Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34214 hozzászólás a témában

#32641
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Mi lehet a REÁLIS értéke egy használt Moser karbon bicajnak 10-es karbon Recorddal, olasz karbon kiegészítõkkel, és Record aggyal fûzött kerékkel???
A reálist úgy értem, hogy pl. itt az apróban mennyiért lehetne meghirdetni!

#32642
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
+ a szingós felni könnyebb.

Megkérdeztem a használt Moser váz garanciát: 1 év, ha javítható javítják, ha nem csere. Megnéztem a súlyadatokat, a Special és a Race azonos méretben ~azonos súlyú. A Special egy Deda váz, a Race-n nincs semmi infó.

Mathias szerintem tud hozni azt is, de majd megkérdezem!

#32643
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
aha
köszi
és akkor profi outisok mit használnak? a hatalmas bora és zipp felniken is szingó feszül?

#32644
szume

szume

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 715 hozzászólás
A szingós elbírja a 14bar-os nyomást is, a karbon felnik nem nagyon bírják a peremes feszítését, csak megerõsítéssel, viszont akkor már nehezebbek is. Szingós nem nagyon kap felütéses defektet. Tudom, hogy arra az UST is jó, viszont az UST annyira nem könnyû.

Merida CX500


#32645
zerge83

zerge83

    vendég

  • fórumtag
  • 79 hozzászólás
sziasztok!

vki mondja el nekem hogy miért használnak még mindig szingót? azt hallottam hogy pályán van vmi elõnye, ezt se értem, de akkor hidaltam le amikor profi triatlon verseny volt a sport1en és elesett vki mert lefordult a szingó a felnirõl, azt mondta szakkomentár(triatlon edzõ) hogy "hát igen ez megesik NÉHA", értessz? NÉHA, tehát ELÕFORDUL!! én még olyat nem hallottam hogy belsõs vagy belsõ nélküli(UST) csak ugy lefordult volna. akkor mi értelme van? egyszerûen javithatatalan,macerásabb fel-levenni, ha a súlyt nézzük akkor meg van az UST.
szóval mire jó? és miért használják még mindig??

#32646
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

Van egy lap a falon, amin az új Moser váz árak vannak 2-3000 Euro.


És tud hozni újakat is? Meg komplett új moser bicókat is? Kérdezd majd meg ezt is:)

A végén listával fogsz odamaenni:)

#32647
Mathias

Mathias

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 492 hozzászólás

te hol közlekedsz, hogy a 19-es túl vastag neked? autópályán?:)


Nem kell ahhoz autópálya:) Én 100kg vagyok, acélvázas bicóval és 20assal megyek, igaz nem túl gyorsan(kb 26km/h), és nem túl sokat(kb napi 50km), ez lehet a kulcs.:) Nemrég volt fent 23mas, azt nagyon nem szerettem.

#32648
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Legközelebb megérdeklõdöm!

Ilyen Aqua Sapone team vázat is láttam nála!

http://www.mosercycles.com/60100.html

#32649
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
a garanciára azért is kíváncsi lennék mert :

1: millás vázakra azért nem egy év szokott lenni. de olasz csapat biztosan nem használ egy szezonnál hosszabb ideig egy ilyen vázat. tehát még pár év gyári gari elvileg lenne rá.

2: hogyan bizonyítod egyáltalán a vásárlást?

#32650
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

erre tippelek én is. mint ahogy meg lehet venni a p-nivo olmo gépeit is.

csak nekem mindig szúrta a bögyöm, hogy erõsen keveri az új és újszerû állapotot.

Ez így igaz, de ezek használtak mind! Van egy lap a falon, amin az új Moser váz árak vannak 2-3000 Euro. Gondolom ezekbe beletoltak 20-30000km-t. Garanciát megkérdezem legközelebb!

#32651
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

milyen vékony/keskeny a legvékonyabb gumi, amit gyártanak?
most 19mm-esem van, de defektet kaptam hátul, szal lehet cserélni kell, és akkor már valami szuper vékonyra pályázok. a durex nem játszik:)
amúgy ezekben fér valamilyen belsõ vagy felejtsem ela foltozást?

Most ezt nem egészen értem! Ha defektet kaptál foltozz vagy cserélj belsõt! Vagy szétment a külsõ is? A 19-eseben ugyanolyan belsõ van mint a 20 vagy 23-asban.

#32652
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
erre tippelek én is. mint ahogy meg lehet venni a p-nivo olmo gépeit is.

csak nekem mindig szúrta a bögyöm, hogy erõsen keveri az új és újszerû állapotot.

#32653
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Szerintem ezek valami csapat egy szezont futott gépei amit mind átvesz, így kedvezményt kap. Gondolom én...

#32654
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
te hol közlekedsz, hogy a 19-es túl vastag neked? autópályán?:)

#32655
mykonzerv

mykonzerv

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 263 hozzászólás
milyen vékony/keskeny a legvékonyabb gumi, amit gyártanak?
most 19mm-esem van, de defektet kaptam hátul, szal lehet cserélni kell, és akkor már valami szuper vékonyra pályázok. a durex nem játszik:)
amúgy ezekben fér valamilyen belsõ vagy felejtsem ela foltozást?

#32656
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
senki nem tudja biztosan, hogy honnét vannak azok a vázak. az õ árképzéseit nézve kb 90-100 ért szerezheti be. na azt a fullkarbon versenygeometriás mosert azért megnézném, amit ennyiért adnak akár olaszhonban is.

garanciával próbálkozott már náluk valaki?

#32657
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Hát izé.... gondolkodóba ejtettek egy jó csereárral miután mondtam, hogy nekem ezen a szinten nem kell karbonváz jó ez az alu-karbon bõven :)

#32658
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás
szerintem Votinak is. most jó áron vannak Dunakeszin ezek a vázak. túl jó áron.

#32659
Spityu

Spityu

    vendég

  • fórumtag
  • 109 hozzászólás
Na nekem is ilyesmi motoszkál a fejemben... :)
Fentrõl a 8. képnél, az 1050 grammosat elfogadnám azért... :D

#32660
Olee

Olee

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.364 hozzászólás

Mondjatok légyszi véleményeket a Moser full karbon vázakról! A 'race carbon' és a 'special carbon' érdekelne...




Ha lenne rá lóvém, hogy vegyek újonnan, akkor valszeg vennék. De matuzéktól nem merek.