mondjuk épeszű pénzt nem ad érte ![]()
Jelentkezz be Regisztrálj
Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)
#161
Írta 2016. június 23. - 15:49
#162
Írta 2016. június 23. - 13:54
Igen 50 körül árulják, de hogy lehet ennyire mellélőni az árát? (költői kérdés)
#163
Írta 2016. június 23. - 09:50
Sziasztok!
Segítség kellene.
Egy ilyen bringát ajánlottak nekem, de semmit nem találok róla a neten.
Kb. milyen árkategóriájú (mennyit ér?) a kerékpár.
Ha valaki ismeri mondana róla véleményt. Vagy esetleg a képek alapján is érdekelne a véleményetek.
Köszönöm
Üdv
Robi
Az eredetét nem tudom (valamelyik sportáruház sajátmárkás termékére tippelnék), de a felszerelése alapján 30 ezer körül lenne reális (ennek ellenére 45-50 között árulják). Főleg ezzel összehasonlítva ami 38 ezerért agydinamót, vállalható suntour trekking teleszkópót is tartalmaz és az osztrák Hervis sajátmárkás kerékpárja, szóval hasonló kaliber:
http://www.jofogas.h...055.htm?first=1
#164
Írta 2016. június 22. - 21:05
Sziasztok!
Segítség kellene.
Egy ilyen bringát ajánlottak nekem, de semmit nem találok róla a neten.
Kb. milyen árkategóriájú (mennyit ér?) a kerékpár.
Ha valaki ismeri mondana róla véleményt. Vagy esetleg a képek alapján is érdekelne a véleményetek.
Köszönöm
Üdv
Robi



#165
Írta 2016. június 02. - 15:23
Előkerestem, fékváltókar 32, fékek 15, váltók 20, én ennyiért vettem, nem egy helyről.
Köszi,plusz még a hajtókar-sor-lánc.
#166
Írta 2016. június 02. - 12:46
Dura 7800-as 2x10 szettet mennyiért érdemes hirdetni?Nincs szétkopva,a fvk elején a cserélhető borításon van benyomódás egy leeséstől.
Előkerestem, fékváltókar 32, fékek 15, váltók 20, én ennyiért vettem, nem egy helyről.
- Vejne kedveli ezt
#167
Írta 2016. június 02. - 12:09
Dura 7800-as 2x10 szettet mennyiért érdemes hirdetni?Nincs szétkopva,a fvk elején a cserélhető borításon van benyomódás egy leeséstől.
legyen 450 euró plusz posta, és németeknél hirdesd, mert ott az a népi meggyőződés, hogy ez a valaha gyártott legfinomabban működő da. Idehaza sokan a rejtett kábelezésre recskulnak, és az kompromittálja a 78-as vonalat.
- arpi07 kedveli ezt
#168
Írta 2016. június 02. - 09:38
Canyon Spectral 29 AL 5
rasti rusti
#169
Írta 2016. május 31. - 13:34
Dura 7800-as 2x10 szettet mennyiért érdemes hirdetni?Nincs szétkopva,a fvk elején a cserélhető borításon van benyomódás egy leeséstől.
#170
Írta 2016. május 27. - 19:20
a "custom handmade" és az a nyaktoldó valahogy nem egyeztethető össze ![]()
bár nem írja, hogy a méretezés egyedi lenne.
a kilómétert is csípem, majdnem olyan, mint a cent®írozás.
#171
Írta 2016. május 27. - 14:50
Az árról nem is beszélnék...mert minden annyit ér amennyiért el lehet adni...de gyerekek...ez mi? Fejcső toldó? ![]()
http://apro.bikemag....e-l345479.html#
- Vejne kedveli ezt
#172
Írta 2016. május 16. - 21:36
Sziasztok, rövidesen megválnék 2 db keréktől, érdekelne mennyit érnek:
Típusa:
-Vuelta airline crosser 1( 1db első 1db hátsó)
-Tárcsafékes shimano agyakkal
-26"
- Külső-belső gumikkal szerelve harcrakészen
- Shimano 8 sebességes lánckerékcsoprt
- Nincs törött küllője matricák épek
Köszönettel!
#173
Írta 2016. május 13. - 09:59
Sziasztok, van egy 2014-es Cube Cross Race cyclocross bicajom 62-es méretben, újszerű állapotban (csak kipróbáltam, max. 200km-t), és egy-egy teljesen új, dobozos Shimano SL-R780 váltókar és BL-R780 fékkar pár. Kb. mennyiért tudnám eladni őket? Köszönöm, B.
Linkek:
http://www.chainreac...4/rp-prod114113
Engem a váltókar szett érdekelne,ha olvasod akkor dobj egy üzenet,köszi.
#174
Írta 2016. május 08. - 20:31
Sziasztok, van egy 2014-es Cube Cross Race cyclocross bicajom 62-es méretben, újszerű állapotban (csak kipróbáltam, max. 200km-t), és egy-egy teljesen új, dobozos Shimano SL-R780 váltókar és BL-R780 fékkar pár. Kb. mennyiért tudnám eladni őket? Köszönöm, B.
Linkek:
http://www.chainreac...4/rp-prod114113
http://www.bike-disc...eed-black-52859
http://ebike.hu/term...szaguti-fekkar/
#175
Írta 2016. május 06. - 09:02
jé.. bdc
http://mercatino.bdc...Chorus-Centaur-
150 euró, kb. minden jó, még a sor is a kedvenc 10s-em.
hioppá
http://mercatino.bdc...ord-10-velocita
ezek nem viccelnek a használt cuccaikkal ![]()
ez még jobb talán, mert a fékek nagoyn jók belőle:
http://mercatino.bdc...-carbon-e-altro
![]()
#176
Írta 2016. május 01. - 12:28
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni a bringám beárazásához, mielőtt felkerül apróba.
Merida TFS 500XC (2008)
Hajtás XT FC M770
Váltás Karok és átdobó Deore, Hátul XT
Fék AVID single digit 7, karok 5
Lánc: XT
Teló: RS SID dual air 2010 körüli modell
Agyak Novatec Iparis,
Felni Hátul SUN equalizer, elöl DT Swiss valamilyen alap modell, küllők Dt.
Gumik, Michelin Wild 'n Gripr,
Bowden, Aligator kevlár
Stucni kormány nyeregcső: Syncros Alu, szarv : WCS Alu
A Bringa kb, 11,3 Kg, Műszakilag jó állapotú, esztétikailag pedig...kopottas ![]()
Köszönöm ha választ kapok!
#177
Írta 2016. április 21. - 06:47
#178
Írta 2016. április 20. - 10:37
ezzel a hajlítással-kormányformával nem sokat. mondjuk 16?
Köszönöm, én is valami hasonlóra gondoltam. Mondjuk, hogy a formát honnan láttad ezekből a képekből, nem tudom (amúgy tényleg elég béna), de nejemnek sem jött be ![]()
#179
Írta 2016. április 16. - 05:53
Sziasztok!
A lent linkelt Most Talon integrált kormányt szeretném eladni. 42cm széles es 10cm hosszú. Bringáról lett bontva, mert nem volt jó a méret.
Mennyit érhet? Illetve így kép alapján valaki meg tudná mondani, ha esetleg replika, mert akkor úgy is hirdetném meg.
ezzel a hajlítással-kormányformával nem sokat. mondjuk 16?
#180
Írta 2016. április 15. - 16:48
Sziasztok!
A lent linkelt Most Talon integrált kormányt szeretném eladni. 42cm széles es 10cm hosszú. Bringáról lett bontva, mert nem volt jó a méret.
Mennyit érhet? Illetve így kép alapján valaki meg tudná mondani, ha esetleg replika, mert akkor úgy is hirdetném meg.
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes....ltoltes.hu_.jpg

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére






