Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike and Ski Park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#41
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
A próféte beszéljen belõled Zsuzsi!!!!!!!!!!!

#42
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Ez mind nagyon szépen hangzik, már túlzott is... én meg szkeptikus vagyok. Ha csak abba gondolok bele, hogy síileg/snowboardilag mit sikerült eddig összehozni (pályára értendõ) kis hazánknak, akkor bennem a félsz, hogy hamvába hal az egész. Fedett parkról is szó volt, aztán semmi.
Én nagyon remélem, hogy összejön a tervetek, amivel tudunk, támogatunk titeket. Bár sajna nem rajtunk fog múlni a megvalósulása.
Ha lesz én télen-nyáron, éjjel-nappal ott leszek. Talán 1X majd lesz félcsõ is itthon és atom ugrató, és talán megérjük azt is, hogy a snowboard magyar bajnokság nem Ausztriába lesz...

#43
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Köszi szépen, majd megbeszélhetünk valamit! Abszolút komolyan gondoljuk és nem akarjuk hogy feledésbe merüljön, sõt! Az lenne a cél hogy minél elöbb megísmerje az egész ország! A videóról majd még beszélünk, ha már megkezdõdnek a földmunkák! Majd 1ébként akkor várok mindenkit szeretettel, hogy elmondjam pontosan mi hol lesz és utána még lehet rajta változtatni! Gondolom sokatokat érdekel hogy ott menjen/edzen amit õ talált ki!

#44
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Vazze!! Mik vannak?
Beg Sporttárstól hallottam, hogy mi is folyik ebben a topicban.

Elõre is sok sikert kívánok nektek, nameg jó bevételt (ezsem utolsó) ;)

Írtad, hogy segítsünk tanácsokkal, ötletekkel...

Én azt tanácsolnám 4X pályailag, hogy szakítsatok a hazánkban már "jól" bevált trenddel.
- Olyan pályát kell építeni amin minden ugrató, letörés megugorható mindenkinek, lásd VK, VB futamok. Nem pedig olyat mint a veresi "benõtte a gaz a traktornyomot" Fourcross pálya. Az igazi, jó pályák teknikásak, de teljesíthetõek, ha gondolod adok videókat a VK futamokról ahol kilehet elemezni, hogy milyen is egy fasza 4X pálya.

Régebben, kb3 éve olvastam valahol, asszem a Népszabiba, hoyg a Normafát, János-hegyet is megoldották volna egy Fun parknak, persze nem az egészet, hanem csak egy részét, de ez feldésbe merült, remélem a Ti elképzelésetek megvalósul és a lehetõ legjobbet hozzátok ki belölle.

Palmer

#45
zsomi

zsomi

    vendég

  • fórumtag
  • 221 hozzászólás
azért az hogy 2 DH pálya lesz kialakitva, az nem csak az jelent(het)i, hogy annyi lesz, mert biztos lesz olyan, hogy "nézd, ott is le lehet menni".A fogas környékén hány pálya lehet?20-30 szerintem van.Mire lesz kb engedély, hogy hol lehet bicózni; az egész környéken, vagy valami határ lesz, hogy oda nem szabad már menni? Lehet hogy nem tudsz válaszolni mindenre, csak a lehetõségek KB.

#46
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
Ras kössz majd megnézem, mert nagyon idegesít, hogy hosszu ö helyett mindig azt írja ki!

#47
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Majd ha meglesznek az engedéjek, mindenképp szólok és akkor itt tarthatjuk a gyûlést na meg egy kis fantázia is kell! ;D 8) ;D 8)

#48
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
tbertalan ez egy tartalmas és komoly hozzászólás... van értelme? amúgy szerintem rosszúl van beállítva a kódlap a windowsban

#49
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
hát nem is töled kérdeztem hanem vki olyantól aki tudja, hogy mi lehet a gáz.

#50
Andix

Andix

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.380 hozzászólás
Ha megvan a hely szólj... Szerintem ha már konkrét lesz, nem kell sok, és elsül az emberek fantáziája.. Persze sokan a fórumról is szívesen segítenek majd bármiben (én is pl... már ha tudok)... Úgyhogy hajrá!!

#51
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Köszi! Megpróbálom a legjobbat kihozni a terepbõl!!! ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

#52
Paraferee

Paraferee

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.001 hozzászólás
t.tbalazs!

Sok sikert kívánok a munkákhoz!
No és majd rengeteg havat! ;)

PéeF

#53
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
sajna erre nem tudok válaszolni! ;D 8) 8)

#54
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
az mitöl lehet, hogy némelyik betüm  helyett amit írok "&#337" ír?

#55
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
Király!!!  ;D

Felvetem a Tamnak is!!!  ;)

#56
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Lesz valami kezdõ pálya is, bár attól függ miben mert 2 DH és 2 4cross pálya lesz csak de cc lesz több na meg ilyen túra útvonalak!
Felõlem beszélhetünk még errõl a csapat dologról!

#57
tbertalan

tbertalan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.436 hozzászólás
És lesz nehéz és kezdő pálya is? sok sikert mert szerintem elég sokan igénybe fogják venni, mert nem kell messzire menniük a bp-ieknek. m,ert igazán jó pályák bp közelében nincsenek!

#58
Major

Major

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.320 hozzászólás
JELENTKEZEK!!!

Szívesen jelentkeznék a pálya(ák) kijelölésében!!!  :)

Ami még eszembe juott:
Nem lehetne ez a BMFTeam "hivatalos" pályája ? ? ? Azaz mi nagyon sokat és sokan járnánk oda, rendeznénk ott együtt versenyeket (ti meg mi együtt)  meg akár a mezre is felrakhatnán az emblémát!!! Ezzel szemben mi telán egy picit olcsóbban járhatnánk oda!!!  :) Vagy ilyesmi!!! Ha esetleg érdekel a dolog dumálhatunk majd róla!!!  ;)

#59
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
A sípálya kb 800-900 méter lesz ha nyíl egyenesen mész le! De a Mountis majd még kialakul! Majd akinek van kedve az jelentkezzen és közös ötletek alapján majd élesben eldöntjük mi hol legyen!

#60
Bogyo

Bogyo

    vendég

  • fórumtag
  • 60 hozzászólás
Sok sikert