De nemsoká nálam is lesz egy új Corratec CCT fehér Sram Apex szettel ~330 körül.
Jelentkezz be Regisztrálj
Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)
#241
Írta 2015. december 20. - 22:12
#242
Írta 2015. december 20. - 22:09
http://apro.bikemag....e-l321725.html#
Én sokkal inkább ebbe alkudnék egy kicsit és vennék kormányt meg fékváltókart
#243
Írta 2015. december 20. - 21:55
Háromba ha elhozod, akkor árában hozod el. Ha három alatt, akkor jó vétel, reális áron.
szerinted eladnák annyiért?:)lehet elhajtanak a halálba!
#244
Írta 2015. december 20. - 21:53
http://apro.bikemag....cm-l321438.html
Gondolom erről van szó.Itt a váz azért elég jó darab(de 150-nél többet nem tud sajnos),az itthoni származás is nyomhat valamit a latban.Én is 300-320-at mondanék plafonnak.
Igen erről van szó!Hnap megyek megnézni,megpróbálni:)deha ti azt mondjátok és eléggé határozottan képben vagytok akkor lehet,h nem veszem meg.
#245
Írta 2015. december 20. - 21:33
http://apro.bikemag....cm-l321438.html
Gondolom erről van szó.Itt a váz azért elég jó darab(de 150-nél többet nem tud sajnos),az itthoni származás is nyomhat valamit a latban.Én is 300-320-at mondanék plafonnak.
#246
Írta 2015. december 20. - 21:27
Szóval akkor felejtsem el ennnyiért mégha alkudnék bellőle akkor sem engednének annyit,h megérje?!
Háromba ha elhozod, akkor árában hozod el. Ha három alatt, akkor jó vétel, reális áron.
#247
Írta 2015. december 20. - 21:22
Igen. De írhatom 800 eurónak is.
De lehet, hogy akár 300-at is adnának érte.. hmm
Szóval akkor felejtsem el ennnyiért mégha alkudnék bellőle akkor sem engednének annyit,h megérje?!
#248
Írta 2015. december 20. - 21:02
Ezt komolyan gondolod?
Igen. De írhatom 800 eurónak is.
De lehet, hogy akár 300-at is adnának érte.. hmm
Vejne módosította - 2015. december 20. - 21:04
#249
Írta 2015. december 20. - 20:56
+1
Főleg, hogy a 2014-es modellévben még 5700-essel lehetett szerelve.
250ezer kb.
Ezt komolyan gondolod?![]()
#250
Írta 2015. december 20. - 20:53
#251
Írta 2015. december 20. - 20:25
Nem.
+1
Főleg, hogy a 2014-es modellévben még 5700-essel lehetett szerelve.
250ezer kb.
#252
Írta 2015. december 20. - 18:57
Sziasztok!Szerintetek egy Specialized roubaix sl4 sport 2014 modell(de már 2013évvégén vásárolták)shimano 105hátsóválltó fsa hajtás,105fékváltókarok,axis fékek.megér 400-420ezret?köszi
Nem.
- Vejne kedveli ezt
#253
Írta 2015. december 20. - 18:37
Sziasztok!Szerintetek egy Specialized roubaix sl4 sport 2014 modell(de már 2013évvégén vásárolták)shimano 105hátsóválltó fsa hajtás,105fékváltókarok,axis fékek.megér 400-420ezret?köszi
#254
Írta 2015. december 14. - 14:14
Shimano Tiagra 4500 '08
FV-karok: Működnek, fekete műanyagon oldalt támasztási karcok, Az ezüst a karon megkopott, hála a jó kis sós izzadságos görgőzésnek. ST-4503, tehát a bal kar három tányért tud.
Fékek: BR-4500 2500 km-et futot 6403-as Ultegra papucsokkal működésükkel nincs gond.
FD-4503 31.8-as bilincses változat.
CS-4503. Tiagra feliratból az első A-betű kopott. Tányérok kopottak, de a lánc nem ugrik rajtuk még jópár ezres bennük van.
BBR-60 BSA 4400 km-et futott középcsapágy.
RD3500 hátsó váltó 2014-es 5000 km-et futott.
HG50-9 kazetták kettő darab. Egyik 1600 km-et futott (12-27), míg a másik 2400 km körül (12-25), tehát még szinte újnak tekinthetőek.
Láncok: 100 km-et futott triplára vágott HG-93 Ultegra lánc, és van egy eredeti dobozos bontatlan HG-93-as lánc is. Esetleg van egy KMC X9-es 3500 körüli lánc, 0,75 még bőven nem esik be.
Gondolom a lánc-kazetta részleget lehet értékesíteni (A KMC max ajándék), nem tudom a többit milyen árra lőjem be, hogy legyen érdeklődő?
fvk: 19
fékszett: 6
ev: 3
hv: 5
FC-4503: 11ezer
lánckeréksor passz, de 3ezerért viszem a HG93-ast ![]()
Vejne módosította - 2015. december 14. - 14:15
#255
Írta 2015. december 14. - 12:40
Shimano Tiagra 4500 '08
FV-karok: Működnek, fekete műanyagon oldalt támasztási karcok, Az ezüst a karon megkopott, hála a jó kis sós izzadságos görgőzésnek. ST-4503, tehát a bal kar három tányért tud.
Fékek: BR-4500 2500 km-et futot 6403-as Ultegra papucsokkal működésükkel nincs gond.
FD-4503 31.8-as bilincses változat.
CS-4503. Tiagra feliratból az első A-betű kopott. Tányérok kopottak, de a lánc nem ugrik rajtuk még jópár ezres bennük van.
BBR-60 BSA 4400 km-et futott középcsapágy.
RD3500 hátsó váltó 2014-es 5000 km-et futott.
HG50-9 kazetták kettő darab. Egyik 1600 km-et futott (12-27), míg a másik 2400 km körül (12-25), tehát még szinte újnak tekinthetőek.
Láncok: 100 km-et futott triplára vágott HG-93 Ultegra lánc, és van egy eredeti dobozos bontatlan HG-93-as lánc is. Esetleg van egy KMC X9-es 3500 körüli lánc, 0,75 még bőven nem esik be.
Gondolom a lánc-kazetta részleget lehet értékesíteni (A KMC max ajándék), nem tudom a többit milyen árra lőjem be, hogy legyen érdeklődő?
torma99 módosította - 2015. december 14. - 12:41
#256
Írta 2015. december 11. - 20:02
A szalon állapotú olajsár ritka dolog a hajtáson, ezt meg kell ám fizetni!
Én egyszer tockost kaptam egy ingerült kollegától, mikor mellette vakuztam.
Nem igaz, hogy nem bírta volna kikapcsolni ![]()
#257
Írta 2015. december 11. - 16:03
http://apro.bikemag....er-l320692.html
valahogy nem lehetséges a felkiáltójelek betiltása? Kedvencem, mikor a hirdetés címe-tárgya így van !!!!!FULLKARBONXTR-el!!!, mert így pl. ha betűrend szerint kéred az aprók rendezését, előre kerül a zidióta fölkiáltójeles
Az ár is +jó"
A szalon állapotú olajsár ritka dolog a hajtáson, ezt meg kell ám fizetni!
- Vejne kedveli ezt
#258
Írta 2015. december 10. - 08:53
http://apro.bikemag....er-l320692.html
valahogy nem lehetséges a felkiáltójelek betiltása? Kedvencem, mikor a hirdetés címe-tárgya így van !!!!!FULLKARBONXTR-el!!!, mert így pl. ha betűrend szerint kéred az aprók rendezését, előre kerül a zidióta fölkiáltójeles ![]()
Az ár is +jó"
- torma99 kedveli ezt
#259
Írta 2015. december 09. - 23:24
Szia BikkMakk Forum (:
Segitsegre lenne szuksegem egy par kerek bearasitasara,ilyen varosiharcosrombolodeaszeptisztaruhasurbanusfelecommuterjeigazan...
Hasznalt,de szinte uj, egy evet volt napiszinten rendeltetes szeruen hasznalva,par eve,azota,talan szokoevenkent egyszer,inkabb csak all..
A sok hulye rizsa utan itt alljon az defaktoinfo:
Kerekszett Nexus-DT-Mavic-Nexave-Continental
Agyak Shimano Nexus SG-8R30 Pirocsikos Japan 8s. gorgosfek agyvaltos 22T
Shimano Nexus DH-3R30-N Zoldcsikos Singapore 3w. gorgosfek agydinamo QR
Kullok DT Swiss Champion Rozsdamentes 2mm Polir Rez Niplik
Felnik Mavic Open Sport Elite Fekete Szegecselt Ujfekfeluletkopasjelzocsik 36Ly. 622c
Belsok Continental Hermetic Plus Touring defektgatlolatexlotyeltoltve 622
Kulsok Continental Touring Plus defektgatlogumivedopantos reflexcsikos 37X622
Fekek Shimano Nexave Gorgosfekek DirectFit BR-IM70-F/R plussz hozapasszolo shimano egyeneskormanyosparnegyujjasfekkarok
Ami nincs hozza az a valtokar,mert mar odaadtam haversracnak ki lenullazta sajatjat ano,de mindenmastartozek,bizbasz,megvanhozza.
S igy,sajnos nemfenykepes,merr behaltfotoaparat,de mindfele segitsegeteket joarasitasban,ertekefelbecsuleseben elore is koszonom :)
#260
Írta 2015. december 09. - 03:01
Szia BikkMakk Forum (:
Segitsegre lenne szuksegem egy par kerek bearasitasara,ilyen varosiharcosrombolodeaszeptisztaruhasurbanusfelecommuterjeigazan...
Hasznalt,de szinte uj, egy evet volt napiszinten rendeltetes szeruen hasznalva,par eve,azota,talan szokoevenkent egyszer,inkabb csak all..
A sok hulye rizsa utan itt alljon az defaktoinfo:
Kerekszett Nexus-DT-Mavic-Nexave-Continental
Agyak Shimano Nexus SG-8R30 Pirocsikos Japan 8s. gorgosfek agyvaltos 22T
Shimano Nexus DH-3R30-N Zoldcsikos Singapore 3w. gorgosfek agydinamo QR
Kullok DT Swiss Champion Rozsdamentes 2mm Polir Rez Niplik
Felnik Mavic Open Sport Elite Fekete Szegecselt Ujfekfeluletkopasjelzocsik 36Ly. 622c
Belsok Continental Hermetic Plus Touring defektgatlolatexlotyeltoltve 622
Kulsok Continental Touring Plus defektgatlogumivedopantos reflexcsikos 37X622
Fekek Shimano Nexave Gorgosfekek DirectFit BR-IM70-F/R plussz hozapasszolo shimano egyeneskormanyosparnegyujjasfekkarok
Ami nincs hozza az a valtokar,mert mar odaadtam haversracnak ki lenullazta sajatjat ano,de mindenmastartozek,bizbasz,megvanhozza.
S igy,sajnos nemfenykepes,merr behaltfotoaparat,de mindfele segitsegeteket joarasitasban,ertekefelbecsuleseben elore is koszonom :)
bringasgyerek módosította - 2015. december 09. - 03:02

Belépés
Felhasználó létrehozása

Ugrás az oldal tetejére





