Akinek kerékpáros berkekben nem mond semmit a Cinelli, az vegyen a Baumaxban bringát.
Jelentkezz be Regisztrálj
Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)
#201
Posted 2016. February 22. - 18:46
#202
Posted 2016. February 22. - 18:41
Én meg kezdtem már azt hinni, hogy ennyiért sok... mivel elég kevés komoly érdeklődőm akadt, vagy azért mert kicsi vagy azért, mert sok embernek nem mond semmit ez a mårka (csak találgatok). Nincs szükségem arra, hogy azonnal eladjam, már megvan az utódja, viszont kkhasználni sem tudom, mert vannak más feláldozható városi harcosaim.
Akinek kerékpáros berkekben nem mond semmit a Cinelli, az vegyen a Baumaxban bringát.
#203
Posted 2016. February 22. - 18:39
Azt hiszem, FB-n csodálkoztam is a vázon, mekkora gumi fér el benne.
Ránézek a portékára, és jelentkezem.
Konkrétan uppoltam az egyik FB csoportban, idemásolom:
"Ne pazarold el. Ennyiért nem vitte senki? Nem ennyit ér, szerintem többet.
Próbáld meg más csoportokban is hirdetni. Úgy egyszerűbb lesz a történet, mert nagyon jó áron méred. Csak persze picike. "
50ért adni egy olyan vászettet? Ennyi erővel ingyen is lehetne. Kérd meg az árát.
#204
Posted 2016. February 22. - 18:22
Volt (vagyis van) egy Cinelli bootleg szuper vázam (kicsi, pont olyan, ami nekem megfelelt). Szeretném lecserélni és csak a vázszettet eladni, viszont sosem vagyok benne biztos, hogy ez a vázgeometria tulajdonképpen mire jó? Nekem országuti volt, gyárilag trekking, de egyenes kormányos városi fitness, vagy egy cyclocross (?) is építhető, igény szerint.
Azt hittem mivel kis méret (49-es), majd könnyű lesz eladni, mert én is sokáig rendszeresen kerestem méretileg alkalmasat és vagy 5-öt vittek el az orrom elől, annyira kapósak.
Mennyiért lenne reális eladni? Nem hibás, nem kopott, szép állapotú, újra matricáztattam. A teljes bicó súlya 8,5 kg volt, ami szerintem egy aluvázas-karbon villás szettből elég jó.
Azt hiszem, FB-n csodálkoztam is a vázon, mekkora gumi fér el benne.
Ránézek a portékára, és jelentkezem.
Konkrétan uppoltam az egyik FB csoportban, idemásolom:
"Ne pazarold el. Ennyiért nem vitte senki? Nem ennyit ér, szerintem többet.
Próbáld meg más csoportokban is hirdetni. Úgy egyszerűbb lesz a történet, mert nagyon jó áron méred. Csak persze picike. "
50ért adni egy olyan vászettet? Ennyi erővel ingyen is lehetne. Kérd meg az árát.
Edited by Vejne, 2016. February 22. - 18:24.
#205
Posted 2016. February 22. - 14:57
Volt (vagyis van) egy Cinelli bootleg szuper vázam (kicsi, pont olyan, ami nekem megfelelt). Szeretném lecserélni és csak a vázszettet eladni, viszont sosem vagyok benne biztos, hogy ez a vázgeometria tulajdonképpen mire jó? Nekem országuti volt, gyárilag trekking, de egyenes kormányos városi fitness, vagy egy cyclocross (?) is építhető, igény szerint.
Azt hittem mivel kis méret (49-es), majd könnyű lesz eladni, mert én is sokáig rendszeresen kerestem méretileg alkalmasat és vagy 5-öt vittek el az orrom elől, annyira kapósak.
Mennyiért lenne reális eladni? Nem hibás, nem kopott, szép állapotú, újra matricáztattam. A teljes bicó súlya 8,5 kg volt, ami szerintem egy aluvázas-karbon villás szettből elég jó.
#206
Posted 2016. February 20. - 18:20
#207
Posted 2016. February 19. - 07:11
Lehet skótok az ősei?
![]()
Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte?
(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)
akkor sem ér 15-től többet ![]()
http://bikeboard.at/...ce-7800-neu!!!!
"pszeudojóvétel"
http://bikeboard.at/...r-11fach-athena
mert az új 105 euró, de kapsz hozzá 35 eurós bowdenkészletet kompletten
Nekem, ha Campa kábelekre fájna a fogam, vennék 105 euróért egy pár athena kart, a bowdeneket (házak-kábelek) megtartanám, a kar meg menne aprózni
Edited by Vejne, 2016. February 19. - 07:13.
#208
Posted 2016. February 17. - 09:05
- zeezoltano likes this
#210
Posted 2016. February 07. - 21:37
,
#211
Posted 2016. February 07. - 21:29
![]()
Pár éve kaptam egy külföldi munka kapcsán...(grátisz)
Nyaralónál volt boltba járós meg vendég bringa.
Korához és kinézetéhez képest tökéletesen működik.
Idén viszont megszabadulnék tőle.
Azért ennél szerintem többet is lehet kapni érte...
Majd lepucolom és meglátom mi sül ki belőle.
Ennél sokkal borzasztóbbak, többért mennek el.
Az tény, hogy én sem adnék ki érte egy fillért sem, de mindenkinek mások az igényei... ![]()
Edited by laczie, 2016. February 07. - 21:31.
#212
Posted 2016. February 07. - 20:38
Szerintem max-5-10e Ft gyereknek össze verni,de ennyiért jobbakat kapsz a jófogáson. Semmilyen értéket nem látok rajta. Talán az első féken a cserélhető betétes fékpofák. Noname 15 éves aluváz, leharcolt Acera hajtás ami csak egy fokkal jobb a Turney-nál...
Valamit megláttál benne? Vagy találtad? ![]()
Edited by verti, 2016. February 07. - 20:39.
#213
Posted 2016. February 07. - 20:19
Megsaccolnátok ennek a bringának az árát? ![]()
Szinte semmit nem találtam a márkáról(német lehet).
Köszönöm





#214
Posted 2016. February 05. - 21:09
http://apro.bikemag....0-l327434.html#
ez jó. Szép állapot, jó ár, egyedül annyi, hogy más kulacstartók és pedál, ő meg gumik nélkül adja a gépet.
De még így is megéri, mert pl. pedált kapsz hozzá, és a kopó alkatrészekre sem kell költeni (egyedül gumit kell rá venni, de az kb. 10ból kijön)
Meg azt a fosszília kormányt kell cserélni, de azon kívül tényleg egyben a paripa.
Edited by Vejne, 2016. February 05. - 21:10.
#215
Posted 2016. February 05. - 07:15
http://bolha.testbik...php?clid=240261
A poén ott van, hogy a fékváltókar-hátsó váltó papíron nem kompatibilisek egymással, csak shimano soron.
Bicycles/Maintenance and Repair/Gear-changing Dimensions - Wikibooks, open books for an open world
Mert a fékváltókar 1999-es chorus, a hátsó váltó meg már 2001 utáni kialakítású veloce. Én is akartam hasonló felállást, de lebeszéltek róla, miszerint: állványon működget, kint az úton meg káromkodni fogok 2 km után.
a bónusz: a fékváltókar annyira ritka, hogy leszerelés után a nemzetközi aukciós oldalon 40k körül is értékesíthető, marad pénz olcsó xenonra vagy velocéra. ![]()
A kompakt karbon négyszögtengelyes hajtás meg édes.
Edited by Vejne, 2016. February 05. - 07:19.
- donciccio likes this
#217
Posted 2016. February 02. - 17:40
- donciccio likes this
#218
Posted 2016. February 02. - 15:25
#219
Posted 2016. January 31. - 12:05
Lehet skótok az ősei?
![]()
Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte?
(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)
20-tól többet akkor sem ér, ha új, de doboz nélküli...
mentségemre legen mondva: én minden sz.rt drágán adok el :$ :$
Más: aki lát 1996-1998 körüli chorus hv-t, borítsa rám az internetet.
Edited by Vejne, 2016. January 31. - 12:05.
#220
Posted 2016. January 30. - 13:22
Ezt értem, de ez lottó ötös kategória...
De utána nem panaszkodjál, hogy pedig az XY vett már ilyet 13-ért postával... mondjál 10-20 százalékkal kisebbet...na az a hátha
Lehet skótok az ősei?
![]()
Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte?
(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)

Sign In
Create Account

Back to top





