Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1437 hozzászólás a témában

#1321
albertfish

albertfish

    Posztolányi Dezső

  • fórumtag
  • 8.749 hozzászólás
  • LocationPécs
:'(helló!!
látom van ilyen topik és most örülök neki!
valaki tudna valami komolyabb imformációt adni a TREK VRX LT 400-as vázról?!?!? nem mai csirke,weben szinte semmi!! :'(

#1322
ZooLee

ZooLee

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás

zole: szép bicó, elfogadnék róla egy két dolgot, de vmit nem értek. te milyen stílusban bicózol? mert a cuccok alapján vagy nagydarab (nagyon nagy ;D) ccsnek néznélek, de a teló még akkor is nagyon brutál... aztán az a szép kis könnyû cc vá ??? szép meg jó biztos, csak kicsit fura... ;D


Jó a megérzés CC lesz az. Nagydarab is vagyok (192/112). A villa azért lett ilyen, mert ez bolt-on tengelyes, erõs darab. Alapban 130mm volt, most 100. De így is úgy kezdni, hogy felszállok, és beül 20-25mm-t. Szóval megpróbáltam biztonságosan túlméretezni a cuccot. A súly engem nem hat meg, mert 2-3 kiló rajtam hetente mászkál fel-le, ennyi könnyítésért pedig rengeteg pénzt kellene fizetni.

ZooLee

#1323
CD-málna

CD-málna

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 902 hozzászólás
zole: szép bicó, elfogadnék róla egy két dolgot, de vmit nem értek. te milyen stílusban bicózol? mert a cuccok alapján vagy nagydarab (nagyon nagy ;D) ccsnek néznélek, de a teló még akkor is nagyon brutál... aztán az a szép kis könnyû cc vá ??? szép meg jó biztos, csak kicsit fura... ;D

#1324
ZooLee

ZooLee

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Sziasztok,

Töltöttem fel képeket a Galériába "ZooLee albuma" néven találjátok. Itt a közvetlen link: http://www.bikemag.h...albumName=Trek1.

Sajnos nem túl jó képek, csak egy kis digit géppel csináltam, de majd betárazom a rendes gépet is.

Üdv, ZooLee

#1325
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!!!

ZooLee: Gratula az új bringádhoz. Ha megnyugtat, nem Te vagy az elsõ, aki így járt. :P
Ha visszaolvasol, akkor meglátod, hogy én is 50e-rõl indultam, és a vége több mint 400e lett. ;D
De most olyan a gép, amilyet megálmodtam magamnak. Ismered a mondást?: "Mert ezt én is megérdemlem!" ;)
Majd tegyél fel képeket!

Copilot

#1326
ZooLee

ZooLee

    vendég

  • fórumtag
  • 42 hozzászólás
Sziasztok,

Nos én tegnaptól vagyok TREK-es, bár nem így terveztem, de rendkívül elégedett vagyok. (Bár még csak egy rövidke ride fért bele, az sem teljes gázzal, így szétvág az ideg, hogy ilyenkor szakad a fejemre a meló hegyekben)
A végére 2x annyit költöttem a bringára, mint terveztem... :o
Szóval a váz egy TREK Fuel80 lett, hosszas válogatás, nézelõdés, nyálcsorgatás után. (Úgy kezdõdött, hogy max 50e körül kerestem erõs merev vázat, de mivel nagyot kerestem (19-21") gyakorlatilag sehol sem volt, és leghamarabb márciusra vállalták volna. A Nellába véletlenül ugrottam be, mert útba esik a melóhelyemhez, és a 6300-ast nézegettem, de abból csak 16"-os volt , az pedig nagyon kicsi. Már harmadszor mentem vissza, már teljesen reménytelenül, mikor az srác lazán leemelte ezt a rondaságot és a kezembe nyomta, hogy hát ez 19,5" pont jó lenne. Majd miután kivakart a bringák közül ahová beájultam lazán megegyeztünk egy több mint 3x annyiba kerülõ vázban, mint eredetileg szerettem volna. (De annnnnnnnnyira gyönyörû :) )
Szóval pénzzé tettem mindenemet, eladtam notebookot, számítógépet, eladósodtam a fejem búbjáig, és kifizettem a vázat, meg az "apróságot" amiket összeválogattam hozzá.
És most rendkívül heppi vagyok: Szóval így néz most ki:
- TREK Fuel 80 váz
- Marzocchi Dirt Jumper I. 2002 (bolt-on + tárcsa) (használt)
- ICON Sterling hajtómû (polcon ragadt régi cucc)
- XT hátsóváltó
- SRAM PC69 lánc + 9-es sor
- Egy olcsóbb kategóriájú top-swing-es shimano elsõ átdobó, nemtom pontosan melyik)
- Elöl XT (használt), hátul Deore 525 tárcsafék
- LX váltókarok
- Bike+ ipari (mélyhornyú golyós - just for lor) csapágyas agyak Dt küllõk, Sun Mammouth felnik
- Bike+ nyeregcsõ, Lookin nyereg
- Bontrager Race kormány, Uno stucni (ez a régi bringámról jött)
- WELLGO platform pedál SPD-vel (ez is a régi bringámról jött)

Fénykép még nem készült, hamarosan lesz.

A Nellában rendkívül korrektek voltak (na persze, attól eltekintve, hogy kétszer annyit költöttem, mint szerettem volna :D De hát úgy kell annak, aki sok pénzzel megy vásárolni...) A teljes összeszerelés ingyenbe' volt és az alkatrészek árából is 20% körül engedtek. Sokat segítettek az alkatrészek összeválogatásánál is.

Több mint két év kihagyás után folytatom a bringázást, remélem minden szép és jó lesz.

Legyen tavasz!

ZooLee

#1327
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!!!


akaido: küldj egy képet róla a copilot@freemail.hu címre, mert esetleg egy ismerõsömnél szóba jöhet. És írd meg a felszereltségét is és az árát is. A jövõ héten tudok majd válaszolni, mert a hétvégét snowboard tanulással töltöm Ausztriában.

#1328
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Üdv Copilot! Igen, közben rádübörögtem a lényegre. Csak egyszerre több dolgot is csináltam: Win XP Update + CD írás + WinMx-szel mp3 letöltés, így nem kapcsoltam. Trek 800-am van, de sajna az otthoni számgépem teljesen megkukult, ezért a bicajból tudnék pénzt csinálni. Van egy Trek 721-esem is de azért nem kapnék 30-40 körül sem. A 800-asért talán igen. tudom, hogy ez nem hirdetési rovat, ezért be is fejezem a Trek800-am "fényezését", mert kapok majd üzit, hogy ne itt hirdessek. Mindesetre ha tudsz valakit akinek egy 16,5"-os, zöld-kék Trek800 kellene a trek_fun@hotmail címet ajánld Neki. Igaz, hogy én Gödöllõn lakom Te meg a Dunántúlon(ha jól emléxem), de talán.

#1329
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!!!

akaido: Helló!
A mondat a hirdetésedre vonatkozott, hogy eladó a 700-asod. Mivel az utóbbi egy hónapban én is folyamatosan hirdetem az enyém, de sajna csak bontva vinnék el, arra meg nincs se idõm, se erõm hogy darabokban szétáruljam a bringát.

Szóval ezért az idézet. Egyébként miért árulod a bringádat? És mennyiért?

#1330
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Copilot: Szevasz!
Bocsesz, de nem esik le mire irányul a "Te is fiam Brutus". ??? Talán az autókról alkotott véleményemre?( Nincs autóm :'( ). Vagy, hogy ilyen sokáig nem szóltam hozzá a Trek topichoz. Ha az utóbbi, akkor a válaszom: Igen be voltam(vagyok) havazva melóval (számítógépekkel foglalkozom). Csak álmodozom a jobb idõjárásról és arról, hogy mikor lehet már egy jót bringázni.

#1331
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!!!!

akaido: Mi történt, "Te is fiam Brutus?"


#1332
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
B._Szabi: Szvsz ez is mint sok más, csak emberi hozzáállás kérdése. Pl. Van ilyen jellegû mesterségesen szított problem a német vs. japán autósok tábora között is, sõt a kerékpárosok között is néha van +osztottság: montisok-országútisok. De lehetne sorolni... Inkább a biciklitudásra kellene helyezni a hangsúlyt. Bár én amatõrként még arra sem :'( és ez a fajta nézõpont is meg?ezhetõ. Mindestre ezen a topicon nem gyakran tapasztaltam a más márkák elleni ellenszenvet. Sajnálom ha egyesek így gondolják, inkább össze kéne tartani a kerekeseknek. A Gödöllõ környéki kerósok között még nem vettem észre hasonlót, szerencsére.

#1333
kergeeger

kergeeger

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 1.133 hozzászólás
na errõl annyit ,hogy minden márkajelzésnek van elvetemült hívõje és fõleg az aki még nem nõtte ki. pl kona forever szövegek meg ilyesmi. ::)
szóval ez egy 0 pontos hozzászólás volt.

#1334
B._Szabi

B._Szabi

    vendég

  • fórumtag
  • 211 hozzászólás
Guten Tág!

Had köhögjek mán ide egy kicsit!

Szóval én Kona Fun vagyok!

Nagyon kezd elegem lenni egy két Trekkes arcból (akinek nem inge ne vegye magára!), akik szerint amin nincs Trek felirat,az varrógépnek minõsül!!!!

Szóval üzenem nekijjük, hogy elmehetnénk eggyet tekerni! (ha kell én fürészbakkal vagy ketteslétrával is vállalom )

Szóval itt az Ajka környéki Trekkes vagányoknak üzenem, hogy ne nagyon parádézzanak, majd ha valamit akarnak találkozunk a pályán!

Puszi a hasatokra!

KONA forever!!!!(számomra! Ja és nem fikáztam le más márkát! BOCSIIII)

#1335
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!!!

akaido: gondolom Neked a 800-as is éppoly fontos, mint nekem ez a 8000-s. :D Sok sikert a bringához.
Az asszonnyal én is így voltam, én csak "cserélgettem" a cuccokat, alig került valamivel többe, mint a régi. De most már mindegy. :(
Ha esetleg hallassz valakit, olyan 400.000.- Ft-ra gondoltam a bringáért kiindulásképpen, mint irányár. ???

#1336
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Copilot: Nos ha nem is Trek8000-es de Trek 800-asom már van! Csak egy nulla hiányzik a 8000-eshez :D Ennyi fért bele most. Cro-Mo vázanyag, acél villa, 16,5"-os, kék-zöld. Gyári szettel. Az asszony azt tudja elcseréltem a régivel ;)

#1337
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Copilot: Gondolom, hogy egy ilyen kerótól nehéz megválni. De hát ha family gáz van, és nincs más +oldás....Mindestre sajnálom ha bármi családi ok miatt kellene eladósorba kerülnie eme nemes nyeregcipelõnek. Remélem +oldódik a problem és mégse kell +szabadulni a Trek8000-estõl. Minden jót!

#1338
Copilot

Copilot

    vendég

  • fórumtag
  • 80 hozzászólás
Üdv TREKkesek!

akaido: Még ne veszítsd el a reményt, még nincs telitalálat. :D Egyébként a szívem szakad meg és még én is vacilálok, hogy mit tegyek. :'(

#1339
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Copilot: Sajna nem nyertem, csak nyeltem.... :'(

#1340
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Copilot! A részemrõl sajnos csak kacérkodás marad mivel szvsz csak az a cool 8) Trek váz ér min. 100-at ???, nem is beszélve a többi kiemelkedõ cuccosról. De ha most hét végén beütne a Lottó szerencse, akkor gondolkodás nélkül megvenném. Reménykedem... ::) Üdv.: akaido