Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Országútikról mindent

* * * * - 3 szavazat

  • Lépj be és szólj hozzá
34209 hozzászólás a témában

#31621
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás

Dede, fixit értek alatta :P


Miche primato agy lenne, DT Champion 2mm, eddig ennyi.

A felniben én Mavic CXP 22re gondoltam. Nem volt még Mavic felnim, montifelnik esetén eléggé megoszlanak a vélemények. Aki errõl, vagy valami hasonlóról tudna infót adni, annak nagyon megköszönném.

Most Ambrosio valami van és hát ennél kicsit erõsebb kellene.

Nekem OpenPro-val lettek fûzve a városi kerekeim, eddig 3000km van benne szinte csak Bp-n, meg két hatalmas perec :) olyan mintha új lenne, egyszer sem kellett centrírozni. Mondjuk nem magas peremes és az ára is több mint amit írtál...

Ja és szintén DT küllõkkel csak 2-1,5-2-es.


#31622
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Dede, fixit értek alatta :P


Miche primato agy lenne, DT Champion 2mm, eddig ennyi.

A felniben én Mavic CXP 22re gondoltam. Nem volt még Mavic felnim, montifelnik esetén eléggé megoszlanak a vélemények. Aki errõl, vagy valami hasonlóról tudna infót adni, annak nagyon megköszönném.

Most Ambrosio valami van és hát ennél kicsit erõsebb kellene.



#31623
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
A fékrõl nem írt semmit, és azért léteztek hihetetlen rossz fékek (pld. a régi favoritokon lévõ).
Retizotyo: ha városi gépen nem fixit értesz, akkor nekem van olyan kerékszettem eladásra, amit keresel: Remerx félmagas felnik (34 mm körül), 2.0 Dt champion küllõk, 8-as Sora aggyal fûzve, alig használt 8-as fogassal, gumikkal.

#31624
postás

postás

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Igen szerintem is fékpofa sokat dobna. Jagwire mindenképp és ha nem rondítja a bringád akkor abból is a sárga.
Szerintem.

#31625
retizotyo

retizotyo

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.760 hozzászólás
Ide írom (bár bele lehet kötni: outi, fixi, keréképítés...)

Kérek javaslatokat elsõsorban városi felnire
32 lyuk
fél-aero profil
jó lenne, ha megállna 6e körül (tudom-tudom)

2mm DT-vel fûzném, hátul 3 keresztre

Köszi!



#31626
-Henger-

-Henger-

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 2.181 hozzászólás

Szükségem lenne nagyobb fékteljesítményre, ezért "gagyesz" kétforgáspontos féktesteimet szeretném lecserélni komolyabbra.


Sztem elõbb keress valami jó fékpofát.
Légy optimista! Ha citrommal kínál meg az élet, kérj hozzá Martinit!
Race, no Rest!

#31627
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Gyerek bicaján sora fékek vannak, az enyémen ultegra és ott sem érzek különbséget fékteljesítményben...


#31628
pcycle

pcycle

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.247 hozzászólás
Nocturnus: nincs igazi különbség a 105-ös és Ultegra fékek között, tkp. csak tömegben, mintahogy az egész szettben is hasonló a helyzet.

#31629
nocturnus

nocturnus

    vendég

  • fórumtag
  • 30 hozzászólás
Szükségem lenne nagyobb fékteljesítményre, ezért "gagyesz" kétforgáspontos féktesteimet szeretném lecserélni komolyabbra. Amin vacilálok, az az, hogy van-e számottevõ különbség egy 105-s és egy ultegra között, ill. ebben az árkategóriában mivel járnék legjobban? A gépen lévõ sora fékváltókarjaim lecserélését nem tervezem, remélem ez nem fogja nagyon visszafogni a rendszert. Véleményeteket köszönve,
nocturnus
Biciklizem, tehát vagyok.

#31630
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Uhhh Pötty! Álomszép lett a gép, gratula hozzá!!! Csodaszépek Yasec vázai...

Az egy dolog, hogy Te nem ismertél meg (volt akit több mint húsz éve ismerek és most bemutatkozott :)), de én hová tettem a szemeimet? :whacky:Sorry!

Amúgy lassan a -40kg felé közelítek :P


#31631
tekeyagd

tekeyagd

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 264 hozzászólás
hmmmmmmmmmmm

#31632
Arti

Arti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 376 hozzászólás
Huhh. Igazi - ahogy Voti is írta egyszer - nyálcsorgatós gép. Gyönyörû. Gratula.
"Minél messzebbre jutok, annál kisebbek lesznek a problémáim."

#31633
potty

potty

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 378 hozzászólás
Vazzeg Voti! Úgy lefogytál, hogy nem ismertelek meg Matuznál csütörtökön. Ismerõs volt az arcod, de csak hazafelé ugrott be, ki is vagy! :)
egyébbként, hogy kérdésedre is válaszoljak, nem, nem kell bele felniszalag. Már a mezei Ksyrium Elite is ilyen.
Nekem meg elkészült az új gépem:
Feltöltött kép

#31634
voti

voti

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.179 hozzászólás
Üdv!

Elõször fogtam a kezemben Ksyrium SL-t úgy, hogy nem volt rajta gumi. :) Meglepetten láttam, hogy nincsenek furatok a küllõanyáknál belül. Ezek szerint ebbe nem is kell felniszalag? :icon_eek:

ps: úgy néz ki sikerül elboltolni :bananadan


#31635
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

Sziasztok!
Fél éve építgetek egy országúti bringát. Minden egyes alkatrészt külön szereztem be, és most úgy néz ki, hogy a végére értem. Remélem minden megvan, de milyen apróságok kellhetnek amik nélkül nem mûködõképes? Nem szeretném ha egy pici alkatrész miatt kellenne várnom még tovább az összerakással..:)

Ezzel a kérdéssel így sztem a Gyurcsok Józsihoz fordulj...
Mit lehet tudni, hogy mit felejtettél el? Rakd össze, ülj fel rá és meglátod mi a pálya. Fék legyen!

:)

#31636
bloke

bloke

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.821 hozzászólás
Hát, ha magad épited a bringád, akkor biztos tisztában vagy vele, hogy mi kell rá!

#31637
postás

postás

    vendég

  • fórumtag
  • 35 hozzászólás
Sziasztok!
Fél éve építgetek egy országúti bringát. Minden egyes alkatrészt külön szereztem be, és most úgy néz ki, hogy a végére értem. Remélem minden megvan, de milyen apróságok kellhetnek amik nélkül nem mûködõképes? Nem szeretném ha egy pici alkatrész miatt kellenne várnom még tovább az összerakással..:)

#31638
Endroo

Endroo

    bentlakó

  • fórumtag
  • 7.030 hozzászólás

Sziasztok!
A jövõ héten munkám miatt a Börzsönyben,Kismaroson tartózkodom és szombaton(05,19)szeretném a börzsönyi klasszikus országutis kört megtenni
ha már ott vagyok.Ehhez keresnék társa(ka)t ha volna kedvetek és idõtök 1 jó
bringázásra e szép vidéken.Egyedül se rossz bringázni de jó társasággal azért
csak jobb.Elõre is köszi,üdvözlettel,Gyuri

a fórum megmozdulás része pont erre lett kitalálva, továbbiakat kéretik ott megbeszélni

#31639
LóFarkas

LóFarkas

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 1.721 hozzászólás

Novatec országúti agyakról valakinek infója? Ugyanaz mint a B+?

Ugyanaz mint a joytech.
Nekem vmi iparis novatec van a fiximben, másfél év után egyelõre kifogástalan.

#31640
KMGyuri

KMGyuri

    vendég

  • fórumtag
  • 49 hozzászólás
Sziasztok!
A jövõ héten munkám miatt a Börzsönyben,Kismaroson tartózkodom és szombaton(05,19)szeretném a börzsönyi klasszikus országutis kört megtenni
ha már ott vagyok.Ehhez keresnék társa(ka)t ha volna kedvetek és idõtök 1 jó
bringázásra e szép vidéken.Egyedül se rossz bringázni de jó társasággal azért
csak jobb.Elõre is köszi,üdvözlettel,Gyuri