Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Please log in to reply
378 replies to this topic

#241
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

De nemsoká nálam is lesz egy új Corratec CCT fehér Sram Apex szettel ~330 körül.



#242
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

http://apro.bikemag....e-l321725.html#

 

Én sokkal inkább ebbe alkudnék egy kicsit és vennék kormányt meg fékváltókart



#243
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Háromba ha elhozod, akkor árában hozod el. Ha három alatt, akkor jó vétel, reális áron.

szerinted eladnák annyiért?:)lehet elhajtanak a halálba!



#244
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

http://apro.bikemag....cm-l321438.html

 

Gondolom erről van szó.Itt a váz azért elég jó darab(de 150-nél többet nem tud sajnos),az itthoni származás is nyomhat valamit a latban.Én is 300-320-at mondanék plafonnak.

Igen erről van szó!Hnap megyek megnézni,megpróbálni:)deha ti azt mondjátok és eléggé határozottan képben vagytok akkor lehet,h nem veszem meg.



#245
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

http://apro.bikemag....cm-l321438.html

 

Gondolom erről van szó.Itt a váz azért elég jó darab(de 150-nél többet nem tud sajnos),az itthoni származás is nyomhat valamit a latban.Én is 300-320-at mondanék plafonnak.



#246
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Szóval akkor felejtsem el ennnyiért mégha alkudnék bellőle akkor sem engednének annyit,h megérje?!

Háromba ha elhozod, akkor árában hozod el. Ha három alatt, akkor jó vétel, reális áron.



#247
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Igen. De írhatom 800 eurónak is.

 

De lehet, hogy akár 300-at is adnának érte.. hmm

Szóval akkor felejtsem el ennnyiért mégha alkudnék bellőle akkor sem engednének annyit,h megérje?!



#248
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Ezt komolyan gondolod? :)

Igen. De írhatom 800 eurónak is.

 

De lehet, hogy akár 300-at is adnának érte.. hmm


Edited by Vejne, 2015. December 20. - 21:04.


#249
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

+1

 

Főleg, hogy a 2014-es modellévben még 5700-essel lehetett szerelve. 

 

250ezer kb. 

Ezt komolyan gondolod?:)



#250
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

250ezer?Ez most komoly?:)



#251
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Nem.

+1

 

Főleg, hogy a 2014-es modellévben még 5700-essel lehetett szerelve. 

 

250ezer kb. 



#252
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Sziasztok!Szerintetek egy Specialized roubaix sl4 sport 2014 modell(de már 2013évvégén vásárolták)shimano 105hátsóválltó fsa hajtás,105fékváltókarok,axis fékek.megér 400-420ezret?köszi

Nem.


  • Vejne likes this

#253
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Sziasztok!Szerintetek egy Specialized roubaix sl4 sport 2014 modell(de már 2013évvégén vásárolták)shimano 105hátsóválltó fsa hajtás,105fékváltókarok,axis fékek.megér 400-420ezret?köszi



#254
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Shimano Tiagra 4500 '08

 

FV-karok: Működnek, fekete műanyagon oldalt támasztási karcok, Az ezüst a karon megkopott, hála a jó kis sós izzadságos görgőzésnek. ST-4503, tehát a bal kar három tányért tud.

 

Fékek: BR-4500 2500 km-et futot 6403-as Ultegra papucsokkal működésükkel nincs gond.

 

FD-4503 31.8-as bilincses változat.

 

CS-4503. Tiagra feliratból az első A-betű kopott. Tányérok kopottak, de a lánc nem ugrik rajtuk még jópár ezres bennük van.

 

BBR-60 BSA 4400 km-et futott középcsapágy.

 

RD3500 hátsó váltó 2014-es 5000 km-et futott.

 

HG50-9 kazetták kettő darab. Egyik 1600 km-et futott (12-27), míg a másik 2400 km körül (12-25), tehát még szinte újnak tekinthetőek.

 

Láncok: 100 km-et futott triplára vágott HG-93 Ultegra lánc, és van egy eredeti dobozos bontatlan HG-93-as lánc is. Esetleg van egy KMC X9-es 3500 körüli lánc, 0,75 még bőven nem esik be.

 

Gondolom a lánc-kazetta részleget lehet értékesíteni (A KMC max ajándék), nem tudom a többit milyen árra lőjem be, hogy legyen érdeklődő?

fvk: 19
fékszett: 6

ev: 3

hv: 5

FC-4503: 11ezer

lánckeréksor passz, de 3ezerért viszem a HG93-ast :P


Edited by Vejne, 2015. December 14. - 14:15.


#255
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts

Shimano Tiagra 4500 '08

 

FV-karok: Működnek, fekete műanyagon oldalt támasztási karcok, Az ezüst a karon megkopott, hála a jó kis sós izzadságos görgőzésnek. ST-4503, tehát a bal kar három tányért tud.

 

Fékek: BR-4500 2500 km-et futot 6403-as Ultegra papucsokkal működésükkel nincs gond.

 

FD-4503 31.8-as bilincses változat.

 

CS-4503. Tiagra feliratból az első A-betű kopott. Tányérok kopottak, de a lánc nem ugrik rajtuk még jópár ezres bennük van.

 

BBR-60 BSA 4400 km-et futott középcsapágy.

 

RD3500 hátsó váltó 2014-es 5000 km-et futott.

 

HG50-9 kazetták kettő darab. Egyik 1600 km-et futott (12-27), míg a másik 2400 km körül (12-25), tehát még szinte újnak tekinthetőek.

 

Láncok: 100 km-et futott triplára vágott HG-93 Ultegra lánc, és van egy eredeti dobozos bontatlan HG-93-as lánc is. Esetleg van egy KMC X9-es 3500 körüli lánc, 0,75 még bőven nem esik be.

 

Gondolom a lánc-kazetta részleget lehet értékesíteni (A KMC max ajándék), nem tudom a többit milyen árra lőjem be, hogy legyen érdeklődő?


Edited by torma99, 2015. December 14. - 12:41.

alkdefohij.png


#256
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

A szalon állapotú olajsár ritka dolog a hajtáson, ezt meg kell ám fizetni!

Én egyszer tockost kaptam egy ingerült kollegától, mikor mellette vakuztam.

 

Nem igaz, hogy nem bírta volna kikapcsolni :D



#257
torma99

torma99

    vendég

  • fórumtag
  • 182 posts

http://apro.bikemag....er-l320692.html

 

valahogy nem lehetséges a felkiáltójelek betiltása? Kedvencem, mikor a hirdetés címe-tárgya így van !!!!!FULLKARBONXTR-el!!!, mert így pl. ha betűrend szerint kéred az aprók rendezését, előre kerül a zidióta fölkiáltójeles :)

 

Az ár is +jó"

A szalon állapotú olajsár ritka dolog a hajtáson, ezt meg kell ám fizetni!


  • Vejne likes this

alkdefohij.png


#258
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://apro.bikemag....er-l320692.html

 

valahogy nem lehetséges a felkiáltójelek betiltása? Kedvencem, mikor a hirdetés címe-tárgya így van !!!!!FULLKARBONXTR-el!!!, mert így pl. ha betűrend szerint kéred az aprók rendezését, előre kerül a zidióta fölkiáltójeles :)

 

Az ár is +jó"


  • torma99 likes this

#259
bringasgyerek

bringasgyerek

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 51 posts
KB 60.000Ft ?!


Szia BikkMakk Forum (:
 
Segitsegre lenne szuksegem egy par kerek bearasitasara,ilyen varosiharcosrombolodeaszeptisztaruhasurbanusfelecommuterjeigazan...
 
Hasznalt,de szinte uj, egy evet volt napiszinten rendeltetes szeruen hasznalva,par eve,azota,talan szokoevenkent egyszer,inkabb csak all..
 
A sok hulye rizsa utan itt alljon az defaktoinfo:
 
Kerekszett Nexus-DT-Mavic-Nexave-Continental
 
Agyak Shimano Nexus SG-8R30 Pirocsikos Japan 8s. gorgosfek agyvaltos 22T
            Shimano Nexus DH-3R30-N Zoldcsikos Singapore 3w. gorgosfek agydinamo QR
 
Kullok DT Swiss Champion Rozsdamentes 2mm Polir Rez Niplik
 
Felnik Mavic Open Sport Elite Fekete Szegecselt Ujfekfeluletkopasjelzocsik 36Ly. 622c 
 
Belsok Continental Hermetic Plus Touring defektgatlolatexlotyeltoltve 622
 
Kulsok Continental Touring Plus defektgatlogumivedopantos reflexcsikos 37X622
 
Fekek Shimano Nexave Gorgosfekek DirectFit BR-IM70-F/R plussz hozapasszolo shimano egyeneskormanyosparnegyujjasfekkarok
 
Ami nincs hozza az a valtokar,mert mar odaadtam haversracnak ki lenullazta sajatjat ano,de mindenmastartozek,bizbasz,megvanhozza.
 
S igy,sajnos nemfenykepes,merr behaltfotoaparat,de mindfele segitsegeteket joarasitasban,ertekefelbecsuleseben elore is koszonom :)



#260
bringasgyerek

bringasgyerek

    vendég

  • jóváhagyásra váró
  • 51 posts

Szia BikkMakk Forum (:

 

Segitsegre lenne szuksegem egy par kerek bearasitasara,ilyen varosiharcosrombolodeaszeptisztaruhasurbanusfelecommuterjeigazan...

 

Hasznalt,de szinte uj, egy evet volt napiszinten rendeltetes szeruen hasznalva,par eve,azota,talan szokoevenkent egyszer,inkabb csak all..

 

A sok hulye rizsa utan itt alljon az defaktoinfo:

 

Kerekszett Nexus-DT-Mavic-Nexave-Continental

 

Agyak Shimano Nexus SG-8R30 Pirocsikos Japan 8s. gorgosfek agyvaltos 22T

            Shimano Nexus DH-3R30-N Zoldcsikos Singapore 3w. gorgosfek agydinamo QR

 

Kullok DT Swiss Champion Rozsdamentes 2mm Polir Rez Niplik

 

Felnik Mavic Open Sport Elite Fekete Szegecselt Ujfekfeluletkopasjelzocsik 36Ly. 622c 

 

Belsok Continental Hermetic Plus Touring defektgatlolatexlotyeltoltve 622

 

Kulsok Continental Touring Plus defektgatlogumivedopantos reflexcsikos 37X622

 

Fekek Shimano Nexave Gorgosfekek DirectFit BR-IM70-F/R plussz hozapasszolo shimano egyeneskormanyosparnegyujjasfekkarok

 

Ami nincs hozza az a valtokar,mert mar odaadtam haversracnak ki lenullazta sajatjat ano,de mindenmastartozek,bizbasz,megvanhozza.

 

S igy,sajnos nemfenykepes,merr behaltfotoaparat,de mindfele segitsegeteket joarasitasban,ertekefelbecsuleseben elore is koszonom :)

 


Edited by bringasgyerek, 2015. December 09. - 03:02.