Ehhez mit szóltok?
Tapasztalat van vele, illetve árában van?
http://apro.bikemag....el-l333644.html
Sziasztok!
Meguntam a bringám, ezért eladnám, de lövésem sincs mennyit lehetne érte kérni. Érdekelne, hogy egyben mennyi az annyi, illetve tételenként is, mert ha nem megy el akkor szétbontom.
Váz: Magellan Polaris 18"
Villa: RS Dart 2
Kerékszett: Rodi CC40
Külsők: Merida Race Lite
fékek: Magura Julie, elől 180as, hátul 160as tárcsa
Váltók: SRAM X5
Fogaskoszorú: SRAM 950
Hajtómű: B+
Lánc: SRAM 951
Nyereg: Selle italia Q-bik
Nyeregcső: BTS XC elite
Nyeregcső bilincs: BBB
Kormány: B+
Szarvak: Ritchey WCS
Pedál: shimano pd-m520
kb ennyi. Minden müködik, láncot már lehetne cserélni.
Előre is köszönöm!

Ez nem valami ritka cucc, amiért a 129 mintha gombokért venné az ember?
ritkának ritka, de az egész készletben a váz (+villa) ami értékes (de nem ennyire), az alkatrészek egy része a semmi extra, másik része a gagyi kategóriában játszik.
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Ez nem valami ritka cucc, amiért a 129 mintha gombokért venné az ember? ![]()
egy kis közvélemény kútásást tartanék. van két szett shamal kerékszett. kb azonos évjárat, 2000-es évek eleje. ti melyiket választanátok? a linkek a kerekekhez:
http://apro.bikemag....tt-l333971.html ez fel van gumizva. igen jó,versenyre való külsőkkel.
http://www.maxi-bike...els-felni-75000 ez az olcsóbb. ajándék felnivel. nagy kérdés,h miért adnak még egy felnit. talán van vlmi probléma a befűzött darabokkal?
Columbus Genius: http://framebuilding.com/Genius.htm
D.S.B.=Differential Shape Butted: http://framebuilding.com/Butt.htm
Bianchi Genius: https://dl-web.dropb...jeyW8DLm0pEa_1A
Kössz, ez hasznos volt!
Ezesetben rákérdezek, hogy mit tud felső cső hosszban, meg tengelytávban és láncvillahosszban. Pontos szög adatokban nem reménykedem, de ha 600 körülre mérik a felső csövet, akkor lehet, hogy jó lesz ez nekem. Gondolom, hogy van vagy 10-15 éves a váz/villa, majd mormolom magamban sűrűn, hogy a karbon villa bírni fogja...
pardon?
Mutass nekem olyan karbon villát, ami szakszerű használat mellett a szárnál megadta magát. Karbonnyak szokott repedni a nagyon idióta túlhúzásoktól, nem megfelelő expanderhasználattól, olyat is láttam, hogy valaki lazán beütötte az ahead rózsát karbonnyakba.
De a szára ..
maradjunk annyiban, hogy egy kb. 20 éves karbon villát használok a coralban ![]()
igen, kb. 2002 körülre datálhatóak a cuccok amúgy ![]()
igen, minden 10s campagnolo fvk kompatibilis azzal a hátsó váltóval&sorral. a 2001-es rekordtól az idei velocséig bármelyik 10s kar húzása megegyezik.
a fékváltókarja még a teljesen újjáépíthető, teljes sort váltó kialakítású.
a hátsó váltó egy régi fétisem.
a hajtókar sztenderd 135mm-es lyukkörű, rengeteg van ilyenből, 102mm-es ISO kúpos négyszögtengelyes középrészt kér, szintén rengeteg található webshopokban.
sor-lánc nem téma, tele vele a net.
fékek kissé túlépített fajtából valók, fékhatás digitális, erő rengeteg, moduláció nulla (bár hátul egyforgáspontos?)
teljesen korrekt ár, én is szemezgettem vele a szett miatt (donor)
számomra még értéket ad a konzolos első átdobó, ami simán jó a coralomra
szerk: kormányból meg venni kell rá egy 25 eurós deda rhm02-őt, aztán boldogság van.
Kössz, ez hasznos volt!
Ezesetben rákérdezek, hogy mit tud felső cső hosszban, meg tengelytávban és láncvillahosszban. Pontos szög adatokban nem reménykedem, de ha 600 körülre mérik a felső csövet, akkor lehet, hogy jó lesz ez nekem. Gondolom, hogy van vagy 10-15 éves a váz/villa, majd mormolom magamban sűrűn, hogy a karbon villa bírni fogja... ![]()
Ez a bringa milyen évjáratú lehet, kb, valamint reális áron árulják?
http://apro.bikemag....ol-l333775.html
@Vejne: a rápakolt szett így ebben a formában teljesen kompatibilis, és az alkatrészek utánpótlása is megoldható kopás esetén? (gondoltam képben leszel a témába, kössz
)
igen, minden 10s campagnolo fvk kompatibilis azzal a hátsó váltóval&sorral. a 2001-es rekordtól az idei velocséig bármelyik 10s kar húzása megegyezik.
a fékváltókarja még a teljesen újjáépíthető, teljes sort váltó kialakítású.
a hátsó váltó egy régi fétisem.
a hajtókar sztenderd 135mm-es lyukkörű, rengeteg van ilyenből, 102mm-es ISO kúpos négyszögtengelyes középrészt kér, szintén rengeteg található webshopokban.
sor-lánc nem téma, tele vele a net.
fékek kissé túlépített fajtából valók, fékhatás digitális, erő rengeteg, moduláció nulla (bár hátul egyforgáspontos?)
teljesen korrekt ár, én is szemezgettem vele a szett miatt (donor)
számomra még értéket ad a konzolos első átdobó, ami simán jó a coralomra ![]()
szerk: kormányból meg venni kell rá egy 25 eurós deda rhm02-őt, aztán boldogság van.
Vejne módosította - 2016. március 18. - 19:22
Ez a bringa milyen évjáratú lehet, kb, valamint reális áron árulják?
http://apro.bikemag....ol-l333775.html
@Vejne: a rápakolt szett így ebben a formában teljesen kompatibilis, és az alkatrészek utánpótlása is megoldható kopás esetén? (gondoltam képben leszel a témába, kössz
)
http://apro.bikemag....ar-l331976.html
lol, hüvelykes sora, 5 éves racing 5, fogyatékos hajlítású kormány, alap aluváz.
http://apro.bikemag....r-l332459.html#
a kurrensen kifutó sora, szofisztikáltabb aluváz (e5) normális kormány.
Ja, a két kerékszett közt lehet kb. 50 gramm különbség.
Ha eladod a gyári kerékszettet, és veszel új R5-öst, akkor is olcsóbbra jösz ki.
Már egy fél éve hirdetik azt a fehér allezt, nem bírt rájönni, hogy a kutya nem veszi meg, mikor 200 körül új van?
Meg korrekt spd-t? Országútihoz spd-t?
üljle
Vejne módosította - 2016. március 09. - 15:07
ja, ezt néztem én is.
"Ára fix, alku képes, csere nem érdekel!
Ára: 649.900.-Ft
Ha érdekel írj mailt a balazs..........@freemail.hu címre!"
engem az érdekelne, mit tol.... ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
A kulcsmondat: A videon minden látszik. (így írva !!)
Amúgy a gép szép és könnyű...Alkalmi vétel bárkinek. ![]()
Sőt, még csak nem is olaszul beszélnek, hanem lombardul, és nem is olaszok, hanem milánóiak. ![]()
Nekem nagyon jó kis váznak tűnik, ha Vejneméret lenne, már nem lenne apróban.
Mondjuk az alkatrészeik közül a belépő szint elég vicces. 350 grammos kormány. Huh, olyat még a Dedának sem sikerült összehoznia, pedig azok sem piskóták!
Vejne módosította - 2016. február 22. - 20:56
Nekem mond valamit. FB-on a fixis csoport van tele a cuccaikkal. Én a semmirekellő hülyegyerek bringákból (és azok alkatrészeiből) értesültem róluk, nekem így nem tűnik különösen nagy értéknek. Persze lehet, hogy csudajó pályakerékpárokat és alkatrészeket gyártanak, de az is előfordulhat, hogy csak a divatfixisek igényeit kiszolgáló gyártó. Én nem vagyok ez ügyben jól informált, csak leírtam miért nem tartom nagy értéknek, inkább kissé visszataszítónak is.
Országúton versenyeznek a vázaikkal? Nem rémlik, hogy olyan kontextusban találkoztam volna a nevükkel.
Akinek kerékpáros berkekben nem mond semmit a Cinelli, az vegyen a Baumaxban bringát.
Nekem mond valamit. FB-on a fixis csoport van tele a cuccaikkal. Én a semmirekellő hülyegyerek bringákból (és azok alkatrészeiből) értesültem róluk, nekem így nem tűnik különösen nagy értéknek. Persze lehet, hogy csudajó pályakerékpárokat és alkatrészeket gyártanak, de az is előfordulhat, hogy csak a divatfixisek igényeit kiszolgáló gyártó. Én nem vagyok ez ügyben jól informált, csak leírtam miért nem tartom nagy értéknek, inkább kissé visszataszítónak is.
Országúton versenyeznek a vázaikkal? Nem rémlik, hogy olyan kontextusban találkoztam volna a nevükkel.