Jump to content

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Photo

Értékbecslés (mit, mennyiért, miért)

- - - - -

  • Please log in to reply
378 replies to this topic

#201
hátszelet

hátszelet

    fórumtag

  • fórumtag
  • 28 posts
Hát pedig hidd el, hogy "sokan" nem tudják mi fán terem, csak látják, hogy nagyjából jól nėz ki. Egy csaj konkrėtan megmondta öreg és, hogy a villa állåsban is tönkremegy, de nem eröltettem mindenkinek megvan a saját véleménye.

Akinek kerékpáros berkekben nem mond semmit a Cinelli, az vegyen a Baumaxban bringát.



#202
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Én meg kezdtem már azt hinni, hogy ennyiért sok... mivel elég kevés komoly érdeklődőm akadt, vagy azért mert kicsi vagy azért, mert sok embernek nem mond semmit ez a mårka (csak találgatok). Nincs szükségem arra, hogy azonnal eladjam, már megvan az utódja, viszont kkhasználni sem tudom, mert vannak más feláldozható városi harcosaim.
 

Akinek kerékpáros berkekben nem mond semmit a Cinelli, az vegyen a Baumaxban bringát.



#203
hátszelet

hátszelet

    fórumtag

  • fórumtag
  • 28 posts
Én meg kezdtem már azt hinni, hogy ennyiért sok... mivel elég kevés komoly érdeklődőm akadt, vagy azért mert kicsi vagy azért, mert sok embernek nem mond semmit ez a mårka (csak találgatok). Nincs szükségem arra, hogy azonnal eladjam, már megvan az utódja, viszont kkhasználni sem tudom, mert vannak más feláldozható városi harcosaim.

Azt hiszem, FB-n csodálkoztam is a vázon, mekkora gumi fér el benne. :)  Ránézek a portékára, és jelentkezem.
Konkrétan uppoltam az egyik FB csoportban, idemásolom:
 
"Ne pazarold el. Ennyiért nem vitte senki? Nem ennyit ér, szerintem többet.
Próbáld meg más csoportokban is hirdetni. Úgy egyszerűbb lesz a történet, mert nagyon jó áron méred. Csak persze picike. "
 
50ért adni egy olyan vászettet? Ennyi erővel ingyen is lehetne. Kérd meg az árát.



#204
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Volt (vagyis van) egy Cinelli bootleg szuper vázam (kicsi, pont olyan, ami nekem megfelelt). Szeretném lecserélni és csak a vázszettet eladni, viszont sosem vagyok benne biztos, hogy ez a vázgeometria tulajdonképpen mire jó? Nekem országuti volt, gyárilag trekking, de egyenes kormányos városi fitness, vagy egy cyclocross (?) is építhető, igény szerint.

Azt hittem mivel kis méret (49-es), majd könnyű lesz eladni, mert én is sokáig rendszeresen kerestem méretileg alkalmasat és vagy 5-öt vittek el az orrom elől, annyira kapósak.

 

Mennyiért lenne reális eladni? Nem hibás, nem kopott, szép állapotú, újra matricáztattam. A teljes bicó súlya 8,5 kg volt, ami szerintem egy aluvázas-karbon villás szettből elég jó.

Azt hiszem, FB-n csodálkoztam is a vázon, mekkora gumi fér el benne. :)  Ránézek a portékára, és jelentkezem.

Konkrétan uppoltam az egyik FB csoportban, idemásolom:

 

"Ne pazarold el. Ennyiért nem vitte senki? Nem ennyit ér, szerintem többet.

Próbáld meg más csoportokban is hirdetni. Úgy egyszerűbb lesz a történet, mert nagyon jó áron méred. Csak persze picike. "

 

50ért adni egy olyan vászettet? Ennyi erővel ingyen is lehetne. Kérd meg az árát.


Edited by Vejne, 2016. February 22. - 18:24.


#205
hátszelet

hátszelet

    fórumtag

  • fórumtag
  • 28 posts

Volt (vagyis van) egy Cinelli bootleg szuper vázam (kicsi, pont olyan, ami nekem megfelelt). Szeretném lecserélni és csak a vázszettet eladni, viszont sosem vagyok benne biztos, hogy ez a vázgeometria tulajdonképpen mire jó? Nekem országuti volt, gyárilag trekking, de egyenes kormányos városi fitness, vagy egy cyclocross (?) is építhető, igény szerint.

Azt hittem mivel kis méret (49-es), majd könnyű lesz eladni, mert én is sokáig rendszeresen kerestem méretileg alkalmasat és vagy 5-öt vittek el az orrom elől, annyira kapósak.

 

Mennyiért lenne reális eladni? Nem hibás, nem kopott, szép állapotú, újra matricáztattam. A teljes bicó súlya 8,5 kg volt, ami szerintem egy aluvázas-karbon villás szettből elég jó.



#206
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://bolha.testbik...php?clid=241840

 



#207
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Lehet skótok az ősei?  :D  ;)

 

Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte? 

(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)

akkor sem ér 15-től többet :D

 

http://bikeboard.at/...ce-7800-neu!!!!

 

"pszeudojóvétel"

 

http://bikeboard.at/...r-11fach-athena

 

mert az új 105 euró, de kapsz hozzá 35 eurós bowdenkészletet kompletten :) Nekem, ha Campa kábelekre fájna a fogam, vennék 105 euróért egy pár athena kart, a bowdeneket (házak-kábelek) megtartanám, a kar meg menne aprózni


Edited by Vejne, 2016. February 19. - 07:13.


#208
Sly78

Sly78

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1,513 posts

http://apro.bikemag....b-l328775.html#

 

 

 

 

Akciós, vegyétek meg gyorsan!  :D


  • zeezoltano likes this

#209
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

nahát, ez zsivány :)

 

http://apro.bikemag....l-l328843.html#

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#210
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts
Minden annyit ér amennyiért el lehet adni...:) pucold le, jön a tavasz....mindenkinek bringa kell, de csodátne várj
,

#211
laczie

laczie

    fórumtag

  • fórumtag
  • 120 posts
  • LocationBudapest

:)

Pár éve kaptam egy külföldi munka kapcsán...(grátisz)

Nyaralónál volt boltba járós meg vendég bringa. 

Korához és kinézetéhez képest tökéletesen működik.

Idén viszont megszabadulnék tőle.

Azért ennél szerintem többet is lehet kapni érte...

Majd lepucolom és meglátom mi sül ki belőle.

Ennél sokkal borzasztóbbak, többért mennek el.

Az tény, hogy én sem adnék ki érte egy fillért sem, de mindenkinek mások az igényei...  :)


Edited by laczie, 2016. February 07. - 21:31.


#212
verti

verti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1,064 posts

Szerintem max-5-10e Ft gyereknek össze verni,de ennyiért jobbakat kapsz a jófogáson. Semmilyen értéket nem látok rajta. Talán az első féken a cserélhető betétes fékpofák. Noname 15 éves aluváz, leharcolt Acera hajtás ami csak egy fokkal jobb a Turney-nál...

 

Valamit megláttál benne? Vagy találtad? :)


Edited by verti, 2016. February 07. - 20:39.


#213
laczie

laczie

    fórumtag

  • fórumtag
  • 120 posts
  • LocationBudapest

Megsaccolnátok ennek a bringának az árát? :)

Szinte semmit nem találtam a márkáról(német lehet).

Köszönöm

 

IMG_3908_www.kepfeltoltes.hu_.jpgIMG_3911_www.kepfeltoltes.hu_.jpgIMG_3913_www.kepfeltoltes.hu_.jpgIMG_3914_www.kepfeltoltes.hu_.jpgIMG_3912_www.kepfeltoltes.hu_.jpg



#214
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://apro.bikemag....0-l327434.html#

 

ez jó. Szép állapot, jó ár, egyedül annyi, hogy más kulacstartók és pedál, ő meg gumik nélkül adja a gépet.

 

De még így is megéri, mert pl. pedált kapsz hozzá, és a kopó alkatrészekre sem kell költeni (egyedül gumit kell rá venni, de az kb. 10ból kijön)

 

Meg azt a fosszília kormányt kell cserélni, de azon kívül tényleg egyben a paripa.


Edited by Vejne, 2016. February 05. - 21:10.


#215
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

http://bolha.testbik...php?clid=240261

 

:) A poén ott van, hogy a fékváltókar-hátsó váltó papíron nem kompatibilisek egymással, csak shimano soron.

 

Bicycles/Maintenance and Repair/Gear-changing Dimensions - Wikibooks, open books for an open world

 

Mert a fékváltókar 1999-es chorus, a hátsó váltó meg már 2001 utáni kialakítású veloce. Én is akartam hasonló felállást, de lebeszéltek róla, miszerint: állványon működget, kint az úton meg káromkodni fogok 2 km után. 

 

a bónusz: a fékváltókar annyira ritka, hogy leszerelés után a nemzetközi aukciós oldalon 40k körül is értékesíthető, marad pénz olcsó xenonra vagy velocéra. ;)

 

A kompakt karbon négyszögtengelyes hajtás meg édes.


Edited by Vejne, 2016. February 05. - 07:19.

  • donciccio likes this

#216
Kisherceg

Kisherceg

    fullamatőr kocabringás

  • fórumtag
  • 8,387 posts

mert hiszen enduro...

http://bolha.testbik...php?clid=240839

 


"Nyugi. Minden a legnagyobb rendben csúszik ki a kezeim közül..."

"Itt vannak sárkányok, b@zdmeg???!!!"


#217
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

szép varratok.

 

Figyelem

http://apro.bikemag....em-l327036.html


  • donciccio likes this

#218
arpi07

arpi07

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2,413 posts

http://apro.bikemag....a-l327032.html#


  • Vejne likes this

#219
Vejne

Vejne

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 4,309 posts

Lehet skótok az ősei?  :D  ;)

 

Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte? 

(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)

20-tól többet akkor sem ér, ha új, de doboz nélküli...

 

mentségemre legen mondva: én minden sz.rt drágán adok el :$ :$ 

 

Más: aki lát 1996-1998 körüli chorus hv-t, borítsa rám az internetet. :) 


Edited by Vejne, 2016. January 31. - 12:05.


#220
Alexander the Great

Alexander the Great

    vendég

  • fórumtag
  • 152 posts

Ezt értem, de ez lottó ötös kategória... :) De utána nem panaszkodjál, hogy pedig az XY vett már ilyet 13-ért postával... mondjál 10-20 százalékkal kisebbet...na az a hátha

 

Lehet skótok az ősei?  :D  ;)

 

Ritka szép állapotban van a kar, miért ne kérhetne picivel többet érte? 

(Ha pár "kereskedő-bolt" ezt szemrebbenés nélkül megteszi...)


Alex