Megkérdezhetem, hogy milyen áttétellel hajtasz a budai hegyekben, Pilis felé a hegyekben, Nagykovácsi környékén?
Montin 32/20 csak és kizárólag.
Ezen meg 42/20
https://www.instagra...aken-by=f1ty1sz
Megkérdezhetem, hogy milyen áttétellel hajtasz a budai hegyekben, Pilis felé a hegyekben, Nagykovácsi környékén?
Montin 32/20 csak és kizárólag.
Ezen meg 42/20
https://www.instagra...aken-by=f1ty1sz
Kisherceg: Ennél könnyebbet nem teszek fel, tolni meg nem tolom a bringát
. Ok akkor egy 150-es ajánlatom már van és hivatalos
segíteni gondoltam, de ha inkább a hosszabbítósra hallgatsz, hát lelked rajta. ![]()
edit: legközelebb kérlek, ne idézd a megnyilvánulását nekem címzett válasszal egy hozzászólásban, mert akkor feleslegesen van tiltólistán. köszi!
Kisherceg módosította - 2017. május 22. - 22:18
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Kisherceg: Ennél könnyebbet nem teszek fel, tolni meg nem tolom a bringát
. Ok akkor egy 150-es ajánlatom már van és hivatalos ![]()
32/20 -nál könnyebbet?
Végtére is egy 32/32 király lehet... és már mehet is a tánc! csak az élmény kedvéért.... :-D
Megkérdezhetem, hogy milyen áttétellel hajtasz a budai hegyekben, Pilis felé a hegyekben, Nagykovácsi környékén?
... túl nagy az áttétel amit használsz oda, ahol tekersz vele. próbálj könnyebbet ...
32/20 -nál könnyebbet?
Végtére is egy 32/32 király lehet... és már mehet is a tánc! csak az élmény kedvéért.... :-D
Szerintetek miként próbáljam meg eladni, hogy ne 150 000 Ft legyen a vége?
http://apro.bikemag....ed-l391228.html
Elég sokba van, nagyon nem keres itthon senki hasonlót. Tekerek még vele, viszont fáj a térdem utána ami amúgy sem teljesen egészséges (ha a váltósat próbálom egy sebességgel használni akkor is jelentkezik, tehát nem beállítás probléma). Ha megtartom akkor kell rá tegyek egy 1x11-et és a merev XC-m lesz felesleges, ami meg felveti egy fully lehetőségét
.
tartsd meg.
nem tudom, hol és hogyan használod, de ha a beállítások rendben vannak, akkor csak egy gond lehet: túl nagy az áttétel amit használsz oda, ahol tekersz vele. próbálj könnyebbet és ne teljesítmény-centrikus módon fogd fel! nem kell mindig, mindenhol felmenni! lehet néha gyalogolni is! lehet a hosszabb, de kevésbé meredek útvonalon is menni! az ss nem a f..okhosszabbításról szól, hanem az élményről. ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Szerintetek miként próbáljam meg eladni, hogy ne 150 000 Ft legyen a vége? ![]()
http://apro.bikemag....ed-l391228.html
Elég sokba van, nagyon nem keres itthon senki hasonlót. Tekerek még vele, viszont fáj a térdem utána ami amúgy sem teljesen egészséges (ha a váltósat próbálom egy sebességgel használni akkor is jelentkezik, tehát nem beállítás probléma). Ha megtartom akkor kell rá tegyek egy 1x11-et és a merev XC-m lesz felesleges, ami meg felveti egy fully lehetőségét
.
megfordult a fejemben, hogy lecserélném az inbredet. (megtetszett egy másik on-one és mivel az önkéntes önmérséklet jegyében max két bringát tartok, ezért az egyik meglévőnek menni kellene, logikusan az inbred lenne.) szóval a kérdés, hogy kb mit lehet reálisan kérni érte:
18" inbred, ss/váltós papucs, nincs leharcolva, de volt használva.
on-one chain-tug
rs recon 351 85-130mm U-turn, nem kotyog, nem ereszti az olajat, hibátlan becsúszók.
bts kormánycsapágy
novatech agyak+717Mavic felnik (400gr) conti mk ss+schwalbe rr
m666fékek avidg3 tárcsák
xt hajtómű (esetleg slx)
surly 33/18 lánckerekek pc850 lánc (még 0,75-ön belül, de van hozzá két új is)
thomson stucni/nyeregcső/bilincs vagy noname stucni/truvativ nyeregcső/acor bilincs
truvativ kormány
speci enduro nyereg
520 vagy 540 pedál

bajom egyébként nincs vele, szeretem meg jó is menni vele, de ez tetszik:
http://www.on-one.co...5-mountain-bike
vagy vegyek az inbredre 1x11 slx váltást és tekerjem nagyobb rugóútra a telót? kb ugyanott lennék... ![]()
Kisherceg módosította - 2016. november 07. - 23:00
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Köszönöm szépen, hasonlóan gondoltam.
szerintem a váltókar nagyon nem jó ennyiért.
sis-es, ergó, a mostani tiagrával nem kompatibilis, csak a régebbi 10s cucokkal, ráadásul, egyenes kormányos.
de majd lesz alku, gondolom, Te is úgy szoktad, mint én, hogy mindent kb. 10%-al drágábban teszel fel, mint amennyit ténylegesen ér szerinted.
Sziasztok!
Van egy eladó, új Shimano SL-R780 váltókarom és hasonló fékkar egyenes kormányhoz, országúti váltóhoz.
http://apro.bikemag....uj-l364816.html
http://apro.bikemag....uj-l364818.html
Kb. jól lőttem be az árukat? (Nem nagyon sürgős az eladás, de nem hátrány, ha előbb-utóbb azért elkel.
)
Köszönöm, Balázs
szerintem a váltókar nagyon nem jó ennyiért.
sis-es, ergó, a mostani tiagrával nem kompatibilis, csak a régebbi 10s cucokkal, ráadásul, egyenes kormányos.
de majd lesz alku, gondolom, Te is úgy szoktad, mint én, hogy mindent kb. 10%-al drágábban teszel fel, mint amennyit ténylegesen ér szerinted. ![]()
Sziasztok!
Van egy eladó, új Shimano SL-R780 váltókarom és hasonló fékkar egyenes kormányhoz, országúti váltóhoz.
http://apro.bikemag....uj-l364816.html
http://apro.bikemag....uj-l364818.html
Kb. jól lőttem be az árukat? (Nem nagyon sürgős az eladás, de nem hátrány, ha előbb-utóbb azért elkel.
)
Köszönöm, Balázs
Sziasztok,
Jövő tavasszal szeretném meghirdetni szeretett Kockámat. Mennyiért érdemes feltennem?
Ami nem gyári rajta:
- Fox F100 RLC 32
- XT agyak
- BB7 185/160
- DT Swiss küllők
- Taurus DB 2000 felnik
A bringa 2007-es Cube Analog modell 2008-ban vásárolva, de nagyon megkímélt és szeretve volt.

A keréknél, csak a kerékpár nagyobb találmány
Frissen szervizelve. Hmm. Évekig volt ilyen villa a bringámon, végül azért kellett eladnom, mert embert nem találtam (még Sala sem vállalta, mert valami spéci szerszám kell a szétszedéséhez), aki szervizelni tudta volna, mióta Perbálon leálltak a gyártásával. Viszont roppant könnyű volt, alig másfél kiló az egész.
nekem meg évek óta van egy szimplavállas Hungary:A-m. NOS. ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Ez nem DH villa...
viszont viccesen mutat
ja, vágom, de emlékeim szerint többet mozog mint ami ehhez a vázhoz passzolna (<80-100mm)
Frissen szervizelve. Hmm. Évekig volt ilyen villa a bringámon, végül azért kellett eladnom, mert embert nem találtam (még Sala sem vállalta, mert valami spéci szerszám kell a szétszedéséhez), aki szervizelni tudta volna, mióta Perbálon leálltak a gyártásával. Viszont roppant könnyű volt, alig másfél kiló az egész.