Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Mountainbike and Ski Park

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
93 hozzászólás a témában

#1
PR

PR

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.651 hozzászólás
  • LocationRákosmente
Mé ne jönne ki, a Kékes pálya is kijön 3 milliárdból (állítólag)

#2
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
Zsuzsi: telleg szep kezdemenyezes, de olvasva, hogy mi mindent gondolt ki az illeto, errre meg a lotto fonyeremeny sem eleg.... mibe van egy felvonos, stb? meg nemhiszem h a zööödek belemennenek ilyenbe, mikor mar az **** a csoruket, hogy odatoljuk az arcunkat a janira....
de telleg szep kezdemenyezes, de az ilyenek magyarorszagon a burokracia miatt alapbol halalra vannak itelve, meg az erdeklodes hianyaban szintugy. mert szep h megepul, de fizetos lesz? vagy nonprofit? akkor ki tartja el?
mert mi meg egy nyamvadt jegyet nem vagyunk kepesek lyukasztani a fogason, nemhogy KP-t fizetni valakinek is....

#3
piet

piet

    vendég

  • fórumtag
  • 23 hozzászólás
Szervusz Tbalázs!
Sokszor járkáltam már a Németországi Bikeparkokban,és mi lenne ha :egy kis "Gyakorlóteret" épitenétek oda?mármint ugy hogy egyes ugratókat(http://www.bikepark-...urs.htm<---ezen az oldalon vannal képek amire gondolok!)Nézd meg és majd mondd meg a véleményed!
üdvözlettel

piet

#4
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
Miért röhögtél rajta? Igenis miért ne lehetne vkinek 1 ilyen terve, amit megvalósíthatna? Ha csak arra gondolok, hogy milyen nehéz néha engedélyt szerezni 1-1 versenyre, akkor simán lehet, hogy ezen bukott meg! Kérdezd csak meg JDP kartársat, õ a megmondhatója miért nincs Esztergomba új pálya. Mert 1 db emberke nem engedélyezi a kõrnyezetvédelemtõl. És hiába van az összes fõerdésztõl és mindenkitõl támogató engedélye, hiába kuncsorognak és ajánlanak bármit, 1 tetü miatt nem lehet és kész. Ennyi. Vagyis ne ítélj elsõ látásra!

És tisztelettel kérem a lottómilliárdos illetõt, hogy építsen nekünk 1 ilyen parkot!

#5
thez

thez

    maximus

  • fórumtag
  • 26.354 hozzászólás
hmm ;D vegigolvastam nagyjabol a topikot, most hogy igy elojott, majdnem annyit rohogtem rajta mint a tbertalan2 es tsai topikon. mekkroa vicc az egesz ;) vmi nagy pojjenmester fantaziaja... de nemrossz alom ;)

#6
Shaun_Palmer

Shaun_Palmer

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.323 hozzászólás
Nekem is pont a napokban jutott eszembe a topic, mikor azon álmodoztam, hogy hová menjek majd bicózni, ha jó idõ lesz, de addig is hol lehetne a közelbn jó terepen síelni/sznóbórdozni

#7
vendég__*

vendég__*
  • vendég
Hát csak most találtam a témát de úgy látom meghalt a terv, mert már lassan egy éve nem szólt senki a témához! Pedig jó lett lett volna :'(

#8
-kisvajda-

-kisvajda-

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.269 hozzászólás
nem akarom senkinek lelohasztani a kedvet de en nem nagyon hiszek ebben...azthiszem egyinkunk sem olyan tajekozatlan hogy nem hallotunk volna rola valami infot mashonnan is, nemde?! azhiszem ez elegge nagyszabasu dolog ahhoz hogy senki netudna rola... ha valai csoda folytan lesz ilyen..akkor hajra, de en nem hiszek benne........

azert van egy jo hirem a ds/dirt arcoknak...Bp, ha minden igaz lesz uj palya...es ez nem csak igeret!!!! ;D

#9
sala

sala

    Telóguru

  • fórumtag
  • 13.236 hozzászólás
  • LocationSvájc
MOst találtam rá erre a topicra engem is felvillanyozott az ötlet.De!
Mik a fejlemények?

#10
mrc

mrc

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 295 hozzászólás
tbalazs: nincs valami jo hired ?
(a nagy csond es titkolodzas meg a vegen gyanut kelt bennem...)

#11
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hello

nem kell megilyedni, nem veszek el senkitõl semmit, csak vannak némi problémák a kivitelezéssel illetve az engedélyezéssle!
Gyors számítások alapján nem tudunk felvonót építeni, ha nem tudunk sípályát csinálni, de ismerve a Magyar viszonyokat(nem most:)): nincs sok hó és így kell hóágyú: ami azt jelenti hogy egy amolyan tó kéne ahova visszafolyik a víz illetve ahonnan lehet kivezetni a hóágyúzáshoz szükségeset!
És ebben csak az a gáz hogy a Budai hg mint karsztos terület, elég nehéz ilyet csak úgy kitalálni!
Szóval nincs pánik, meg lesz a dolog, csak az elején néhány komolyabb akadájba ütköztünk!

#12
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
lehet hogy már a pályát is elkészitette és elöre begyakorolja...1 év mulva mindenki ott csodálkozik a pályán, hogy milyen tuti,ö meg ilyen lightosan fogja küldeni...csukott szemmel...

#13
mbalazs

mbalazs

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 349 hozzászólás
na van valami??? megvannak a jogok az épitkezésre??

#14
David007

David007

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 970 hozzászólás
van valami fejlödés???

#15
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Ne izgulj, csak azért nem írok, mert semmi komoly fejlõdis nincs (sajna) a dologban!

#16
Byke

Byke

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Hi All

tbalázs: nyugtass meg kérlek, hogy ezalatt a 4nap alatt nem történt semmi (negatív) változás, és minden a legnagyobb rendben zajlik a théma körül!
Ugyeeee?
szóljál azonnal ha lapátolni kell ,vagy valamit segíteni, mert akkor mi azonnal ott termünk!! ;D

bye


#17
tbalazs

tbalazs

    vendég

  • fórumtag
  • 86 hozzászólás
Lesznek ugratók, meg minden, szerintem egyébként az lenne a legjobb, ha, mikor megvan minden engedély, megdumálnánk egy idõpontot és akkor kijönne mindenki aki akar valamit itt csinálni, és akkor kijelöljük a pályákat, meg ilyesmi! De ahogy bölcs barátom mondta: mindent a maga idejében, mert a hatóságok nem sietik el a dolgot!!!

#18
Sonka_Zsuzsi

Sonka_Zsuzsi

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.342 hozzászólás
a kis reakciós Phyree  :P

#19
Phyree

Phyree

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 251 hozzászólás
Tényleg sok szerencsét, ha kell gyûjtünk aláírásokat, megyünk tüntetni, feláldozzuk mások életét, csak valósuljon meg a dolog.
Ja, és a pályákkal kapcsolatban úgy lenne jó, ha esetleg a helyre Ti is pályázatpkat írnátok ki, és akkor több alternatívát kiértékelve lehetne kiválasztani a legjobb(ak)at.
Mindenképpen el kell kerülni a Veresi esetet!
DH-nál meg úgy lenne jó, hogyha a pályák összetettek lennének, lehetne többször választani merre menj, így a nehezebb részek kikerülhetõk, stb, de persze minek beszélünk elõre midnenrõl, azt se tudjuk mi van ott. Majd mindent a maga idejében...

Várjuk a további infókat!

CCzni meg bárhol lehet...  ;D Najó visszavonom, de komolyan mon...dsss


#20
yanee

yanee

    vendég

  • fórumtag
  • 203 hozzászólás
rere! nem lesznek letörések, ahol lehet ugrálni? vagy esetleg dirt pálya? ::)