni de szerintem gyorsan ide tudsz jönni, Bp vonat aztán már csak egy kis bemelegítés és már kinn is vagy a pályákon!!!

#88
Tyito

Tyito

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.067 hozzászólás
tbalazs írta:

vagy ajánlhattok


Na Én azt ajánlom,hogy közel legyen ám Szegedhez!!  >:(  >:(  >:(

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Tyito

#89
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Persze hogy közel, nagyon is! kb 10 perc bp tõl bicajjal! Még kb 2 hét és fölfedem hol!:)
Bármit kérdezhettek vagy ajánlhattok csak a hely titok:)


#90
Stormbringer

Stormbringer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.754 hozzászólás
Remélem legalább Budapesthez közel van, Visegrád, Szentendre, Budai-hg. felé...

#91
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Ez komoly!!! Helyet azért nem mondok mert nem szeretném ha valaki hasznot húzna belõle!
Legyen az elég hogy komoly és már néhány dologban meg is tudtunk egyezni az erdészettel!
lehet bicajozni kijelölt direkt Mountis utakon, kb 100km hosszan illetve rá lehet majd menni különös óvatossággal a tíúrista utakra stb!

#92
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Na de ez most tényleg komoly? Mert akkor kezdem elhinni, hogy Európában élünk mi is. ;D
Hol lesz a hely tervbe véve?

#93
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
ez egy nagyon kíváló ötlet soksikert a megvalósításában!!!!!!!!!!!! 8) 8)

#94
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Mounatinbike és Sí parkot létesítünk Bp mellett!! Felvonóval, kialakított CC, DH, 4cross, túra, triál pályákkal!  Kerékpár bolt, szervíz, kölcsönzõ, valami büfé stb lesz helyben, illetve síkölcsönzõ, bolt, hütte, stb.
Várok ötleteket és észrevételeket a dologgal kapcsolatban!