Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Please log in to reply
378 replies to this topic

#221
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts

Ezt értem, de ez lottó ötös kategória...:) De utána nem panaszkodjál, hogy pedig az XY vett már ilyet 13-ért postával... mondjál 10-20 százalékkal kisebbet...na az a hátha


  • Vejne likes this

#222
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Mindenkinek szíve joga annyiért adni a dolgait amennyiért akarja, akkor is ha az irreális drága. Legfeljebb itt megosztod, hogy hű, meg ha...de nem illik szerintem itt a privát beszélgetések megosztani. Egyébként meg attól függetlenül, hogy erősen túlárazott vagy sem minek ajánlasz 60 százalékkal kevesebbet neki?

Mert hátha.



#223
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts

Mindenkinek szíve joga annyiért adni a dolgait amennyiért akarja, akkor is ha az irreális drága. Legfeljebb itt megosztod, hogy hű, meg ha...de nem illik szerintem itt a privát beszélgetések megosztani. Egyébként meg attól függetlenül, hogy erősen túlárazott vagy sem minek ajánlasz 60 százalékkal kevesebbet neki?


  • arpi07 likes this

#224
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://apro.bikemag....mm-l326580.html

 

Tettem ajánlatot az ultegra hajtásra tányérokkal 12ezerért, vagy mondtam, hogy ha van csésze hozzá, akkor 15-ért viszem.

 

Nem fogadta el, pedig MJani egy fórumtag ilyesmi állapotú ultegra hajtást vett csészével 13ezerért POSTÁVAL EGYÜTT.

 

Én vagyok szerencsétlen, vagy nem ilyen ajánlatot kellett volna tenni? :D 



#225
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://forum.tour-ma...t-Athena-Kurbel

 

ha úgy vesszük, hogy hajtókar-csészével kb. 30, fékváltókar 25, váltószett 20, fékszett 10, sor-lánc 10, bowdenek 3, akkor. megkapjuk, hogy pont árában van.

 

Ennyit ér, nem többet.

 

http://forum.tour-ma...ppe-ohne-Kurbel

 

ez jó, a váltásszett szerintem megér 25-öt, a fékváltókar 25-öt, a fékszett 12 körül. Vagyis ugyanúgy ÁRÁBAN VAN. :)


Edited by Vejne, 2016. January 28. - 08:56.


#226
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Ér ez ennyit?

http://apro.bikemag....y-l322986.html#



#227
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

ez azért kissé erős volt...

Jó, a Konát nem várhatja el senki, de a Dedacciait azért ismertebbnek tartom országúti berkekben is. :) 



#228
Bikertigger

Bikertigger

    maximus

  • fórumtag
  • 21,278 posts

Kona (Dedacciai)? Ridley?

 

hmmmm... Neuzerrel egy lapon tudnám őket említeni, de még ide sorolhatnám a B'Twint is.

ez azért kissé erős volt...


  • Vejne likes this
"Az Ég szemébe nézve, Széttárt karral áll, Halálos viharra vár egy haldokló világ "
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való

#229
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Ezeket a márkákat annyira nem ismerem bár már hallottam róluk!De azért jól leárazták őket! :)

Kona (Dedacciai)? Ridley?

 

hmmmm... Neuzerrel egy lapon tudnám őket említeni, de még ide sorolhatnám a B'Twint is.


Edited by Vejne, 2015. December 22. - 13:40.


#230
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Ezeket a márkákat annyira nem ismerem bár már hallottam róluk!De azért jól leárazták őket!:)



#231
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,050 posts
  • LocationKelenföld
Nem-nem, a mùltkori országùtihoz kėpest.
A hulladėk hasonlatėrt szíves elnézést kérek (arpi).

#232
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

 

Ez egyébként szerintem illene hozzád :-)

 

ha arra gondolsz, hogy a későbbi eladás esélyének még a reményét is nélkülöző újabb pénztemető, mely jól illene hasonló adottságokkal megáldott  kis gyűjteményembe, akkor ördögöd van. :)


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#233
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Aha 192 vagyok kb 92-93belső lábhosszal

http://www.wiggle.co...ng-deluxe-2015/

 

http://www.wiggle.co...-zone-one-2015/

 

az 59-es TÖKÉLETES lenne Neked.

 

http://www.wiggle.co...-c30-disc-2015/

 

Hatalmas.

 

 

 

http://www.wiggle.co...road-bikes/?o=5



#234
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

 

 skarpea

A LIDL-ben meg volt 95-ért is,de ne bohóckodjunk már.



#235
Rabbit

Rabbit

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,050 posts
  • LocationKelenföld

Jobb lenne, ha közelebb lenne a 100-hoz, mint a 200-hoz, de védhető.

Gyakorlatilag ugyanilyen felszereltségű skarpea trekkinget vettem a sógornak 2 éve 120 alatt. Itt feláras a név mellett a integrált kormány és a villa. A fékre nézz rá, miféle olcsó tárcsa az ott? Volt valami puhabetétes szarakodás ennek idején, úgy emlékszem. Az agyak vas porvédősek?

 

Ez egyébként szerintem illene hozzád :-)


Edited by Rabbit, 2015. December 21. - 17:33.


#236
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

Reális szvsz.



#237
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

Ha jól értem, 190 cm fölött vag,y ugye? :)

Aha 192 vagyok kb 92-93belső lábhosszal



#238
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

ez túlzó?

http://bolha.testbik...php?clid=237928

 

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#239
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

szerinted eladnák annyiért?:)lehet elhajtanak a halálba!

Ha jól értem, 190 cm fölött vag,y ugye? :)



#240
milanos

milanos

    fórumtag

  • fórumtag
  • 20 posts

http://apro.bikemag....e-l321725.html#

 

Én sokkal inkább ebbe alkudnék egy kicsit és vennék kormányt meg fékváltókart

Hát igen szép bringa!És mennyivel olcsóbb a specinél!Peddig hát felszereltségében is frankó!