Ugrás tartalomra

Üdvözlünk a Bikemag Fórumon!
Fórumunk bejegyzéseit regisztráció nélkül is olvashatod, ha hozzá kívánsz szólni a fórumhoz, kérjük regisztrálj!
Jelentkezz be Regisztrálj
Kép

Trek

- - - - -

  • Lépj be és szólj hozzá
1437 hozzászólás a témában

#1421
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
pitzu: jól néz ki a TREK-ed! Bárcsak az enyém is ilyen jó lenne. Enyém ezüst alapon piros feliratos. Az az igazság, hogy mivel le lett szinterezve mem vagyok biztos 100%-ig, hogy milyen típusú TREK az enyém, mert a régi festés nagyon kopott volt. A hátsó villám sem monostay. Mióta gyártyák monostay hátsóval a TREK-eket? Van esetleg valami régi katalógus, amibõl hozzávetõlegesen megtudhatnám, hogy melyik típus lehet az enyém. Mert akkor olyan matricát csináltatnék rá. Mindesetre a sisakom és a kesztyûm is TREK. :) A vázgeometriám nagyon hasonlít a Tiedre. Az elsõ villám azonban szintén acél. most próbálok összekotorni lét egy normál telóra.( Min INSYNC, mint a legutóbbi bicajosújság TREK4300-sához valót.)

#1422
pitzu

pitzu

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
trek920.fw.hu/DSC00022(3).jpg

#1423
pitzu

pitzu

    vendég

  • fórumtag
  • 62 hozzászólás
Nekem is Trek bringám van, egy erõsen tuningolt 920-as! Szerintem csúcs ez az acél váz, nem sok mindenért cserélném el! Kár,hogy már nem gyártják... :'(

Ha találok valahol egy mûködõ ftp programot,akkor rakok fel képeket is.


#1424
akaido

akaido

    vendég

  • fórumtag
  • 176 hozzászólás
Hi! Minden TREK hívõnek!
Nekem egy Trek acél túravázas bicóm van. Le lett szinterezve mert némileg viseltes volt. Most STX-RC váltókarokkal, STX hajtómûvel, SACHS CENTRA hátsóváltóval nyomom a teljesítménytúrákat. Persze nem egy TREK 8000-es de hát ez van. LANCE a sirály. ;)

#1425
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
bocsbocsbocsbocsbocsbocsbocsbocsbocsbocsbocsbocs zOrg...

én itt "okítom" a népet erre én b.szom el..  :-[ :-[ :-[ :-[

ezt aztán télleg el .sztam  :'( :'( :'(

#1426
GerMan

GerMan

    törzsvendég

  • fórumtag
  • 445 hozzászólás
Bruce, az enyém Germániából :) van. ott kicsit olcsóbb volt.

szerintem a Nellában rendesek, ha olyan kedvük van. mondjuk nem azok a tipikus rábeszélõs eladók..

steevee, én úgy tudom, hogy a trek alpha aluminium egyszerûen 7005-ös alu, de nem esküdnék meg rá.
a 4300-ast akkor érdemes megvenni szerintem, ha most "csak" ennyi pénzed van és ha komolyabban belemész a montizásba lesz pénzed jobb cuccokat venni rá. és ha ragaszkodsz a trek márkához. használtan eladni biztos nehéz egy ilyen gyengébb cuccokkal szerelt gépet, ha netán mégse jönne be.


#1427
dandee

dandee

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Ok IMRE 1 Kávéban letudjuk!  ;D ;D ;D

#1428
vendég__*

vendég__*
  • vendég
HI!


Hivatalos disztributor:

PROKERO Kft

Tel:06/1-331-3184

     06/1-473-1686


Ez van legalább is a TREK hiv. honlapján.


Még vmi: Sok embertõl hallom, hogy gagyi a 4100-as, 4300-as típus. Engem igazából a 4300-as érdekelne, de világosítson fel vki, hogy mi olyan szar rajta? Oké, rendben van, hogy ennyi pénzért már egy "kisebb" márkájú bringát kapok (pl.magellan) és jobban szereltet, de azonkívül?
Van más hátülütõje ennek a bringának v. sem?
Vmint érdekelne az is, hogy az Alpha Aluminium, amibõl a 4100,4300,4900-as készül valójában milyen alu, 6061?

Higyjétek el sokat segítenétek a válaszokkal!


Köszi elõre is!



BYE!

#1429
IMRE

IMRE

    vendég

  • fórumtag
  • 201 hozzászólás
Ja,amit a tulaj már hetek óta keresett nekem az átalakítás rumlijában...mert abban volt az alulhúzós rugóm..most mondta hogy meglett,de sajna az eladó nem tudott róla és eladta...jössz egy kézcsókkal!

#1430
dandee

dandee

    vendég

  • fórumtag
  • 70 hozzászólás
Syncro:
Nemtom mi bajod a Nellaval velem k....va rendesek voltak és készségesek... Vettem is tõlük 6000ért egy XTR elsõ váltót....

#1431
zOrg

zOrg

    exgépész

  • fórumtag
  • 5.740 hozzászólás
BRUCE!

A "Mondd Mag!" definíciójában mit olvashatsz?
Szóval az ilyen, és ehhez hasonlókat inkább a "Tech"-be...

kösz

#1432
syncro

syncro

    vendég

  • fórumtag
  • 78 hozzászólás
Nella sucks. A multkor voltam a boltban es csak kosz, meg rendetlenseg van. Ráadásul halal bunko is volt az elado. Meg ram akart sozni egy 3600 FT-s bilincset, mikor volt 1000-ert is.

Haaat ez nem egy vevocsalogato, megtarto viselkedes...

syncro

#1433
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
ok...

thx ras...!

:-*


BRUCE... aki nagyon szeretne egy trek gépet...

#1434
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
Nelláék speciel szerintem árulnak többit is nézd meg a tavaqlyi kínálatot...
azt kérdezted kik a forgalmazók... szerintem Nelláék...
szóval tapadj a telefonra aztán majd kiderül mi a pálya...

#1435
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
adler:
a probike-os oldalon ott 1) nyomorék árlista van, a sorok elcsúsztak, 2) csak egész bringát árulnak, pontosabban külön váz ár nincs 3) nem minden trek bringát árulnak, hanem csak néhányat... (pl 6700as nincs)...
de kössz egyébként...

ras:
most nézem a nella-t... és itt is csak 4000resek vannak... :-/ és ezeknek sincs itt az áruk... érdekelne, hogy milyen árban vannak, leginkább csak maga a váz...

#1436
adler

adler

    újonc

  • fórumtag
  • 3 hozzászólás
www.probike.hu

#1437
Ras

Ras

    fórumfüggõ

  • fórumtag
  • 4.021 hozzászólás
http://www.nella.hu

#1438
burce

burce

    bentlakó

  • fórumtag
  • 8.694 hozzászólás
Hali!

Bocsánat nemtom pontosan ez a topic melyik kategóriában passzolna leginkább, és mivel itt volt már egy 'Compagnolo' topic ezért ezt ide nyitottam...
...mivel a kérdésem az lenne, hogy hol szerezhetõ be Trek bringa részben vagy egészben, szóval ki a magyarországi forgalamzója (ha van)?

german: te errõl asszem tudnál mondani pár dolgot...

Üdv:
BRUCE