a 68ezerben benne van a retro, xtr szintű kosz és mocsok is...
http://apro.bikemag....t-l318137.html#
a 68ezerben benne van a retro, xtr szintű kosz és mocsok is...
http://apro.bikemag....t-l318137.html#
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
bringából bontott új KS Supernatural 31,6-os cső mit érhet(nem remote, de upgradelhető) (amennyiért el is lehet adni) ?
köszi
Az enyémre 40 irányáron egész nyáron nem jött egy ajánlat sem.Nem KS hanem CB.
arpi07 módosította - 2015. november 19. - 00:31
bringából bontott új KS Supernatural 31,6-os cső mit érhet(nem remote, de upgradelhető) (amennyiért el is lehet adni) ?
köszi
azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.
a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?
Hallgass Tigre.
Ammenyire látszik, tripla hajtóműves, ami akkor zavarna, mikor mégis el szeretnéd majd adni ezt is. Vejne megmondja forintosítva ez milyen "hátráltató tényező".
Plusz ahhoz képest, hogy idén januárban 200-ért volt itt 2x11-es campás wheeler, drága.
Szerk.: Vejne be is előzött :-)
Rabbit módosította - 2015. november 16. - 14:36
azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.
a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?
Szerintem. Nem. Lehet, hogy újszerű, de ha ez még 4500-ös Tiagra, akkor lehet arra hivatkozni, hogy 2 generációval ezelőtti. ![]()
Amúgy teljesen jól működik, korrekt darabok, de én nem fizetnék érte ennyit. Plusz, ha most kéne ilyesmi árban outit szereznem, akkor úgy járnék el, hogy acélváz, amiben elfér a 25-28-as külső& megfelelő kokpit, és vennék rá valami használt, de jó állapotú szettet, akár darabokban (6600-os pl. ilyen téren igazi "bestbang4buck", nagyon olcsók lettek a cuccok, és kiválóak!)
A fotó sokat segíthetne a döntésben. De nem ennél a hirdetőnél: a fotókon kiemelt részletek alapján és a leírásból sem.
Úgy emlékszem, a Te hirdetéseid elég informatívak szoktak lenni.
Ha van kedvem fotózni
))
azt én is látom, hogy maga a hirdetés rossz.
a kérdés az, hogy HA a leírtak igazak (tiagra/sora motyók, kevés futás és ennek megfelelően tényleg szép állapot&nem kopott hajtás - amit ugye a bringa közelsége miatt tudok is éppen élőben ellenőrizni) AKKOR jó-e az ár?
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
Fészbúkon van valami esztebán nevű, aki minden olyan hirdetéshez bekommenteli a "DSpixPLS" (driveside pictures, please) mondókát.
Egyébként az a tankönyvi: hajtásoldalról nagytotál, egy közeli kép a hajtókarról-tányérokról-átdobóról, közeli kép a sorról-hátsó váltóról, egy hajtás áttekintő kép nagy-nagy és kicsi-kicsi kombinációban (mert a lánchosszt nem mindenki találja el), bónusz, ha az áttekintő képen egy láncnyúlásmérő is bele van hajítva a láncba.
Bankkártyás fotó a felnik oldalfaláról, pár képen az agyak-felni küllőfuratai, külsők, kokpit.
Azért van dropbox, picasa, google drive, flickr, etc, hogy minden fontos részletről megfelelő fotó készüljön.
Egyébként most vettem egy csodavázat.
Principia Rex E SX Ellipse Project, hendméd in Dánia. Na, ez viszont tényleg büntetősen rázósan merev.
![]()
Hanem fotó alapján?
A fotó sokat segíthetne a döntésben. De nem ennél a hirdetőnél: a fotókon kiemelt részletek alapján és a leírásból sem.
Úgy emlékszem, a Te hirdetéseid elég informatívak szoktak lenni. ![]()
Tigrisnek igaza van.
Egyébként meg nem szeretem, ha falnak fordítva fotózzák a hajtást. Nem nyereg, bandázs és gumi alapján veszek országútit 150-ért.
Hanem fotó alapján?
Tigrisnek igaza van.
Egyébként meg nem szeretem, ha falnak fordítva fotózzák a hajtást. Nem nyereg, bandázs és gumi alapján veszek országútit 150-ért.
ez mennyire jó ajánlat?
http://apro.bikemag....o-l317552.html#
nem mintha országútit szeretnék venni (a múlt évi kudarcos kísérlet után ennek kicsi az esélye), de ettől függetlenül érdekelnek és néha kacérkodok a gondolattal.
meg hát a konkrét példány közel is van... bár jobb lenne valami olyasmi, ami tényleg kényelmes és a murvát/földutat is bírja...
gondolatkísérlet: Vejne vajon mit mondana a fenti cangára?
durung csövek, nagy átmérőjű nyeregcső, alap/közepes váltás és fékezés, jó gumik és közepes (??) kerekek. -->alkudd le 130-ra, de ne számíts kényelemre.
Eltaláltam?
neked cx bringa kell...
ez mennyire jó ajánlat?
http://apro.bikemag....o-l317552.html#
nem mintha országútit szeretnék venni (a múlt évi kudarcos kísérlet után ennek kicsi az esélye), de ettől függetlenül érdekelnek és néha kacérkodok a gondolattal.
meg hát a konkrét példány közel is van... bár jobb lenne valami olyasmi, ami tényleg kényelmes és a murvát/földutat is bírja...
gondolatkísérlet: Vejne vajon mit mondana a fenti cangára?
durung csövek, nagy átmérőjű nyeregcső, alap/közepes váltás és fékezés, jó gumik és közepes (??) kerekek. -->alkudd le 130-ra, de ne számíts kényelemre.
Eltaláltam? ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
tisztára mint a tele-shop-ban:)
Épp elszomorodtam, hogy ezt képtelenség végigolvasnom.... erre van összefoglaló táblázat! ![]()
"also a grinder cut at the back" hát ez nagyon jó...
"still useable" bár azt nem tudom, mire...
"also a grinder cut at the back" hát ez nagyon jó...![]()