Ezt értem, de ez lottó ötös kategória...
De utána nem panaszkodjál, hogy pedig az XY vett már ilyet 13-ért postával... mondjál 10-20 százalékkal kisebbet...na az a hátha
Jelentkezz be Regisztrálj
Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)
#221
Posted 2016. January 30. - 11:50
- Vejne likes this
#222
Posted 2016. January 30. - 11:34
Mindenkinek szíve joga annyiért adni a dolgait amennyiért akarja, akkor is ha az irreális drága. Legfeljebb itt megosztod, hogy hű, meg ha...de nem illik szerintem itt a privát beszélgetések megosztani. Egyébként meg attól függetlenül, hogy erősen túlárazott vagy sem minek ajánlasz 60 százalékkal kevesebbet neki?
Mert hátha.
#223
Posted 2016. January 30. - 11:25
Mindenkinek szíve joga annyiért adni a dolgait amennyiért akarja, akkor is ha az irreális drága. Legfeljebb itt megosztod, hogy hű, meg ha...de nem illik szerintem itt a privát beszélgetések megosztani. Egyébként meg attól függetlenül, hogy erősen túlárazott vagy sem minek ajánlasz 60 százalékkal kevesebbet neki?
- arpi07 likes this
#224
Posted 2016. January 30. - 09:32
http://apro.bikemag....mm-l326580.html
Tettem ajánlatot az ultegra hajtásra tányérokkal 12ezerért, vagy mondtam, hogy ha van csésze hozzá, akkor 15-ért viszem.
Nem fogadta el, pedig MJani egy fórumtag ilyesmi állapotú ultegra hajtást vett csészével 13ezerért POSTÁVAL EGYÜTT.
Én vagyok szerencsétlen, vagy nem ilyen ajánlatot kellett volna tenni?
#225
Posted 2016. January 28. - 08:54
http://forum.tour-ma...t-Athena-Kurbel
ha úgy vesszük, hogy hajtókar-csészével kb. 30, fékváltókar 25, váltószett 20, fékszett 10, sor-lánc 10, bowdenek 3, akkor. megkapjuk, hogy pont árában van.
Ennyit ér, nem többet.
http://forum.tour-ma...ppe-ohne-Kurbel
ez jó, a váltásszett szerintem megér 25-öt, a fékváltókar 25-öt, a fékszett 12 körül. Vagyis ugyanúgy ÁRÁBAN VAN. ![]()
Edited by Vejne, 2016. January 28. - 08:56.
#226
Posted 2015. December 30. - 22:42
#227
Posted 2015. December 23. - 08:49
ez azért kissé erős volt...
Jó, a Konát nem várhatja el senki, de a Dedacciait azért ismertebbnek tartom országúti berkekben is.
#228
Posted 2015. December 23. - 01:24
Kona (Dedacciai)? Ridley?
hmmmm... Neuzerrel egy lapon tudnám őket említeni, de még ide sorolhatnám a B'Twint is.
ez azért kissé erős volt...
- Vejne likes this
Az idézet a Nemesis együttes Éden c. számából való
#229
Posted 2015. December 22. - 13:40
Ezeket a márkákat annyira nem ismerem bár már hallottam róluk!De azért jól leárazták őket!
Kona (Dedacciai)? Ridley?
hmmmm... Neuzerrel egy lapon tudnám őket említeni, de még ide sorolhatnám a B'Twint is.
Edited by Vejne, 2015. December 22. - 13:40.
#230
Posted 2015. December 22. - 13:30
http://www.wiggle.co...ng-deluxe-2015/
http://www.wiggle.co...-zone-one-2015/
az 59-es TÖKÉLETES lenne Neked.
http://www.wiggle.co...-c30-disc-2015/
Hatalmas.
Ezeket a márkákat annyira nem ismerem bár már hallottam róluk!De azért jól leárazták őket!![]()
#231
Posted 2015. December 22. - 00:33
A hulladėk hasonlatėrt szíves elnézést kérek (arpi).
#232
Posted 2015. December 22. - 00:10
Ez egyébként szerintem illene hozzád :-)
ha arra gondolsz, hogy a későbbi eladás esélyének még a reményét is nélkülöző újabb pénztemető, mely jól illene hasonló adottságokkal megáldott kis gyűjteményembe, akkor ördögöd van. ![]()
"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."
"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"
#233
Posted 2015. December 21. - 20:19
Aha 192 vagyok kb 92-93belső lábhosszal
http://www.wiggle.co...ng-deluxe-2015/
http://www.wiggle.co...-zone-one-2015/
az 59-es TÖKÉLETES lenne Neked.
http://www.wiggle.co...-c30-disc-2015/
Hatalmas.
http://www.wiggle.co...road-bikes/?o=5
#234
Posted 2015. December 21. - 19:29
#235
Posted 2015. December 21. - 17:28
ez túlzó?
Jobb lenne, ha közelebb lenne a 100-hoz, mint a 200-hoz, de védhető.
Gyakorlatilag ugyanilyen felszereltségű skarpea trekkinget vettem a sógornak 2 éve 120 alatt. Itt feláras a név mellett a integrált kormány és a villa. A fékre nézz rá, miféle olcsó tárcsa az ott? Volt valami puhabetétes szarakodás ennek idején, úgy emlékszem. Az agyak vas porvédősek?
Ez egyébként szerintem illene hozzád :-)
Edited by Rabbit, 2015. December 21. - 17:33.
#236
Posted 2015. December 21. - 17:24
#237
Posted 2015. December 21. - 17:04
#239
Posted 2015. December 21. - 07:01
szerinted eladnák annyiért?:)lehet elhajtanak a halálba!
Ha jól értem, 190 cm fölött vag,y ugye? ![]()
#240
Posted 2015. December 20. - 22:21
http://apro.bikemag....e-l321725.html#
Én sokkal inkább ebbe alkudnék egy kicsit és vennék kormányt meg fékváltókart
Hát igen szép bringa!És mennyivel olcsóbb a specinél!Peddig hát felszereltségében is frankó!

Sign In
Create Account

Back to top





