Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Milyen markolatot?

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
529 hozzászólás a témában

#121
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
ha meg nem akkor vehetsz x ezer forintért:D

egyébként én ugy veszek markolatot, h olcsó legyen és puha mint a takony....most csavaros zoggie van (koponya mintás:D ) olyan 1300ft volt
én valahogy sajnálok érte 5-6 ezer forintot

#122
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás

-Mert addig oké hogy valahogy felrakom úgy hogy talán sohatöbbet nem tudom leszedni,de mivan akkor ha pld váltó vagy fékkart akarok cserélni....?:chin:

-Szétkell gányolni a markolatot vagyis elvileg 70% hogy kukázható,és vehetek másikat x ezer Ft-ért.:wtf:


Fecskendõvel alányomsz vizet és általában (99%) gond nélkül lejön.

#123
TREKs Atesz

TREKs Atesz

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 789 hozzászólás
Üdv mindenkinek.

-Én is a csavar rögzítéses markolatra tenném le a voksot.

-Mert addig oké hogy valahogy felrakom úgy hogy talán sohatöbbet nem tudom leszedni,de mivan akkor ha pld váltó vagy fékkart akarok cserélni....?:chin:

-Szétkell gányolni a markolatot vagyis elvileg 70% hogy kukázható,és vehetek másikat x ezer Ft-ért.:wtf:

-A csavarosnál viszont annyi hogy csavar kilazít,markolat lehúz a kormányról,váltó v fékkart esetleg kormányt lecserél,markolat vissza rak,csavarral rögzit éés kész is.:D
TREK bike-on szebb az élet!!:cool2:

#124
MJani01

MJani01

    maximus

  • fórumtag
  • 15.907 hozzászólás
  • LocationSzékesfehérvár
b+ szivacs stiftes papírrragasztóval felrakva. Nem forog, nem mozog, 12ekm.


A sebesség mindent megold.

 


#125
Maggi

Maggi

    maximus

  • fórumtag
  • 13.648 hozzászólás
nekem a porfestés szerû oval kormányon semmmivel nem maradt meg a markolat, maradt a csavaros

#126
H.Zoli

H.Zoli

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.857 hozzászólás
Én most ESI markolatot raktam fel, arra az volt írva, hogy fújjam be ablaktisztítóval és úgy rakjam fel, azután hagyjam 24 órát pihenni, hogy elpárologjon a cucc.. A végén az utolsó 2 centit még úgy is elég combos volt feltolni, de felment, megszáradt és most mintha oda lenne hegesztve. Fogásra hasonlóan jó mint a WCS, csak sokkal masszívabb habosított szilikonból készült.
A WCS-t én is hajlakkal tettem fel.

#127
gaboca1

gaboca1

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 2.348 hozzászólás

szivacs eddig nekem nem jott be - ill ez rogzitheto?

ha a szivacsszerusegnel vagyunk - a kornyezetemben tobben ajanlottak a handeezt (made in usa - persze :D ). http://bikemag.hu/sh...abgumi-markolat

ez milyen...? bar maradnek a rogzitett dolognal. idegesit, hogy elmaszik a markolat.

Szuper erõs hajlakkal befújod a kormányt és feltolod rá a markolatot, nem mászkál.

#128
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Nekem is ilyen markolatom van, nagyon jó, tényleg nem csúszik el és tapogatni is jó :D csak ajánlani tudom, sokkal jobb mint a szivacs.


no akkor lehet en is kiprobalom, mert vagy baromi eros lobbyval rendelkezik, vagy tenyleg jo, es mindenki ezt ajanlgatja :)

#129
kipage

kipage

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.954 hozzászólás

szivacs eddig nekem nem jott be - ill ez rogzitheto?

ha a szivacsszerusegnel vagyunk - a kornyezetemben tobben ajanlottak a handeezt (made in usa - persze :D ). http://bikemag.hu/sh...abgumi-markolat

ez milyen...? bar maradnek a rogzitett dolognal. idegesit, hogy elmaszik a markolat.


Nekem is ilyen markolatom van, nagyon jó, tényleg nem csúszik el és tapogatni is jó :D csak ajánlani tudom, sokkal jobb mint a szivacs.

#130
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Van lockolható,Ritchey-tõl..Nagyon jók szerintem,én simát használok,meg vagyok vele elégedve ;) Van belõle sima,és ergo is...
http://www.bikefun.h...ts_locking.html

#131
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
szivacs eddig nekem nem jott be - ill ez rogzitheto?

ha a szivacsszerusegnel vagyunk - a kornyezetemben tobben ajanlottak a handeezt (made in usa - persze :D ). http://bikemag.hu/sh...abgumi-markolat

ez milyen...? bar maradnek a rogzitett dolognal. idegesit, hogy elmaszik a markolat.

#132
adamszeged

adamszeged

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 274 hozzászólás
Tudtok olyan markolatot,ami szivacsból van,natúr színben...tehát nincs színezve...féltesomnak kéne,akinek kicsapja a kezét a markolat...vagy cérnábol varrt kesztyûbe tekerhet,vagy ez....

#133
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs

Amennyiben van a Factornak, akkor bármelyik partnerüzletében, vagy közvetlenül a webshopjukból.


koszi, rakerdezek emailben... neztem mar naluk, de perpill nincs.

esetleg vmi olcsobb itthon is beszerezheto alternativa?

#134
Pro Bike Gear

Pro Bike Gear

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.662 hozzászólás
Milyen markolatot?
Az én válaszom: könnyût:D! BBB Multifoam 100mm-re levágva 16g/pár!
Szerintem kényelmes is...

#135
Valeria Victrix

Valeria Victrix

    Isten ostora

  • fórumtag
  • 9.274 hozzászólás
Amennyiben van a Factornak, akkor bármelyik partnerüzletében, vagy közvetlenül a webshopjukból.


#136
arn

arn

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 7.205 hozzászólás
  • LocationBécs
itthon hol lehet odi rogue markolatot venni? szallitassal sokallom az arat, akarmilyen jo is.

#137
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
alábbi linken látható parafa markolat kellene:
http://www.fastboycy...ssless-butt.jpg
itthon esetleg van ilyen?



#138
izomhod

izomhod

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.538 hozzászólás
középsúlyú markolatot keresek maraton felhasználásra, csavaros rögzítéssel kellene 3k-ig, és ne rázza szét a kezem a keró.

tudom, jó teleszkóp:)

#139
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
XC/túra felhasználásra keresek piros vagy zöld színû közepesen vastag markolatot. Nincs nagy kezem, M-es kesztyût hordok. Nyitott vagyok bilincses és sima rendszerre egyaránt.

Ajánljatok valamit, ami bevált!



#140
mof

mof

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 3.297 hozzászólás

A sebészkedéshez: "Cserélhetõ betétes tapétavágó kés" - magyarul: snitzer.
Vadi új pengével (200Ft/10db) szerinten nem nagyon van közforgalomban élesebb vágóeszköz!


gyémánt szeparáló;) fogtechnikai laborban dolgozom, van mindenféle szúró-vágó-daraboló-ujjdaráló eszközünk:)